• Advertisement

Дата и час: 27 Юни 2017, 16:01:01

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Приемни изпити.Кандидатстване в ЕТХ Цюрих.

Имам голямото желание да кандидатствам в ЕТХ, по точно в института по биомеханика, но не ми е ясно как бих могла да се подготвя за приемните изпити. В 11. клас съм и имам сертификат по немски. В сайта не са дадени никакви примерни модели на тестовете, а само материала, който обхващат. Обръщам се към хора, които са студенти там или са завършили. Надявам се да споделят мнение, опит и по какъв начин са се подготвили ...
Още : Приемни изпити.Кандидатстване в ЕТХ Цюрих. | Преглеждания : 843 | Отговори : 0

MIR

Здравейте,
Интересуват ме магистърските програми (MIR) Master of International Relations and Diplomacy. Насочила съм се към Geneva School of Diplomacy and International Relations и International University in Geneva. Ровейки се в Интернет обаче попаднах на мнение, че GSD не е акредитирано.
Бих се радвала, ако някой е запознат и може да внесе яснота по въпроса. Доволна ще съм и ако споделите мнения и за рейтинга на двете учебни заведения. Запознах се с възможността за стипендии, ...
Още : MIR | Преглеждания : 1396 | Отговори : 0

ОБУЧЕНИЕ И ЖИВОТ В ЛОЗАНА

Здравейте,
Ще бъда благодарна ако има хора, които да се включат с мнение по темата.
През септември 2015 би трябвало да постъпя в Университета в Лозана. Това, което живо ме интересува е дали някой има информация намира ли се някаква почасова работа за хора, които учат и дали за студентите важат същите изисквания за разрешително за работа преди да започнат такава.
Предварително благодаря.
Още : ОБУЧЕНИЕ И ЖИВОТ В ЛОЗАНА | Преглеждания : 4838 | Отговори : 3

Университета в Лозана

Здравейте. Завършил съм фармация - магистратура в София и съм решил да продължа с докторска степен. Изкарах хубав резултат на TOEFL и от известно време насам преглеждам страниците на различни университети в Европа. Проблемът при PhD-тата, са че конкуренцията е ужасна, обикновено излиза едно място, за което кандидатстват на 100 човека. Изисква се research experience, който нашият медицински университет на може да предложи в голяма степен.
Затова гледам също така и за магистратури в Европа, ...
Още : Университета в Лозана | Преглеждания : 4383 | Отговори : 1

ОБУЧЕНИЕ В ШВЕЙЦАРИЯ

Здравейте на всички.Подочух че аз като човек от БГ който незнае никакъв език мога да отида в Швейцария и да уча там на място език.Френски или Немски.В продължение на 2 години.И имам право на престой там.Има ли нещо вярно?Ако някой знае да каже!
Благодаря !
Още : ОБУЧЕНИЕ В ШВЕЙЦАРИЯ | Преглеждания : 4059 | Отговори : 2

Студенти в Университет Цюрих

Здравейте, интересувам се дали няма някой студент в Университет Цюрих. Аз уча там от тази година и все още никой не съм срещнала.. :)
Още : Студенти в Университет Цюрих | Преглеждания : 7051 | Отговори : 11

Следване в St. Gallen

Здравейте!

Интересувам се от университета в St.Gallen. За съжаление много малко българи има там и се чудех, дали няма да открия някой от този форум, който живее или учи там. Ако има такива, нека пишат. Ще се радвам да установим контакт :)
Още : Следване в St. Gallen | Преглеждания : 4415 | Отговори : 3

Легализация на българска диплoма в Швейцaрия

Наскоро бях конфронтирана с проблема приравняване на българска диплома за висше икономическо образование към някаква степен на професионално образование в Швейцaрия. В тази връзка швейцарските власти изискват информация, която предполагам се съдържа в т.нар. международно или европейско (не съм сигурна в точното понятие) приложение на съвременните дипломи за висше образование, издавани понастоящем от легитимните български учебни заведения. Моят проблем обаче е в това, че българската диплома е издадена преди 25 години, когато програмата на обучение ...
Още : Легализация на българска диплoма в Швейцaрия | Преглеждания : 4506 | Отговори : 3

Относно кандидатстването

Здравейте,
реших да пусна тази тема поради факта, че от доста време не се е писало за кандидатстването в тази държава. Искам да попитам дали има нещо променено или пак, ако искам да уча в Швейцария(ETH Zürich) ще трябва да остана 1 година и да карам там някакви курсове, че чак след това да мога да кандидатствам независимо дали имам някакъв сертификат за знание на немски език.
И някой знае ли какво е ренюмето на ...
Още : Относно кандидатстването | Преглеждания : 8335 | Отговори : 10

изучаване на немски в цюрих

къде в цюрих може да се намери по евтин курс по немски,благодаря на всички
Още : изучаване на немски в цюрих | Преглеждания : 6927 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 178314 • Общо теми 18095 • Общо членове 38544

• Advertisement