• Advertisement

Дата и час: 25 Май 2017, 10:49:32

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Кандидатстудентски изпит

Здравейте. Нова съм тук и искам да разбера от какви предмети се състои кандидатстудентският изпит.И дали има значение предметите на който ще се явя в България за да мога да кандидатствам в испански университет за медицинска сестра? Имам средно образование но изкарано преди 4 години и разбрах, че за да мога да вляза в Испански университет ми трябва документ с оценка от кандидат студентски изпит и искам да знам например ако тук в Испания искам ...
Още : Кандидатстудентски изпит | Преглеждания : 4542 | Отговори : 0

Интериорен дизайн в Барселона

Здравейте на всички,
От доста време проучвам бакалавърските програми по Интериорен дизайн в Барселона.Като цяло инфото е мн ограничено и почти никъде не са посочени цени.Искам да Ви помоля за коментари,полезна информация, впечатления и опит. В момента съм трети курс в БГ и твърдо съм решил да запиша втори бакалавър в Барселона,като съм се спрял на интериорния дизайн.
Благодаря предварително.
Още : Интериорен дизайн в Барселона | Преглеждания : 7299 | Отговори : 0

Кандидат-студенти Испания 2016 година

Нека тази тема е за кандидатстващите през 2016 година. Да споделяме кой къде мисли да учи, да си помагаме взаимно и да обменяме информация.
Още : Кандидат-студенти Испания 2016 година | Преглеждания : 20450 | Отговори : 46

Кандидат-студенти Испания 2015г.

Здравейте :)
Тази година завършвам средно образование в България и мисля да кандидатствам медицина в Universidad de Murcia. Търсих и четох доста из форума и така и не разбрах как точно стоят нещата с документите и изпитите като цяло :Д. Та ако не е много нахално може ли някой, който е наясно, да ми обясни, защото нито знам какво да уча, нито какви документи да подготвям и ...
Още : Кандидат-студенти Испания 2015г. | Преглеждания : 19534 | Отговори : 78

Кандидат-студенти за Испания прием 2014г. Кандидат-студенти за Испания прием 2014г.

Здравейте, отварям нова тема за приема през 2014 г.
Аз ще уча в Барселона. Ако някой иска да пита нещо, може да го направи тук?
Още : Кандидат-студенти за Испания прием 2014г. | Преглеждания : 18477 | Отговори : 63

Студенти във Валенсия 2013

Здравейте , хора!
Има ли българи, който от тази година учат във Валенсия? Ако има - моля, свържете се с мен чрез скайп :kostadin.prokopiev
Още : Студенти във Валенсия 2013 | Преглеждания : 4046 | Отговори : 0

Кандидат-студенти за Испания лято 2013 г.

Предлагам тук да общуваме и обменяме информация.
Още : Кандидат-студенти за Испания лято 2013 г. | Преглеждания : 20595 | Отговори : 63

Как да продължа образованието си в Испания

В момента съм 1 курс в пловдивски унивеситет, специалност испански език. Приеха ме с диплома за средно образование и матура по испански език.

Ако има някой запознат с процедурите ще се радвам на всяко споделено мнение.
Благодаря ви предварително

Матю
Още : Как да продължа образованието си в Испания | Преглеждания : 4166 | Отговори : 0

Грешка в превода или?

Значи преди време опитах да си приравня дипломата но се оказа доста не по силно, първо трябваше да избирам на какво искам да я приравня без никой да знае в действителност Средно Специално на какво отговаря тук. Понеже съм учил 4 години едни казват Градо Супериор други Градо Медио, нито в България в министерството знаят, нито в Мадрид в министерството знаят, да не говорим че моята специалност я няма в Испания и трябваше да избирам ...
Още : Грешка в превода или? | Преглеждания : 4961 | Отговори : 2

Що е то средно-специално и има ли почва в Испания??

Що е то средно-специално и има ли почва в Испания??

Преди 1 година реших да си приравня дипломата ми за средно-специално ( 4 годишен техникум специалност Промишлена Електроника ** с програмиране под Паскал и съответно защита на дипломна работа по програмиране **).
Отидох аз в местният клон на министерството и попитах как може да си приравня дипломата и така казах им какво съм учил колко години , какви предмети и те ми казаха че в ...
Още : Що е то средно-специално и има ли почва в Испания?? | Преглеждания : 8386 | Отговори : 14

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177814 • Общо теми 18073 • Общо членове 38476

• Advertisement