• Advertisement

Дата и час: 25 Май 2017, 14:25:58

Последно от форума Последно от Други страни

Преглед на Други страни » Форум : Други страни

Добре дошъл във форумите на всички страни, които не са включени по-горе. Тук можеш да зададеш всички въпроси, които те вълнуват.

Америка , Америка , та Америка

Юнкер заплаши Тръмп с независимост на два щата
„Ако това продължава, ще призова Охайо да обяви независимост и Тексас да напусне Съединените щати”, заяви президентът на ЕК . Президентът на Европейската комисия Жан-Клод Юнкер заплаши, че ще насърчи независимостта на щати от САЩ, ако Доналд Тръмп продължава да призовава страните от ЕС да последват примера на Великобритания и да напуснат съюза, съобщава „Политико” На среща в Малта на лидерите на десноцентристката Европейска народна партия Юнкер ...
Още : Америка , Америка , та Америка | Преглеждания : 645 | Отговори : 0

Сингапур

Някой може ли да ми предложи, отлични райони за живеене в Сингапур ? Всички мнения са добре дошли! :flower:
Още : Сингапур | Преглеждания : 1103 | Отговори : 5

Туризъм САЩ

Здравейте,
имам намерение да си пусна виза за САЩ (туристическа), но нямам познати там, които да ми седействат с "покана".
В този форум намират ли се такива хора?

Става въпрос за Ню Йорк и Л.А
Още : Туризъм САЩ | Преглеждания : 1391 | Отговори : 7

Сърбия, Цариброд - Дни на Царибродската шушеница 2016

В Цариброд (Димитровград - Сърбия) на 19. Ноември, събота, начало 12.00 часа, ще се проведе манифестацията дни на Царибродската шушеница. Фестивал на пушеното месо, виното, бирата, млякото и млечните изделия... Много хубаво месо, пушено, музика, много хора и хубаво изживяване в красотите на Цариброд ни гарантират организаторите. Елате в Цариброд, в Спртния център Парк, в Спортната зала на 19.11. в 12 часа и изживейте мига... :) ...
Още : Сърбия, Цариброд - Дни на Царибродската шушеница 2016 | Преглеждания : 4522 | Отговори : 5

Пенсиониране в Лихтенщайн

Здравейте .Някой знае ли колко е минималната пенсия в Лихтенщайн .Ако се пенсионирам в Лихтенщайн ,колко пари да очаквам горе-долу ? Чудя се къде да се пенсионирам :-k
Още : Пенсиониране в Лихтенщайн | Преглеждания : 3721 | Отговори : 5

Висше образование в Полша

Добър ден,

Бих искал да Ви попитам какво е нужно (документи и тн.) за кандидатстване в Полша?

Благодаря предварително,
mateus :)
Още : Висше образование в Полша | Преглеждания : 5889 | Отговори : 0

Канада

Една от малкото положителни новини от България

Винаги съм се чудил защо не пишат българи от USA тук? #-o
Още : Канада | Преглеждания : 3828 | Отговори : 0

Търся човек за превод при покупка на кола във Вроцлав

Здравейте,харесал съм си една кола в Полша,но не знам полски.Ако има българин в района на Вроцлав ,който може да ми помогне да се разберем с дилъра ще съм много благодарен.Разбира се ще си платя за услугата .Работата ще е за няколко часа.Ще съм в Полша някъде около 15 август.
Още : Търся човек за превод при покупка на кола във Вроцлав | Преглеждания : 8525 | Отговори : 0

Зов за съдействие - за лекарство!!!

ПРИВЕТ!!!
НУЖДАЯ СЕ ОТ АНТИБИОТИК, КОЙТО СЕ КАЗВА ATRICAN 250 MG /3 КУТИИ/
ИМА ГО ВЪВ ФРАНЦИЯ, МАКЕДОНИЯ, РУМЪНИЯ, ЛИТВА, РУСИЯ, УКРАЙНА. АКО МОЖЕ НЯКОЙ ДА МИ СЪДЕЙСТВА ДА СИ ГО НАБАВЯ, БИХ МУ БИЛ МНОГО БЛАГОДАРЕН, ЕСТЕСТВЕНО ЩЕ СИ ЗАПЛАТЯ ЗА УСЛУГАТА!!!
Още : Зов за съдействие - за лекарство!!! | Преглеждания : 5409 | Отговори : 0

Нови изисквания за пътуване през територията на Унгария

Ето че и унгарската полиция (виж подобната тема Заложила ли е Гърция капан за българските шофьори?) е решила да изисква от българските водачи на МПС да носят със себе си и двете части на талона на автомобила , като не става ясно дали се прави разлика между лек или товарен автомобил.

Информацията с дата 03.10.2014 на сайта на Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация" е твърде лаконична и препраща към Министерство на външните работи: На вниманието на ...

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177822 • Общо теми 18073 • Общо членове 38476

• Advertisement