• Advertisement

Дата и час: 18 Януари 2017, 10:10:12

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Titre de séjour - ОТПАДНА В ЛИОН

Трябваше скоро да си подновявам Titre de séjou, токущо погледнах в префектурата (Rhone) и ето: http://www.rhone.gouv.fr/web/868-titre- ... peenne.php
:-({|=
документа е от ноември 2012
Спомням си, че преди това беше същото, но със забележка за изключение на българи и румънци. Сега забележката я няма
Още : Titre de séjour - ОТПАДНА В ЛИОН | Преглеждания : 4575 | Отговори : 0

Нещо повече за шомажът да кажете!!!!

Здравейте,
значи живея и работя във Франция вече близо две години.Но тъй като съм много ангажиран,не ми остава време за оправянето на документите,необходими за нормално и прогресивно развитие тук във Франция.Както всички живеещи тук знам вече доста от плюсовете,които тази страна предлага,за олесняване начинът на живот,дори и на чужденци като нас.И като главен визирам така нареченият "шомаж",парите които евентуално можеш да взимаш при съкращение или изгонване от работа!Да,но както повечето французи,така и голяма част от ...
Още : Нещо повече за шомажът да кажете!!!! | Преглеждания : 3685 | Отговори : 2

По лесния начин да получиш документи.

Първо нека уведомя всички ви че вече в повечето префектури в страната се спира издаването на титри за граждани на България и Ромъния както е в случая в префектурите на Алп кот д'Азюр( Cote d'Azur).Българите желаещи да работят на територията на някоя от тези префектури могат вече свободно да го правят като титрата не им се изисква а е само препорачителна.Препоръчителна е също френската осигоровка тъй като много от вас предполагам са осигорени в Бг. ...
Още : По лесния начин да получиш документи. | Преглеждания : 3957 | Отговори : 2

Кола с българска регистрация във Франция ?

Здравейте,

Живея и работя във Франция. РЕших да си взема кола, но френските застраховки са много скъпи. Искам да си взема кола в Бг, с Бг регистрация и да я карам във Франция. Някой знае ли как става и къде да питам ?
Още : Кола с българска регистрация във Франция ? | Преглеждания : 4623 | Отговори : 4

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 175576 • Общо теми 17916 • Общо членове 38108

• Advertisement