• Advertisement

Дата и час: 20 Януари 2017, 11:54:16

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Продавам цялостно обзавеждане на апартамент

Освбождавам апартамент във Виена в края на ноември. Продавам мебели, купени преди 1 година от магазин. В идеално състояние са. Предлагам страхотен ъглов диван с 6 декоративни възглавници, спалня,гардероб, дървена маса, столове, дървени етажерки. При интерес, мога да изпратя снимки.
Още : Продавам цялостно обзавеждане на апартамент | Преглеждания : 1851 | Отговори : 0

Търся си работа в Австрия

Здравейте,
моля за съдействие,ако някой има възможност да помогне. Търся работа в Австрия. Имам опит, като шофьор до 3,5т, Хаусмайстер, работил съм също в конеферма в Германия и като монтажник на соларни системи.
В момента съм в България, но желанието ми е да живея със семейството си в Австрия.
Готов съм да плата за направената услуга.
Поздрави
Йордан
Още : Търся си работа в Австрия | Преглеждания : 4249 | Отговори : 7

Български адвокат Виена

Невена Шотековa

Търговско, гражданско, вещно право

robathin.at/index.php/de-DE/kanzlei
Още : Български адвокат Виена | Преглеждания : 3147 | Отговори : 0

Търся платформа за превоз на кола до България

Здравейте,
Намирам се във Vorarlberg до Bludenz търся платформа или автовоз, който да транспортира кола до България. Транспортирането да стане най-късно до 10ти юни. Инетересувам се от цена. Благодаря :)
Още : Търся платформа за превоз на кола до България | Преглеждания : 4126 | Отговори : 1

транспорт с бус

Зравейте.
Има чисто нов бус Ситроен Джъмпер фургон Д3800,В1900,Ш1800. Заетостта му за сега е малка и бих могъл да извършвам превози в страната и държави от ЕС. Ако някой иска издавам и данъчни фактури за транспортна услуга. С мен може да пътуват комфортно до двама души. Ако някой проявява интерес да ми пише на ***
Още : транспорт с бус | Преглеждания : 2588 | Отговори : 1

Търся квартира в Австрия

Знаете ли някой да предлага квартира
Още : Търся квартира в Австрия | Преглеждания : 2862 | Отговори : 1

Търся работа в Австрия

Търся работа в Австрия,дъщеря ми е студентка във Виена.През последните 5 години съм работила като au pair
в Белгия.Владея френски,английски и руски.За връзка: anna_tp2004@yahoo.com
Още : Търся работа в Австрия | Преглеждания : 2452 | Отговори : 0

Re: Квартира под наем Виена

IMG_11091.jpg
Предлагам мебелирана квартира под наем във Виена срещу Пратер парк с изглед към виенското колело.
Две непреходни стаи, кухня, допълнително кухненско оборудване във втората стая,отделни баня и тоалетна, включено парно и вода, 50 кв.м.Отлична за студенти. При интерес, контактувайте за подробности на mkradev@gmail.com
Още : Re: Квартира под наем Виена | Преглеждания : 2676 | Отговори : 0

Търся работа Мебелист или Графичен дизайнер

Здравейте, все още съм в България, но ми предстои близките 1-2 месеца да замина за Виена. Търся си работа като мебелист. Като компромис може и като дърводелец в друг отрасъл. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.

Търся си работа и като ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР. Близо 10 години работя в рекламния бранш. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.

hachik_mankikian@yahoo.com
Още : Търся работа Мебелист или Графичен дизайнер | Преглеждания : 2553 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 175674 • Общо теми 17917 • Общо членове 38117

• Advertisement