• Advertisement

Дата и час: 25 Май 2017, 14:33:17

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Работа

Здравейте! Казвам се Радо и съм от гр.Русе.Аз и един мой колега търсим работа която да е добре платена да има осигуровки и квартира ако е възможно.От 2000г.се занимаваме с Вата ,гипсокартон,шпакловки и боядисване.Също външни изолации със стериопор и фибран и външни мазилки.Може да ми пишете на пощата kadraviq44@abv.bg или на телефон -0897953754.Сериозни сме и работим много добре.
Още : Работа | Преглеждания : 775 | Отговори : 0

Търся работа като мотокарист

Здравейте!

Търся си работа като мотокарист,имам документ и над 15 години стаж като такъв,9 от които в завода на PEPSI.
Имам и категория В,така,че като резервен вариант може и като шофьор на бус.
Имам завършен техникум + полувисше техническо образование,също съм работил и като шлосер/монтажник/механик.

За контакти:

Viber: 00359 89 0306 909
Още : Търся работа като мотокарист | Преглеждания : 2409 | Отговори : 16

Транспорт на багаж до канарските острови

Здравейте,
Бих искал да попитам някой дали може да ми каже по какъв начин мога да транспортирам личен багаж около150 кл.до канарските острови и обратно до Бг. Карго по самолет е много скъп! Питам за някоя куриерска фирма,но за сега удрям на камък.Ако някой знае нещо конкретно– ще бъда много благодарен.

*Една тема в правилният форум стига!
seli
Още : Транспорт на багаж до канарските острови | Преглеждания : 4940 | Отговори : 2

Търся майстор в Валенсия

Здравейте търся майстор за поставянето на 30 кв.м гранитогрес и шпакловка на две стаи.за другата седмица
Още : Търся майстор в Валенсия | Преглеждания : 3740 | Отговори : 0

Tърся равота в Мадрид като интерна -гледане възрастни

Рьботила съм в Мадрид като интерна но се наложи да си замина за БГ .Искам пак да се върна ,ако някои които е там може да ми помогне като ми предложи работа ще бъда много благодарна.Емеил-nedgi59@abv.bg
Още : Tърся равота в Мадрид като интерна -гледане възрастни | Преглеждания : 3666 | Отговори : 0

БЕЗ ТАКСА Стаи под наем!!! БЕЗ ТАКСА Стаи под наем!!!

Здравейте, скъпи сънародници!

Забелязах, че много от вас търсят квартира, затова реших да публикувам този сайт. Услугите им са напълно безплатни!!!
Надявам се,че ще ви бъде полезен! :)

http://eurasmus.com/en/
Още : БЕЗ ТАКСА Стаи под наем!!! | Преглеждания : 4021 | Отговори : 1

Предлагам къща под наем Испания-Беникарло

Градска къща , собствена се продава или отдава под наем, в обл. Валенсия, Беникарло- напълно обзаведена на 3 етажа
всеки с отделен вход и балкон-
Наем 350 евро
за информация
на емайл xena@abv.bg
Още : Предлагам къща под наем Испания-Беникарло | Преглеждания : 3922 | Отговори : 0

Pабота за чистене в Кадис

Здравейте! Предплагаме работа за чистене в Кадис, трябва да говорите испански и английски и да живеете в стария център на града. За повече информация antbie@gmail.com :)
Още : Pабота за чистене в Кадис | Преглеждания : 3880 | Отговори : 0

домашни ремонти и подобрения

МОЛЯ ВИ,АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА СЪДЕЙСТВУВА ЗА МАЙСТОРИ В ГРАД ГАНДИЯ ОБЛАСТ ВАЛЕНСИЯ ДА МИ ДАДЕ ВЕДНАГА КООРДИНАТИ НА ИМЕЙЛ - n.uzunowa@gmail.com.СПЕШНО МИ Е НУЖЕН МАЙСТОР ЗА ПЕРИОДА 1.07 ДО 4 .О7.2013Г. ЗА МАЛКИ ПОДОБРЕНИЯ-УЗУНОВА
Още : домашни ремонти и подобрения | Преглеждания : 4324 | Отговори : 0

търся работа като шофьор

здравейте,търся си работа като шофьор на теж.камион,автобус и др.Имам всичко необходимо,опит вътрешно в Европа.На 38 г. съм от София.Може и работа като багерист,автокранист,автовишка.В чужбина или в страната.Тел.за връзка-0894991439,0888805476.ЮДЖЕЛ.СОФИЯ.
Още : търся работа като шофьор | Преглеждания : 4049 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177822 • Общо теми 18073 • Общо членове 38476

• Advertisement