• Advertisement

Дата и час: 1 Март 2017, 21:57:45

Последно от форума Последно от Здраве

Преглед на Здраве » Форум : Здраве

Кой каза "Наздраве"? :-)

Здравни права на новодошъл със заболяване

Здравейте.Пиша тук ,като родител,чийто пълнолетно дете се разболя психически отскоро.
Живеем в България,но мисля да започна отново работа в Австрия ,като ще трябва да наема квартира и да живея с него.Ще е нужно там да го регистрирам,да му заплащам осигуровките и най-вече да посещава лекар,за да го лекуват.
Ще може ли някой да ми обясни как протича всичко това на място в Австрия,ако има опит или може да получи информация,какви са законите,какво трябва да подготвим ...
Още : Здравни права на новодошъл със заболяване | Преглеждания : 4090 | Отговори : 3

Получаване на инвалидна бг. пенсия в Австрия

Здравейте!
Пенсионер по болест съм, 1група, от 5 години. На 62г. съм и живея сам, като ползвам личен асистент. Дъщеря ми и сина ми живеят и работят във Виена. Въпросът ми е: Имам ли право да отида да живея при тях с тази си инвалидност? Ще имам ли право на изравнителна пенсия? Децата ще получават ли обезщетения за грижите, които ще полагат за мен? Какво е необходимо да направя, ако имам право да се преместя ...
Още : Получаване на инвалидна бг. пенсия в Австрия | Преглеждания : 2677 | Отговори : 0

ПРЕДЛАГАМ БИЛКОВИ ПРОДУКТИ ЗА ЗДРАВЕ И КРАСОТА

Корпорация „Сибирско здраве”
Най-доброто от руските научни разработки, най-доброто от девствената природа на Байкал, Алтай и сибирската тайга – това са нашите продукти за Вашето здраве!
Разглеждаме организма като едно цяло,
имаме системен подход,
въздействаме върху причините.

\съставят се индивидуални комплексни програми за възстановяване на здравето от специалист-нутрициолог\
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

за повиче инфо ми пиште на имейл ******************** и на скайп:*********************

"Корпорация" Заедно, приема с удоволствие, поръчки за реклама:
Р Е К Л А ...
Още : ПРЕДЛАГАМ БИЛКОВИ ПРОДУКТИ ЗА ЗДРАВЕ И КРАСОТА | Преглеждания : 6747 | Отговори : 0

БГ лекари в австрия?

Здравейте вс от форума!!!

Завърших медицина тази година в Пд и искам да специализирам в Австрия.Ровия в нета от няколко дена пиша майли дали се признава дипломата и ако не,дали има някакви изпити за признаване и т.н,но досега не съм получил задоволителни отговори.
Знам за Германия горе-долу как стоят нещата,но съм сигурен че в австрия не е така.
Моля някой,които знае нещо или се е сблъскал с проблема да ми пише нещо конкретно.
Благодаря ви ...
Още : БГ лекари в австрия? | Преглеждания : 12869 | Отговори : 9

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176681 • Общо теми 17977 • Общо членове 38248

• Advertisement