• Advertisement

Дата и час: 23 Септември 2017, 09:34:23

Последно от форума Последно от Свободно време, хоби и забавления

Преглед на Свободно време, хоби и забавления » Форум : Свободно време, хоби и забавления

За теми с чувство към изкуство, афиши и хвърчащи пуканки.

Аз, Буки, Веди ...

Предизвиквам Ви да изпишете ръкописно азбуката и да качите снимка ;-)

Unbenannt.JPG
Още : Аз, Буки, Веди ... | Преглеждания : 1421 | Отговори : 10 | Форум : Фотография

Яйца по затворнически ?

Някой чувал ли е за тази рецепта Яйца по затворнически ? Така го чух така го казвам .
Още : Яйца по затворнически ? | Преглеждания : 2061 | Отговори : 1 | Форум : Кулинария

Фокуси

Падате ли си по фокуси ? Този фокус може да го гледате само един път http://www.fun-6.com/fokus-3.htm :mrgreen:
Още : Фокуси | Преглеждания : 2271 | Отговори : 5 | Форум : Хоби (Общ)

Куфар пригоден за сядане

Дойде новата година, януари се отърколи и стана време скоро отново да отлитам да бера гущери през океани и морета,през девет страни та в десета. Единствено ме мъчи мисълта,как пак ще чакам по час или два за виза на някоя африканска митница или пък на щатската имиграция ще се заформи километровата опашка от пътници, пристигнали с петнайсет самолета по едно и също време от всички краища на света......В такива случаи винаги ми е помагал един ...
Още : Куфар пригоден за сядане | Преглеждания : 4545 | Отговори : 16 | Форум : Почивки и пътешествия

Коледни сладки

Още : Коледни сладки | Преглеждания : 2824 | Отговори : 9 | Форум : Кулинария

А как е при вас?

Будни ли сте още?
Играе ли ви се на една игра?

Тогава снимайте това, което е пред вас, без да променяте абсолютно нищо. Нищо!

При мен е така

aafqu2bh64_100_8762.jpg

Скучна работа :mrgreen:
Още : А как е при вас? | Преглеждания : 3784 | Отговори : 11 | Форум : Фотография

Котки

Хайде, ето тема - пресечна точка на две хобита. Хем фотография, хем домашни любимци. А и уличните са добре дошли, стига да са снимани лично :).
20160418_192048.jpg

DSC_0025.JPG

Мррр, мяу, и поствайте!
Още : Котки | Преглеждания : 4030 | Отговори : 5 | Форум : Фотография

Любими цитати от книги / филми

Че не видях подобна тема. Ако ли пък, молим модераторите да ма затрият :mrgreen:

По памет от “Тринайстият войн“:
Хергер ще се бие с Ангъс. Хасан пристига и ги заварва пред натрупаните на земята щитове, да си точат мечовете. Разговорът е между Хасан и Хергер:
- What is this?
- An engineering dispute!
- You've noticed, he's taller?
- Yes.
- And younger!
Хергер тропа два ...
Още : Любими цитати от книги / филми | Преглеждания : 11792 | Отговори : 19 | Форум : Литература

Няколко въпроса за Под прикритие 5

Я, много ви се моля, разкажете ми последните серии. Има ги в Амазон, но само до 4-ти сезон.
Още : Няколко въпроса за Под прикритие 5 | Преглеждания : 4919 | Отговори : 7 | Форум : Филми и ТВ сериали

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179674 • Общо теми 18162 • Общо членове 38681

• Advertisement