• Advertisement

Дата и час: 21 Януари 2017, 15:18:47

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Превод на документи за регистрация

Здравейте,
казвам се Силвия и през август ще се местя в Цюрих.
За този кратък период трябва да се омъжа :) и да подготвя всички малки и опасни подробности около преместването ни.
С приятеля ми неуморно търсим информация в интернет, но не можем да разберем дали имаме нужда от превод на акта за раждане. Той е италианец и няма проблеми с неговия, но моят е на български. ...
Още : Превод на документи за регистрация | Преглеждания : 5821 | Отговори : 10

документ за подписване на брак

Здравейте на всички пишещи във форума!
Предстои ми сключване на граждански брак с швейцарец, но в България.
На него му трябва един документ в който пише, че Швейцария признава брака.
Въпроса ми е от къде може да се издаде такъв документ.От посолството му в София може ли?
Още : документ за подписване на брак | Преглеждания : 4189 | Отговори : 5

въпрос за легализация

Здравейте, въпросът ми е към тези който имат информация или опит и той е :
ще започвам работа в малка фирма-автосервиз в швейцария ,доколкото знам работодателя ще подаде в имиграционите служби документи за разрешително и престой , интересуваме необходимо ли е за някой институции легализиране на диплома за завършено образование или е достатачно само превод във фирма на немски език.
Надявам се да получа отговор , благодаря предварително
Още : въпрос за легализация | Преглеждания : 4378 | Отговори : 5

документи за работа в Швейцария

Здравейте!
Какви документи трябва да притежавам ,за да пребивавам в Швейцария с цел търсене на работа. Става въпрос всичко да е легално , не в разрез със законите на страната. Ако някой има опит в това начинание и иска да сподели, ще съм много благодарна!
Още : документи за работа в Швейцария | Преглеждания : 6623 | Отговори : 4

народни песни и танци за деца

Скъпи родители в кантон Zürich,от м.октомври започва курс по нар.песни и танци за деца. Курсът ще се провежда в гр.Uster един път в месеца/петък от 16 до 17ч./.Ако има желаещи деца моля Ви да изпратите данни дo края на м.август на ел. адрес desi.kalina@gmail.com Благодария
Още : народни песни и танци за деца | Преглеждания : 2865 | Отговори : 0

ли4на карта ли4на карта

може ли в Швейцария да се ходи само с ли4на карта ( 4ух 4е щяло нещо такова )
Още : ли4на карта | Преглеждания : 3520 | Отговори : 4

Aufenthaltserlaubnis или студентска виза Швейцария

Задравейте,

спешно търся отговор на следния въпрос свързан със ситуацията на моя близка:

Ситуация: Приета е в университета Цюрих и може да се иматрикулира до 09. Февруари 2009.
С български паспорт е. Живее в Берлин от много години с унбефристет Unbefristete Aufenthaltserlaubnis.
Ще кажете, да ама няма зназение, но точно това касае въпроса, зашото швейцарските служби са доста нетранспарентни и дават само объркващи, дори враждебни отговори.

Въпрос: Има ли някой опит, дали на място, т.е. ...
Още : Aufenthaltserlaubnis или студентска виза Швейцария | Преглеждания : 4225 | Отговори : 6

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 175739 • Общо теми 17918 • Общо членове 38122

• Advertisement