• Advertisement

Дата и час: 24 Януари 2017, 19:10:15

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся автовоз от Малмьо за БГ

Здравейте,

търся възможност за превозване на 1 автомобил на автовоз от Малмьо до София.
Някой да има опит и контакти?

Благодаря предварително.
Още : Търся автовоз от Малмьо за БГ | Преглеждания : 2087 | Отговори : 0

Търся работа

Здравейте сега съм в Швеция и си търся всякаква работа в Стокхолм,тел за връзка 0704884131 или Viber на 0893 25 90 70 Благодаря предварително.......
Още : Търся работа | Преглеждания : 2531 | Отговори : 2

Търся работа в Норкьопинг

Здраейте на всички! Току що попадам на този форум и съм много щастлива,че ще мога да обменя малко мнения с хора,които вече са в Швеция! Моят приятел,всъщност и вече годеник е швед от Норкьопинг и след месец отивам да живея там.В момента работя в Лондон към Bluebird care ,но не искам и не мога да стоя далеч от човека,когото обичам! С него в момента се опитваме да намерим някаква работа за мен и като начало ...
Още : Търся работа в Норкьопинг | Преглеждания : 2941 | Отговори : 1

Превоз на багаж от България до Швеция (Стокхолм)

Здравейте!
Някой има ли опит в превоза на багаж в посоченото направление?
Ще съм благодарен на всеки съвет или насока към транспортна фирма или частно лице извършващо тази услуга.
Касае се за кашони с дрехи, играчки и вещи от първа необходимост (без електроника, било т очерна или бяла).
Благодаря предварително за всеки съвет!
Боби
Още : Превоз на багаж от България до Швеция (Стокхолм) | Преглеждания : 2449 | Отговори : 0

Квартира в Стокхолм

Здравейте, търся квартира за 2 ма - възрастен и дете, в стокхолм. за предпочитане да си делим апартамент с други българи. от 1 ви март 2015. моля ако имате инфо , помогнете, monchiki@abv.bg
Още : Квартира в Стокхолм | Преглеждания : 2593 | Отговори : 1

Хамбург до Осткасамн или Nässjö ,Växjö Хамбург до Осткасамн или Nässjö ,Växjö

Тарся 1 място от Хамбург до Осткасамн или Nässjö ,Växjö; Тел-00 49 179 8 4238 58 след 27.09.13
Още : Хамбург до Осткасамн или Nässjö ,Växjö | Преглеждания : 2344 | Отговори : 0

Търся стая или квартира в Стокхолм

Здравейте,
Търся стая за двама с регистрация в района на Стокхолм.
Телефон за контакт: 0723621920
Още : Търся стая или квартира в Стокхолм | Преглеждания : 2840 | Отговори : 2

Предлагам квартира в Гьотеборг

Давам под наем от началото на юни стая от тристаен апартамент в Мajorna. Наема е 2000 крони. Телефон за контакти: 0763084349 Асан Рушид
Още : Предлагам квартира в Гьотеборг | Преглеждания : 3836 | Отговори : 3

търся детегледачки

Здравейте!

Имам малка фирма за детегледачки в Стокхолм и търся момичета/жени, които искат да работят почасово от август/септември. Условията са да имате опит от гледане на деца, препоръки и добри познания по шведски. Понякога има семейства, в които децата говорят и английски, но в повечето случаи изискването на семействата е детегледачката да говори добре шведски.
Работното време е различно при различните семейства, най-често забиране от градина в 15-16 ч. и гледане няколко часа, затова мисля, ...
Още : търся детегледачки | Преглеждания : 2943 | Отговори : 1

Квартира Гбг

Давам под наем апартамент в Хаммаркулен , Гьотеборг от средата на август тази година ,до началото на юни следващата . Апартамента е мебелиран , треа - 78кв м , с гараж , етаж 2 . Наемът е около 8000 с всичко - ток , топло и вода . За контакти - на мейла sto100jan@abv.bg , че не мога да говоря по телефон през работно време , а то е по ...
Още : Квартира Гбг | Преглеждания : 2928 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 175794 • Общо теми 17922 • Общо членове 38128

• Advertisement