• Advertisement

Дата и час: 27 Февруари 2017, 20:01:45

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Работа за медицинска сестра

Предлагам работа за медицинска сестра в Берн.Изисквания:3 години стаж по специалността, немски език с диплома В2.

За повече информация на rabotach@abv.bg
Още : Работа за медицинска сестра | Преглеждания : 2327 | Отговори : 0

Търсим човек за продажба на ръчно плетиво Търсим човек за продажба на ръчно плетиво

Изработваме ръчно плетиво на две игли и на една кука. Търсим някой, който да поеме реализацията на продукцията в Германия и друга държава.
Желаещите да помогнат за това,нека ми пишат.
Целта е изграждане изгодно сътрудничество.
Още : Търсим човек за продажба на ръчно плетиво | Преглеждания : 2936 | Отговори : 0

Специалист в областа на системи за сигурност по точно видеонаблюдение търси работа

Здравейте ,занимавам се с видеонаблюдение от 5 години професионално в България .Имам над 500 изградени обекта .Обмислям сериозно напускане на България ,имам сериозни познания в областа на комютърните технологии,изграждане на локални мрежи .Работата ми е доста интересна .Имам изградени контакти за надеждна техника .Предлагам истински иновации .Бих искал да се пробвам в Щвейцария .

адреси на магазини за мебели и техника втора употреба

здравейте търся адреси на магазини или халете за мебели и техника втора употреба в района на щутгарт мюнхен и нюрнберг мисля да пътувам на 28 март от софия и буса ми е почти празен ако някой има багаж мога да го докарам
Още : адреси на магазини за мебели и техника втора употреба | Преглеждания : 3144 | Отговори : 0

Търсим работа и един нов живот в Швейцария :)

Здравейте, с приятелката ми сме на 24г и 27г търсим работа в Швейцария, защото.. да го кажа цензурирано- писна ни от милата родина, всички знаем защо.
Приятелката ми говори испански и малко английски. Работи в логистиката на транспортна фирма като спедитор и отговаря за връзките им с Испания. Работила е и продавачка в магазини като Адидас.
Аз сега работя в Кока Кола като търговски представител вече 2 год. Работил съм доста лета по морето ни ...
Още : Търсим работа и един нов живот в Швейцария :) | Преглеждания : 37875 | Отговори : 77

транспорт

Ппредлагам транспорт Варна,Букурещ до летището в удобен за вас ден и час с лек автомобил също така и Силистра Букурещ AIRPORT и обратно
Още : транспорт | Преглеждания : 2940 | Отговори : 0

Т ърся стая

Здравейте. С майка ми сме решили да си направим екскурзия до Швейцария, но хотелите ни се струват изключително скъпи. Ще се радваме ако ни направите някакво по-евтино предложение за стая /заплащане на ден/ за около 3 дни престой.
Още : Т ърся стая | Преглеждания : 3250 | Отговори : 0

Предлагам билети Дортмунд-София

здравей , имам 2 билета дортмунд - софия за 17 декември 14,15 часа деректен полет, търся копувачи , цената на билета е изгодна 200 евро на билет в двете посоки може и да се договорим нещо ! ;-)
тел за контакти 015778570344

foty77
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти
Още : Предлагам билети Дортмунд-София | Преглеждания : 2865 | Отговори : 0

Работа

Здравейте,

Работя в Германия като куриер(Paketdienst) в GLS вече година. Немския ми е на добро ниво(B2)завършил съм и френска гимназия в България. Имам и категория C.
Искам да попитам следното: Дали мога да намеря подобна или близка до тази работа в Швейцария. При положителен отговор, моля споделете и други възможности за търсене на работа освен познатия портал eures.

Поздрави,
Още : Работа | Преглеждания : 4186 | Отговори : 2

Работа

Здравейте,

Искам да попитам някой може ли да ми даде повече информация за легална работа в Швейцария.
Какви начините да започнеш работа там.
А като au pair има ли ограничения във възрастта. Може би и там законите са същите както в други страни.
Благодаря предварително.
Още : Работа | Преглеждания : 3071 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176603 • Общо теми 17973 • Общо членове 38239

• Advertisement