• Advertisement

Дата и час: 22 Ноември 2017, 03:56:56

Последно от форума Последно от Техника и технологии

Преглед на Техника и технологии » Форум : Техника и технологии

С бурмички и жички преустройство за всички.

Недостъпни сайтове от чужбина

Ако имате проблем с отварянето на сайтове като замунда например - може да ползвате https://www.tuxler.com/ (безплатната версия е напълно достатъчна) :)

Домашен нет! Домашен нет!

Здрасти на всички ... моля препоръчайте ми добър Интернет доставчик за Южна Германия ...Щутгарт. Мобилен оператор ползвам на 1&1 и мисля към тях да се насоча. Споделете опит добри и лоши мнения.....не ми се плаща повече от 30€ такса.. Отделно плаща ли се за рутер.....благодаря ви
Още : Домашен нет! | Преглеждания : 1135 | Отговори : 3 | Форум : Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Усилване на сигнал от WiFi HotSpot. Възможно ли е и как?

Доскоро си дърпах щастливо без договори,кабели,телефони итн. нет от един Hotpot на Telecom със сравнително добра скорост,без ограничение на обема и скромна месечна такса.Поради някакви причини го спряха , на около триста метра има два други Hotpot-а на Telecom и Vodafone,но не мога да хващам сигнала им в къщи.
Консултирах се на няколко места и ми казаха , че с рипитър не можело да се усилва сигнал от Hotpot заради паролите и прочие, но можело ...

онлайн тв-опасно ли е

Искам да ви попитам опасно ли е да гледаме българска онлайн телевизиия в германия т.е дали има глоба. Благоря предварително! :) :) :)
Още : онлайн тв-опасно ли е | Преглеждания : 4622 | Отговори : 2 | Форум : Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Сваляне на документи в германия

Искам да попитам дали мога да свалям документи от български сайтове но в Германия. За филми и игри знам че не може но това е друг вид фаил. Благодаря предварително. :)

Aldi talk мобилен стик

Здравейте

Ползвам мобилния стик на aldi talk на тарифата 2€ за ден. Вклчвам нета само в почивните си дни. До преди 3 месеца всичко беше прекрано, сърфирах си наволя и водих видео разговори в скайп за тези 2€.
Наскоро обаче явно направиха някакво ограничение и сега имам само 1гб. Нормален интернет после нета се скапва и не зарежда никакви страници. Моля, ако някой има подобен проблем да сподели.
Още : Aldi talk мобилен стик | Преглеждания : 6180 | Отговори : 1 | Форум : Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Пускат първия български лаптоп "Правец"

Бойко Вучев и неговият екип работят повече от година по създаването му
По-малко от месец остава до пускането на сто пилотни бройки от първите български лаптопи. На пазара излизат три модела, а цената им ще е по около 1000 лева. Повече от 30 години датира историята на българските компютри "Правец". Много хора все още си спомнят с носталгия за прадядото на родните машини.

Бойко Вучев и неговият екип повече от година работи по създаването на ...
Още : Пускат първия български лаптоп "Правец" | Преглеждания : 6293 | Отговори : 2 | Форум : Техника/Софтуер

IT Community - Твоето IT пространство

Кои сме ние?
Проекта IT Community е направен с образователна цел! В сайта ще намерите подбрани и висококачествени видео уроци, които са лесно достъпни за всички. Стараем се да Ви предлагаме най-добото. Следвайки стремежа си, нашата цел е IT Community да стане единен портал, в който да помагаме на хората, както и да го направим едно добро място за общуване, разменяне на мисли, подпомагане и тн. в тази област, а не поредният безсмислен проект с ...

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 180344 • Общо теми 18205 • Общо членове 38761

• Advertisement