• Advertisement

Дата и час: 25 Май 2017, 10:47:51

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

мед. сестра с италиански - търся си работа като баданте

мед. сестра с проф.опит , висше,специалист , с 28 год. работа в отделения- кардиология , хирургия, ортопедия, детско отделение.
в момента от 2 год. и половина работя в италия като баданте ,сега се грижа за двама болни на 550 евро .
търся си работа с един болен на по- високо заплащане.
тел. 0039 3245811799
е-mail; v.st@abv.bg
Още : мед. сестра с италиански - търся си работа като баданте | Преглеждания : 7281 | Отговори : 12

търся стая в Рим за 6 нощи

Търся прилична стая в Рим за 6 нощи октомври 2013-ноември. Моля с емайладрес или скайп. Албена Павлова има обява но никои не отговаря на дадения от нея телефон. моят мейл е anastasia_c66@yahoo.de. мерси. Ani :)
Още : търся стая в Рим за 6 нощи | Преглеждания : 4067 | Отговори : 0

търся работа

здравейте търся работа всякаква само не сезона , език не знам но имам желание и ще го науча,бих бил много щастлив ако някой ми помогне .ето и моя имел patron1973@abv.bg за повече инфо благодаря ви
Още : търся работа | Преглеждания : 3448 | Отговори : 0

продавам WV GOLF 2006

Здравейте
продавам WV GOLF 2006 ноември 5 врати
2.0 TDI -DSG автоматик - типтроник .
Карана е от момиче студентка в Милано ;-) , със българска регистрация ,има зелена карта до месец октомври

ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да ги задавате
може и на Email : niki_mi@mail.bg или на 3388862998
който има желание мога да му изпратя снимки, формата на ...
Още : продавам WV GOLF 2006 | Преглеждания : 6180 | Отговори : 0

Italien

Здравейте.
Търся човек, който може да съдейства в Италия.
Става дума за една кола, намерсих си кола в Италия и е значително по-евтина, от където съм в момента.Плащам си всичките разноски на човека за деня, ако се налага да оцъства от работа или дома си, ако някой се занимава стова, моля да ми пише каква е тарифата за съдействието му!

П.С
Колата е намерена, искам само да ми преведе някои неща при скючване на сделката ...
Още : Italien | Преглеждания : 3699 | Отговори : 0

Търся работа в Италия

Аз съм на 43 години,като през последните 10 работя,като камериерка.Мога да гледам деца или възрастни хора.От скоро уча италиански.Ако имате нужда от моите умения,съм на ваше разположение.
Още : Търся работа в Италия | Преглеждания : 4477 | Отговори : 0

търся автомобили

здравеите търся някои в северна италия които се занимава с автомобили искам да купувам от там.
за контакт bbalinov5151@gmail.com
Още : търся автомобили | Преглеждания : 3935 | Отговори : 0

Отглеждане на жаби Отглеждане на жаби

Привет на всички :flower:
Нуждая се от информация за фирми в Италия,занимаващи се с отглеждане на жаби,с цел евнтуално партньорство.Ще съм безкрайно благодарна,ако някой може да ми помогне в издирването :)
Желая на всички здраве и късмет :thumbleft:

ред.: vel...
Още : Отглеждане на жаби | Преглеждания : 8796 | Отговори : 2

Продавам двупосочен самолет билет София-Рим

Продавам двупосочен самолет билет София-Рим за 02.11.2008-05.11.2008
Цената на билета е 120 лева + 100 лева за смяна на име. Т.е 220 лева. Ето линк към полетите и авиокомпанията
http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/sk ... cgi?step=1
Още : Продавам двупосочен самолет билет София-Рим | Преглеждания : 6292 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177814 • Общо теми 18073 • Общо членове 38476

• Advertisement