• Advertisement

Дата и час: 26 Юни 2017, 14:04:23

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Придобиване и данъци недвижими имоти

Ще се радвам ако някой който вече е минал по тоя път в Испания сподели какви са процедурите по придобиване на недвижим имот - апартамент или къща ,има ли нотарриуси които изповядват сделки на английски и това законно ли е, евентуални уловки при продажбата,как се регистрира покупката, данъци при покупката и ежегодни след това. Има ли местни особености по островите и на мейнланда?
Още : Придобиване и данъци недвижими имоти | Преглеждания : 4814 | Отговори : 4

Айдеее и Испания ще оскучее скоро

Сменят си засовата зона, за да станат по-скучни.

http://banks.dir.bg/2013/09/27/news15099529.html

:mrgreen:
Още : Айдеее и Испания ще оскучее скоро | Преглеждания : 5534 | Отговори : 0

Ayuda!!!Моля за съвет

Здравейте,
казвам се Мари и много се радвам,че мога да ви пиша :) =;
Та,сега искам съвет-имам голямато желание да замина в Испания,да работя,да уча,да живея там.Знам 1-2 нива испански,ноо нямам идея как ще замина,знам само,че ще ми трабват пари (и сета събирам) .Казват ми,че трябва да си намеря работа защото иначе може да се върна ...
Още : Ayuda!!!Моля за съвет | Преглеждания : 8481 | Отговори : 11

Намерих работа като шофьор на тир

Привет на всички.
Намерих работа в транспортна компания МИГЕЛ РАМОН и моля някой който знае нещо относно компанията да сподели.
Това което аз знам е че се пътува във всички европейски страни.Другото е че доста българи работят за компанията.
Януари 2011 след празниците трябва да съм там за подписване на трудов договор.Заплатата е твьрда 1500е.
Лошото е че за Испания и начина на живот не знам нищо.Интересува ме образованието за децата платено ли е и ...
Още : Намерих работа като шофьор на тир | Преглеждания : 9751 | Отговори : 2

спасител на басейн или плаж в испания

здравейте
интересуваме работа като спасител на басейн или плаж в испания през летния сезон
работя като спасител от няколко години
чувал съм че доста българи работят там като спасители
надявам се някои да сподели инфорамация ,която може да бъде полезна за мен и други българи за работа като спасител в испания
Още : спасител на басейн или плаж в испания | Преглеждания : 4905 | Отговори : 0

От Канарските о-ви към Дания

здравеите на вси4ки ...4удесен саит ,браво на саздателите....бих искал да попитам за информация относно дания...много из4етох тук,да не казвам вси4ко,но все пак...аз живея и работя на канарските острови но бих искал да опитам ж дания...знам 4е без датски език е трудно,но знам англииски перфектно,испански и руски...мисли ли някои,4е имам някакви вазможности за намиране на работа...например някоя по неквалифицирана за на4ало....работил сам,като хлебар,маистор....или в кухня помо6тник не6то....ина4е наи много сам работил сервитиор но ми е ясно ...
Още : От Канарските о-ви към Дания | Преглеждания : 7399 | Отговори : 10

Инвалиди в Испания- социални помощи?

Здравейте!Интересува ме дали инвалид българин има някакви социални помощи ако отиде да живее в Испания?
Още : Инвалиди в Испания- социални помощи? | Преглеждания : 6018 | Отговори : 3

Канарски острови

Здравейте! Ще се радвам да ми се обадят сънародници от канарите.Бих искал да знам има ли работа там,най вече за шофьори,и как се отразява кризата ? Благодаря!!!
Още : Канарски острови | Преглеждания : 4718 | Отговори : 0

ДОД на физическо лице в Испания-връщане разлика в България

Здравейте,
Моля ако някой знае съществува ли подобна практика -да сподели коя институция в България приема документи.
Работил съм в Испания от април 2005 и притежавам само вида-лаборал и фишовете си.
Ако кандидатствам за възстановяване на суми, какво губя от вероятно право на пенсия за прослуженото тук време
Предстои ми трайно завръщане в Бг и бих искал да потърся изискуемите документи предварително.
Дали има откъде да изтегля образци?
Никъде в сайтовете на НАП, Агенция по ...

Best Workplaces España 2008

Los 50 Mejores Lugares para Trabajar en España que emplean a 55.000 personas son la punta del iceberg. Este año más de 250 empresas han participado en el proceso. Globalmente, el proceso de Análisis, Evaluación, y Certificación Best Workplaces llevado a cabo para elaborar La Lista de los Mejores Lugares para Trabajar en 30 países es el estándar global para comunicar a los stakeholders interna y externamente la calidad de la cultura organizativa.

Las empresas ...
Още : Best Workplaces España 2008 | Преглеждания : 5235 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 178289 • Общо теми 18095 • Общо членове 38542

• Advertisement