• Advertisement

Дата и час: 22 Август 2017, 01:42:33

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Тереза Мей: „Не ни трябват повече неграмотни българи“

На пресконференция на настоящия министър-председател на Обединеното кралство, български журналист успя да зададе въпрос на Тереза Мей, за причините поради които Англия и тя самата смятат, че е нужно да ограничат възможностите за миграция на български граждани на Острова. Ето въпроса и отговора, който той получи:

– Г-жо министър-председател, бихте ли се обосновали по-подробно относно вашето предложение да бъде ограничен достъпа на български граждани до възможността за живот в Обединеното кралство?

– Честно казано на ...
Още : Тереза Мей: „Не ни трябват повече неграмотни българи“ | Преглеждания : 4037 | Отговори : 29

курс по английски

Здравейте!

Може ли някой да ми препоръча, къде в Лондон човек може да се запише на интензивен курс по английски език,където би получил качествена подготовка по езика на достъпна цена?

Благодаря предварително!
Още : курс по английски | Преглеждания : 4148 | Отговори : 2

Най-добрите университети в Англия за финанси

Здравейте,

Ще съм много благодарна, ако някой може да ми препоръча добри университети за финанси в Англия. Искам от личен опит, тъй като намирам какво ли не в нета.

Също така за помощ при мотивационно писмо и други, ако може съвет към кой да се обърна.

Благодаря ви

П
Още : Най-добрите университети в Англия за финанси | Преглеждания : 4670 | Отговори : 0

Помощ за мотивационно писмо и препоръки

Здравейте, колеги! Ще се опитам до края на месеца да кандидатствам в Англия за магистратура, спрял съм се на университета на Ливърпул - International Business, след като в момента уча МИО. За целта ми искат мотивационно писмо и препоръки. Писмото смятам, че ще успея да го напиша, има доста указания в интернет, но нищо не намирам за препоръки от/за университет, в интернет виждам само такива за работа. Преподавателите, които питам за препоръки, ми казват сам ...
Още : Помощ за мотивационно писмо и препоръки | Преглеждания : 4391 | Отговори : 0

Кандидатстване във Великобритания

Здравейте,
Нова съм във форума, но се надявам да можете да ми помогнете.
Искам да кандидатствам за Балакавър във Великобритания. Доколкото разбрах малко съм закъсняла със сроковете, но нещо не мода се оправя сама с това кандидатстване.

Някой от вас използвал ли е консултантски услуги и ако да на кои фирми?

И какви са им цените?

Благодаря ви много за помощта.

Ако имате и някаква друга информация за кандидатстването във Великобритания ще съм ви много ...
Още : Кандидатстване във Великобритания | Преглеждания : 7037 | Отговори : 5

Журналистика?

Може ли някой да ми каже на какво ниво е тази специалност във Великобритания? Набелязала съм няколко уни-та, но все още се колебая дали да уча в Германия или в uk, тъй като имам сертификати и по двата езика. Ако някой има наблюдения върху специалността и в Германия може да сподели мнение

Унитата, които съм набелязала в uk са:

Coventry University- Journalism and Media
University of Bedfordshire- Journalism and Public Relations, Magazine Journalism
University of ...
Още : Журналистика? | Преглеждания : 4261 | Отговори : 0

Информация за университети

Здравейте, колеги! Търся информация за университети, избирам според таксата - най-ниската такса е с предимство. Избрал съм следните специалности - International Relations, различните видове Development, International Business, International Economic Policy и подобни. Парите са водещ фактор, не ме интересува дали университетът е на юг или на север, градът почти няма значение :) Благодаря Ви!
Още : Информация за университети | Преглеждания : 7159 | Отговори : 5

Подготвителна година в Шотландия ???

Здравейте, съжалявам, ако подобна тема съществува вече, но търсих във форума и не намерих нищо. Въпросът ми е следният: съществува ли вариант за подготвителна година в Шотландия както примерно има такива опции за Германия? Тоест отиваш и първата година учиш само език и покриваш нива и след това си започваш в унивеерситет??? Ако има как стоят нещата какво трябва оттук като документи , колко струва и тн.? Ще съм ви изключително благодарна, ако отговорите ...
Още : Подготвителна година в Шотландия ??? | Преглеждания : 4476 | Отговори : 0

За ucas

Здравейте!
Тази година ще кандидатствам през ucas.
Вече имам регистрация, мотивационно писмо и тн, но остават няколко въпроса, на които ще се радвам, ако ми отговорите.
1. Акдадемична справка: кога трябва да си я искам от училище? и по-важното в кое поле трябва да въведа предполагаемите оценки? или класната да ги включи в препоръката?
2. Employment: карах неплатен стаж лятото. Да го включвам ли?

Това е за сега!
Благодаря за информацията предварително ...
Още : За ucas | Преглеждания : 4710 | Отговори : 0

Магистратура Електроника

Здравейте въпроса ми е Кои университет в Англия имат магистърски програми със специалност Електроника?
Ако някой е кандидатствал моля да споделите какви са изискванията им,документите за кандидатстване , какъв е желания успех и също и някакви препоръки ако може да ми дадете
Още : Магистратура Електроника | Преглеждания : 5413 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179098 • Общо теми 18133 • Общо членове 38619

• Advertisement