• Advertisement

Дата и час: 18 Октомври 2017, 16:58:23

Последно от форума Последно от Други страни

Преглед на Други страни » Форум : Други страни

Добре дошъл във форумите на всички страни, които не са включени по-горе. Тук можеш да зададеш всички въпроси, които те вълнуват.

Някой в Ирландия?

Някой в Ирландия да има? Дайте да се запознаем :mrgreen:
Още : Някой в Ирландия? | Преглеждания : 470 | Отговори : 0

Америка , Америка , та Америка

Юнкер заплаши Тръмп с независимост на два щата
„Ако това продължава, ще призова Охайо да обяви независимост и Тексас да напусне Съединените щати”, заяви президентът на ЕК . Президентът на Европейската комисия Жан-Клод Юнкер заплаши, че ще насърчи независимостта на щати от САЩ, ако Доналд Тръмп продължава да призовава страните от ЕС да последват примера на Великобритания и да напуснат съюза, съобщава „Политико” На среща в Малта на лидерите на десноцентристката Европейска народна партия Юнкер ...
Още : Америка , Америка , та Америка | Преглеждания : 2016 | Отговори : 0

Сингапур

Някой може ли да ми предложи, отлични райони за живеене в Сингапур ? Всички мнения са добре дошли! :flower:
Още : Сингапур | Преглеждания : 2484 | Отговори : 5

Туризъм САЩ

Здравейте,
имам намерение да си пусна виза за САЩ (туристическа), но нямам познати там, които да ми седействат с "покана".
В този форум намират ли се такива хора?

Става въпрос за Ню Йорк и Л.А
Още : Туризъм САЩ | Преглеждания : 2747 | Отговори : 7

Сърбия, Цариброд - Дни на Царибродската шушеница 2016

В Цариброд (Димитровград - Сърбия) на 19. Ноември, събота, начало 12.00 часа, ще се проведе манифестацията дни на Царибродската шушеница. Фестивал на пушеното месо, виното, бирата, млякото и млечните изделия... Много хубаво месо, пушено, музика, много хора и хубаво изживяване в красотите на Цариброд ни гарантират организаторите. Елате в Цариброд, в Спртния център Парк, в Спортната зала на 19.11. в 12 часа и изживейте мига... :) ...
Още : Сърбия, Цариброд - Дни на Царибродската шушеница 2016 | Преглеждания : 5890 | Отговори : 5

Пенсиониране в Лихтенщайн

Здравейте .Някой знае ли колко е минималната пенсия в Лихтенщайн .Ако се пенсионирам в Лихтенщайн ,колко пари да очаквам горе-долу ? Чудя се къде да се пенсионирам :-k
Още : Пенсиониране в Лихтенщайн | Преглеждания : 5108 | Отговори : 5

Висше образование в Полша

Добър ден,

Бих искал да Ви попитам какво е нужно (документи и тн.) за кандидатстване в Полша?

Благодаря предварително,
mateus :)
Още : Висше образование в Полша | Преглеждания : 7144 | Отговори : 0

Канада

Една от малкото положителни новини от България

Винаги съм се чудил защо не пишат българи от USA тук? #-o
Още : Канада | Преглеждания : 5062 | Отговори : 0

Търся човек за превод при покупка на кола във Вроцлав

Здравейте,харесал съм си една кола в Полша,но не знам полски.Ако има българин в района на Вроцлав ,който може да ми помогне да се разберем с дилъра ще съм много благодарен.Разбира се ще си платя за услугата .Работата ще е за няколко часа.Ще съм в Полша някъде около 15 август.
Още : Търся човек за превод при покупка на кола във Вроцлав | Преглеждания : 9802 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179905 • Общо теми 18179 • Общо членове 38718

• Advertisement