• Advertisement

Дата и час: 20 Януари 2017, 11:53:17

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Закон за квартирите

Желая да науча,дали в Австрия има ограничение при наемане на квартира на човек колко кв.м. да бъде площта?Понеже в Германия има такова .
Благодаря предварително.
Още : Закон за квартирите | Преглеждания : 233 | Отговори : 3

Oнлайн съветник за pаботещите като лични асистенти

Като личен асистент в Австрия вие в повечето случаи ще сте самостоятелно зает предприемач и ще сте задължени да се регистрирате като личен асистент. Това автоматично ви прави и член на Стопанската камара (Wirtschaftskammer), която се явява законен представител на вашите интереси.

Този онлайн съветник ще ви даде индивидуални отговори на някои въпроси. В него ще намерите също така формуляри и адреси за контакт.

Електронната платформа е достъпна ТУК.
Още : Oнлайн съветник за pаботещите като лични асистенти | Преглеждания : 3327 | Отговори : 0

Търся си колега/колежка за Skiverleih

Здравейте.

За зимния сезон 2016/2017 шефа ми търси нови работници. Става дума за работа в магазини(повече от един) за ски екипировка под наем. Работата е доста разнообразна и поне за мен интересна. Изисквания; добър немски и англииски, опит при работата с хора, компютърна грамотност, уменеие за работа с инструменти и желание за учене.

Нарочно не пиша, че трябва да сте го работили преди това защото аз самия не го бях работил и се справих. Работата ...
Още : Търся си колега/колежка за Skiverleih | Преглеждания : 1653 | Отговори : 0

Данъци недвижими имоти в Австрия

Ще бъда благодарен , ако някой може да отговори дали периодичните данъци заплащани за недвижима собственост като грундщойер итн в Австрия са аналогични на тези в Германия.
Има ли разлика в облагането в различните провинции?
Има ли допълнителни местни данъци и такси върху собствеността в туристическите райони?
Съществуват ли допълнителни местни данъци за второ и трето итн. жилище като цвайтвонунгсщойер в Германия примерно или други допълнителни тегоби и налози?
Още : Данъци недвижими имоти в Австрия | Преглеждания : 4750 | Отговори : 0

Смяна на работното място

Здравейте, от известно време насам ми се върти една идея в главата. А именно да се преместя в Австрия. В момента работя в Германия като zusteller за Hermes, но тук освен че заплатите са малки , работим и доста повече часове. Та въпроса ми е ако реша да се преместя какво трябва да имам като докумети от тук. Доколкото знам там също съществуват Hermes i DHL. Как стой въпроса с осигуровките и жилищата в Австрия ...
Още : Смяна на работното място | Преглеждания : 3176 | Отговори : 0

търся работа

Търся работа в строителството или хотелиерството
Трокенбау или поддръжка към хотел мотел...
+436889616177 Светозар
Още : търся работа | Преглеждания : 3483 | Отговори : 0

право на трудова борса в Австрия право на трудова борса в Австрия

Здравейте!От две години работя в Австрия без прекъсване.До този момент не ми се е налагало да излизам на борсата (Ams).Но днес ми съобщиха,че ще трябва да ме изпратят за 20 дена на борсата.Въпросът ми е свързан с бъдещото ми и постоянно завръщане в България:
-Излизайки сега за 20 дена на борсата,това ще ми се отрази ли на правото ми на обещетение от българската борса на труда,когато се върна за постоянно в Бг?
-Дали за мене ...
Още : право на трудова борса в Австрия | Преглеждания : 3908 | Отговори : 0

търся си работа в Австрия

Здравейте искам да попитъм как мога даси намеря работа в Австрия,езика го знам горе долу сега още го у4а,какви са парвите стъпки които трябва да направя,на 24години съм.ще съм благодарен на вси4ки отзовали се ако трябва ще се отплатя подобавящо
Още : търся си работа в Австрия | Преглеждания : 4215 | Отговори : 0

Работа за болногледачи в Австрия

Здравейте, някой може ли да ми препоръча фирма за работа , като болногледач в Австрия.
Още : Работа за болногледачи в Австрия | Преглеждания : 4170 | Отговори : 4

търся работа

Здравейте на всички в "заедно"
търся си работа в Германия или Австрия в строителството-по-точно гипскартон
засега само попадам на мошеници и ще бъда благодарен на всеки който може да ми помогне
пътувам често за Германия и си търся работа при познати но не е постояна
предварително Благодаря
0893987799
Още : търся работа | Преглеждания : 2654 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 175674 • Общо теми 17917 • Общо членове 38117

• Advertisement