• Advertisement

Дата и час: 29 Март 2017, 05:17:18

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Шофьорска книжка - подновяване

Здравейте,
живея от няколко години във Великобритания. Шофьорската ми книжка издадена в България се оказа, че е изтекла и не мога да я подновя директно от UK. Като отида в България мога ли директно да я подновя в КАТ София при условие, че адресът ми е в UK?
Още : Шофьорска книжка - подновяване | Преглеждания : 5520 | Отговори : 2

Платена карта за престой

http://www.mediapool.bg/лондон-се-готви-да-въведе-платена-карта-за-престой-за-българи-и-румънци-news203362.html

no comment =D>
Още : Платена карта за престой | Преглеждания : 3783 | Отговори : 0

Правото на работа на българските студенти във Великобритания

Здравейте,
Нека всеки, който смята, че ситуацията трябва да се промени да се включи в групата. С общи усилия можем да постигнем резултат за всички български и румънски студенти във Великобритания. Чувствайте се поканени да споделите групата сред приятели. Идеята е чрез конкретни стъпки да окажем натиск върху UK Border Agency да промени политиката си преди 2014-та година.
Facebook.

Предлагат ми работа е Англия, но имам проблем

Здравейте. Имем предложение за работа в Англия. (аз съм в България). Работодателя ми иска 400 паунда, за работна карта и за работна виза (до колкото го разбирам) а той ще ми плати самолетните билети. Това ми звучи като измама, но все пак искам да знам повече.
Въпросът ми е, по принцип, какъв документ ми трябва, за да започна работа. Казаха ми, че за начало ми е достатъчен и само договор за работа (може би се ...
Още : Предлагат ми работа е Англия, но имам проблем | Преглеждания : 18371 | Отговори : 18

Как да се регистрирам за работа във Великобритания? Как да се регистрирам за работа във Великобритания?

Здравейте!

Във Вликобритания повечето националности от европейският съюз имат право да започнат работа без досадното попълване на формуляри, но по обичай за българи и румънци е направено такова изключение. За щастие тук нещата са малко по-опростени от колкото в други страни членки на съюза. За да започнете работа на острова трябва да се попълни формуляр BR1. Той е само един, без значение дали сте студенти и просто хора които искат да си намерят работа на ...
Още : Как да се регистрирам за работа във Великобритания? | Преглеждания : 6420 | Отговори : 2

Въпрос за необходими документи

Здравейте! :smile: Налага ми се да пътувам за Великобритания ,където естествено ще се наложи да работя.Нямам идея какви документи са нужни да приготвя преди да замина.Говорих с моя позната от Англия,която ми каза за някакво разрешение от България,но повече не можа да ми каже. :sad: Надявам се някой от вас успее да ми помогне.Благодаря предварително!
Още : Въпрос за необходими документи | Преглеждания : 4866 | Отговори : 0

Легализация / Ирландия

Здравейте , би искала да попитам как да се легализирам.Аз съм българка , бащата на детето ми е ирландец и малкия е с еире паспорт.А аз дори не съм легално тук . Какво да прая . Помогнете :roll:

редактирал: vel..
Още : Легализация / Ирландия | Преглеждания : 4711 | Отговори : 0

Информация за бизнес визите в Англия

Нека всеки, който има информация да сподели. Ето моята:

Въпроси към министър Меглена Кунева
http://www.mfa.government.bg/index.php? ... m_id=12226
Въпрос: “Аз съм български студент в Германия. Скоро завършвам образованието си в немски университет и искам да зная дали след приемането ни в ЕС ще имам право да работя в Италия, Холандия или Великобритания без да кандидатствам там за работна виза. По професия съм компютърен специалист.” (Февруари 2006 г.)

Отговор: ...
Още : Информация за бизнес визите в Англия | Преглеждания : 6041 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177038 • Общо теми 18014 • Общо членове 38339

• Advertisement