• Advertisement

Дата и час: 26 Юни 2017, 02:09:04

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Въпрос за формуляр Е411

Здравейте, подадох документи за детски в Залцбург преди 3 месеца, сега получих писмо в което ми изискват този формуляр, може ли да ми кажете към кого се обърна за помощ ,защото ми е трудно с попълването му, имам и срок който е много кратък до 7.01.16

Благодаря
Още : Въпрос за формуляр Е411 | Преглеждания : 4934 | Отговори : 1

въпрос относно мобилни оператори

Може ли да се вземат мобилни карти на името на Българска фирма?
Още : въпрос относно мобилни оператори | Преглеждания : 5504 | Отговори : 0

Семестриално завършено висше образование

Въпросът ми е, дали има някаква тежест в Австрия и заслужава ли си да се вадят документи, за да се кандидатства за работа по специалността? Съпругата ми има семестриално завършено висше образование в ТУ-София и стаж по специалността в България.
Още : Семестриално завършено висше образование | Преглеждания : 6077 | Отговори : 0

какъв документ

Здравейте, намерих си работа в Австрия - предоставям услуги свързани с дизайн. Въпроса е какъв документ трябва да издам, при плащане на предоставената от мен услуга. Не съм на трудов договор.
Още : какъв документ | Преглеждания : 4796 | Отговори : 0

брак в Австрия

Някой информиран ли е, при сключване на брак с австриец,дали пълнолетната ми дъщеря ще има право на достъп до трудовият пазар?
Още : брак в Австрия | Преглеждания : 8440 | Отговори : 0

Легализация на документи за работа

Здравейте,
Интересува ме, за започване на работа в Австрия, документите (свидетелсво за сьдимост и др.) трябва да бьдат преведени и нотариално заверени или трябва да имат апостил от Министерство.
Още : Легализация на документи за работа | Преглеждания : 5612 | Отговори : 3

Колко време се чака за разрешително за работа

ЗДРАВЕЙТЕ! Колко време се чака за разрешително за работа в Австрия? На мъжът ми са подадени документите преди повече от два месеца и половина и все още няма некакво решение. Преди около месец подадоха документи на още едно място и от там никакъв отговор. Благодаря предварително!!!
Още : Колко време се чака за разрешително за работа | Преглеждания : 4966 | Отговори : 2

Изгубени документи

Изгубих си портфейла с българската си лична карта,банкови карти на ДСК,РАЙФАЙЗЕН и Щпаркасе.Кажете от къде да я захвана сега.Минаха 3 часа.Оказа се,че в населемото място в което съм,нямало дори полиция.Помагайте,че ще ритна камбаната от нерви....И най-вече как ще си ида някой ден за Бг ,без лична карта?На парите-майната им......
Още : Изгубени документи | Преглеждания : 4996 | Отговори : 3

Anmeldebescheinigung-малко повече информация Anmeldebescheinigung-малко повече информация

Имам следния проблем:

След като работих около година и половина в Австрия, при мен дойдоха жена ми и дъщеря ми. Когато жена ми подаде документи за Familienbeihilfe, ни поискаха един куп документи които представихме с изключение на Anmeldebescheinigung. Докато уреждахме документите, жена ми започна работа, но аз останах без работа. Обясниха ни, че не могат да ни издадат Аnmeldebescheinigung, защото не ни достигат доходите за нормален живот при положение, че жена ми получава около 1250 ...
Още : Anmeldebescheinigung-малко повече информация | Преглеждания : 4795 | Отговори : 0

Признаване БГ дипломи

Здравейте,
имам въпрос: признават ли се БГ дипломите на медицинските специалисти в Австрия.
Ако има някой минал по този път, бих бил благодарен са сподели информация.
Още : Признаване БГ дипломи | Преглеждания : 6319 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 178278 • Общо теми 18094 • Общо членове 38540

• Advertisement