• Advertisement

Дата и час: 22 Август 2017, 13:23:46

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Работа

Здравейте! Казвам се Радо и съм от гр.Русе.Аз и един мой колега търсим работа която да е добре платена да има осигуровки и квартира ако е възможно.От 2000г.се занимаваме с Вата ,гипсокартон,шпакловки и боядисване.Също външни изолации със стериопор и фибран и външни мазилки.Може да ми пишете на пощата kadraviq44@abv.bg или на телефон -0897953754.Сериозни сме и работим много добре.
Още : Работа | Преглеждания : 2064 | Отговори : 2

Пенсии

Здравейте на всички сегашни и бъдещи български пенсионери със стаж и от Италия! ;-) Има ли някой от вас, който е получил отговор от компетентно лице или инстанция,каква е тази удръжка ЗА РЕПУБЛИКАТА от българската пенсия.Вчера получих решение за пенсия и видях, че ми удържат почти 1/3 от сумата,която трябва да получавам.Вече бях подготвена за изненадата, тъй като много жени ми бяха казали за това, но никой ...
Още : Пенсии | Преглеждания : 3506 | Отговори : 1

Търся строители в Мадрид Търся строители в Мадрид

Търся строители в Мадрид за ремонт на къща и изолация на стени. Моля пишете на: antbie@gmail.com
Още : Търся строители в Мадрид | Преглеждания : 4509 | Отговори : 1

Търся работа,като камериерка в Италия

На 43 години съм.Работя от 10 години,като камериерка.Уча италиански език от скоро.Надявам се да ми помогнете.Съгласна съм и на друга рабата.Също така съм професионална шивачка.
Още : Търся работа,като камериерка в Италия | Преглеждания : 7925 | Отговори : 1

Медицина в Италия

Здравейте на всички!Може ли някой ако е информиран да ми каже нещо за специализация в Италия.Нямам трудов стаж , тъй като ще завърша скоро.Какви са им изискванията и заслужава ли си да започна изучаването на италиански?
Още : Медицина в Италия | Преглеждания : 4904 | Отговори : 0

Данъци в Италия

Здравейте

колко е необлагаемия минимум за данъци в Италия
четох че данък общ доход е 23% са суми до 26 000 евро
това от 0 до 26 000 евро ли е
или има и сума която не се облага

Точнната сума е 850 евро на месец

някой запознат???
Още : Данъци в Италия | Преглеждания : 6444 | Отговори : 3

I migliori ambienti di lavoro in Italia 2009

Great Place to Work® Institute Italia ha stilato la lista dei migliori ambienti di lavoro in Italia del 2009 presentata in esclusiva su “Il Mondo”, magazine economico de “Il Corriere della Sera”, che ha pubblicato la classifica venerdì 12 dicembre 2008.

Classifica Aziende
1 Fater S.p.A.
2 Microsoft Italia
3 Coca-Cola HBC Italia
4 Cisco Systems Italy
5 Elica S.p.A.
6 W.L. GORE & Associati S.r.l.
7 FedEx Express
8 Mars Italia S.p.A.
9 American ...
Още : I migliori ambienti di lavoro in Italia 2009 | Преглеждания : 5519 | Отговори : 0

Работа

Хайде ако някои може да ми помогне.Със съпруга ми си търсим работа в италия можем да се грижим за домакинство в началото абе каквото има,някои ако знае нещо-помагаите.Благодаря.

Правила и условия на Заедно
6. Препоръчително е писането с кирилица (както теми така и заглавия). Тези, които нямат кирилица могат да използват вградената в страницата кирилизация (най-горе в дясно - синьо/червено квадратче с избрания език за писане). Освен това са предоставени и допълнителни езикови средства, непосредствено ...
Още : Работа | Преглеждания : 10962 | Отговори : 6

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179100 • Общо теми 18135 • Общо членове 38619

• Advertisement