• Advertisement

Дата и час: 27 Юни 2017, 16:02:22

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Преместване в друго SFI

Здравейте! От около 3-4 месеца посещавам SFI,но имам проблем с преместването в по-горна група,въпреки старанието ми и ученето ми по 5-6 часа всеки ден/посещението в у-ще си е отделно.Това е причината да започна да обмислям преместване в друго у-ще,но не знам как става.
Някой знае ли към кого да се обърна,какво ми е нужно,някакви преравнителни тестове полагат ли се?..Въобще всичко касаещо се до преместване в друго SFI?
Още : Преместване в друго SFI | Преглеждания : 4248 | Отговори : 1

Анкета за дипломна работа - моля за съдействие

Добър ден на всички,

Казвам се Атанас Симеонов и уча магистратура по Международен мениджмънт в Германия. Имам много голяма молба към всички Вас. Имам да пиша дипломна работа, в която трябва да сравнявам Скандинавския полуостров с Балканските страни, но имам много голямо затруднение да намеря добронамерени хора, които биха могли и желали да ми съдействат! Става въпрос за 3 онлайн анкети, които няма да отнемат повече от 15-20 минути. Анкетите са на английски. Първите 2 ...
Още : Анкета за дипломна работа - моля за съдействие | Преглеждания : 3432 | Отговори : 0

Швеция или Дания

Здравейте,
много ще съм благодарна ,ако някой от живеещите или учещи в тези две страни, може да даде лично мнение,в коя от двете страни е по-добро и по-перспективно едно арт образование.Дъщеря ми завършва художествена гимназия в България и според нейните преподаватели има талант.Разглеждах сайтове на академията в Одензе,на Валанд в Гьотеборг,в Малмьо и в Стокхолм,но след толкова много информация съм още по-объркана.Моля,всеки съвет,мнение или информация ще са много полезни.Благодаря предварително!
Още : Швеция или Дания | Преглеждания : 9607 | Отговори : 18

Български училища в Швеция

А къде в Швеция има български училища? Предполагам, че може да е създадена такава структура към посолството в Стокхолм.
Още : Български училища в Швеция | Преглеждания : 4099 | Отговори : 6

Предучилищна група в детската градина

Има ли при шведите такава предучилищна група, която при нас е със задължителен характер и на каква възраст трябва да е детето? А на каква възраст обикновено ги пускат на училище?
Още : Предучилищна група в детската градина | Преглеждания : 4273 | Отговори : 7

Лекари в Швеция

Споделете опит! Как се случи при вас кандидатстването и наемането за постоянно? В кои градове практикувате? Доволни ли сте?
Още : Лекари в Швеция | Преглеждания : 3913 | Отговори : 1

Подготовка за Tisus или Swedex?

Какви източници ? Има ли хора, които са държали тези изпити? Какви съвети ще дадете? Можете ли да поръчате школа в София, при която подготовката да е ефективна?
Още : Подготовка за Tisus или Swedex? | Преглеждания : 3686 | Отговори : 0

Ако може един бърз превод на няколко изречения.

Здравейте! Съжалявам ако не съм уцелил подходяща тема.
Тези дни слушах едни песнички на шведски и ми хареса как звучи езика. Съответно реших да видя за какво точно става дума в тях.
Google преводача успя до някаква степен да ми преведе. В общи линии беше доста лесно, но тоя транслатор не е чувал за някои думи :)

Ако може някой да ми преведе следните 3 изречения.

Va ...
Още : Ако може един бърз превод на няколко изречения. | Преглеждания : 3808 | Отговори : 1

Детска градина

Предстои ни местене в Швеция. Имаме дъщеря на 4 месеца, която докато настъпи времето за местене ще е и по-големичка. Интересува ме как стои въпросът с детските градини и ясли там. На каква възраст започват? По спомен имат частни и държавни такива. Какви са разликите, освен в таксите? Като си намерим жилище къде отиваме да подадем списъка с предпочитаните 5 градини? По план приятелят ми трябва да си намери работа преди окончателното преместване, след което ...
Още : Детска градина | Преглеждания : 4928 | Отговори : 9

Уроци по шведски език в София

Здравейте, чрез google стигнах до вашия форум и се надявам да съм на правилното място и да има кой да ми помогне. :) На скоро реших, че искам да уча шведски, но май нямам много голям избор в София, а може би и като цяло в България. Четох някакви стари теми от форума за курсове към СУ и искам да попитам, съществуват ли още (темата, на която ...
Още : Уроци по шведски език в София | Преглеждания : 4099 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 178315 • Общо теми 18095 • Общо членове 38544

• Advertisement