• Advertisement

Дата и час: 22 Септември 2017, 09:58:43

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Работа в България с френски език

Здравейте,
В момента имаме няколко отворени позиции за наш клиент - Coca Cola Enterprises, които са в областта на Счетовдство и Финанси.Работното място е в България.
Ще се радвам да ми пишете, ако имате интерес към подобна работа. Мога да изпратя малко повече информация за позициите. Оставям мои контакти:veselina.ivanova@easyconsultbg.com телефон: 0888583906
Още : Работа в България с френски език | Преглеждания : 5393 | Отговори : 0

150 професии, отворени за българи и румънци

Франция публикува списък от 150 професии, отворени за българи и румънци, за които френските работодатели не са длъжни да търсят кандидат на френска територия. Все още, обаче, предпазната мярка остава препоръчителна.

Списъкът: ТУК
Още : 150 професии, отворени за българи и румънци | Преглеждания : 5800 | Отговори : 1

Отказ от правителството да ми се даде разрешение за работа

Здравейте,

Работя във франция, като плащам осигуровките си в Испания, и пиша испански фактури.
Фирмата във франция подаде документи за издаване на разрешително за работа (за българин) и след като дойде инспектор бе препоръчано на комисия да ми се даде разрешително.
Месец след това разрешителното дойде (оставало само да си извадя социален номер). Няколко дни по- късно пристигна друго писмо в което се посочва, че не могат да ми издадат разрешително за работа а обяснението ...

Търся работа в Лион Търся работа в Лион

Здравейте
Търся работа в Лион или околноста.Тук съм от октомври миналата година и не мога да си намеря работа...
На 32 години,имам 6г. опит като готвач придобит в България,Гърция и Испания.Без разрешително за работа съм,затова съм готов да работя каквато и да е работа.....
Втората ми професия е охранител/agent de securite/за която имам документ валиден тук във Франция издаден от префектурата на Лион.Търся активно работа по интернет за втората ми професия,но явно проблема е във ...
Още : Търся работа в Лион | Преглеждания : 5452 | Отговори : 1

РАБОТА В ПАРИЖ

Здравейте,
Спешно търся работа в Париж като детегледачка!
Предварително благодаря за всякакви съвети,помощ и напътствия!
Още : РАБОТА В ПАРИЖ | Преглеждания : 5682 | Отговори : 0

Дилема: лекар в Германия или Франция

Пред дилемата съм къде да отида да работя като лекар - Франция или Германия.
Парите са еднакви -но къде се живее по-лесно, по-евтино.

red: vel...
Още : Дилема: лекар в Германия или Франция | Преглеждания : 7270 | Отговори : 8

работа във Франция селско стопанство

Здравейте,как мога да си намеря работа във Франция в селското стопанство,агроном съм по професия с доста стаж,мога да работя и като лозар.
Още : работа във Франция селско стопанство | Преглеждания : 7564 | Отговори : 3

'ЕВРОСЕРТИФИКАТ' осигуряване

Здравейте,
Моя случай е следния.От август месец съм на работа в Франция с официален трудов договор,питането ми е,какъв документ трябва да представя в НАП за да ми зачетат здравни и социални осигуровки в България въз основа на тази моя работа в Франция за периода да речеме 10 месеца?Като до август месец съм бил с непрекъснати осигуровки защото съм работил в бг фирма която ме е осигурявала.
Още : 'ЕВРОСЕРТИФИКАТ' осигуряване | Преглеждания : 5409 | Отговори : 0

Кинезитерапевт

Здравейте,
Има ли кинезитерапевти, които да са заваршили в България и да работят в Франция. Имам проблеми с издаването на едни документи от българия за да си приравня дипломата и искам да разбера как са се оправилили в тази ситуация.
Още : Кинезитерапевт | Преглеждания : 5672 | Отговори : 0

Работа в NICE

Някой може ли да помомогне относно работа в Nice или друг град? Момичето знае перфектно френски и е омажена за Французин в Франция

Благодая ви предварително и ви желая всичко най най ;)
Коста Иванов
Още : Работа в NICE | Преглеждания : 6887 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179652 • Общо теми 18162 • Общо членове 38679

• Advertisement