• Advertisement

Дата и час: 24 Май 2017, 10:03:28

Последно от форума Последно от Парти

Преглед на Парти » Форум : Парти

Място за обявяване на партита

на по бира

какво ще кажете да се съберем някъде в Стокхолм на по бира можем да го направим в някой боулинг или билярд клуб или ако някой има по-добра идея нека я сподели :)
Още : на по бира | Преглеждания : 4125 | Отговори : 0

Детска работилница за мартеници

По случай баба Марта каня всички българчета и техните приятели на детска работилница. Повече информация на http://www.bulgarians.se/events/detska-rabotilnica-za
Още : Детска работилница за мартеници | Преглеждания : 3501 | Отговори : 0

Среща с изложбa и музика в Стокхолм по случай 3-ти Март

По случай националния ни празник 3-ти март каня всички да се съберем на една среща с български творци, слайдшоу-изложба, музика, червено вино и много много весело настроение! Подробности на http://www.bulgarians.se/events/srescha-s-izlozhba-i-muzika-v
Заповядайте!
Още : Среща с изложбa и музика в Стокхолм по случай 3-ти Март | Преглеждания : 4747 | Отговори : 10

Някой ще гледа ли мача Калмар-Левски на 29.07.2010?

Ако има хора за агитката, на страницата на "Българите в Швеция" http://bg-swe.ning.com/forum/topics/kalmar-ff-levski-blgariya-na се търсят желаещи :)
Още : Някой ще гледа ли мача Калмар-Левски на 29.07.2010? | Преглеждания : 4379 | Отговори : 2

Нощен живот

Петък е. Както навсякъде, и тук петък и събота вечер е времето за посещение на нощни заведения. За жалост моят опит е доста скромен в тази дейност и ще е хубаво хора, които са купонясвали някъде из нощен Стокхолм да споделят тук за прекарването. Аз съм свидетел всеки петък и събота на резултата от посещението на такива заведения - с обществения транспорт се прибират на малки групи предимно тези на студентска възраст, като по улиците ...
Още : Нощен живот | Преглеждания : 3910 | Отговори : 0

Празник за всички Българи

Поздравявам всички Българи в Швеция с Деня на Независимостта.Да сте живи и здрави и много успехи. :giveup:
Още : Празник за всички Българи | Преглеждания : 12079 | Отговори : 18

Концерт на Britney Spears в Стокхолм

Вчера бях на концерта на Britney Spears "Cirkus" в Globen. Въпреки че не съм й кой знае какъв фен (отидох заради дъщеря ми) останах възхитен. Залата Globen е страхотна, побира над 40 000 човека и беше пълна. Сцената беше разделена на три циркови арени, цилиндрична видео стена се спускаше и ставаше на завеса, много циркови декори, изригващи огньве, и разбира се танцьори, акробати, жонгльори, фокуси - всичко като в цирк. Озвучаването и ефектите - убийствени. ...
Още : Концерт на Britney Spears в Стокхолм | Преглеждания : 3735 | Отговори : 0

Midsommar

Я разкажете малко за празника на равноденствието....
Било много интересно. Сигурно много от нас искат да научат за това как го прекарахте.
Още : Midsommar | Преглеждания : 3907 | Отговори : 1

Честита Коледа

God jul!
Честита Коледа на всички, които са в Швеция и на тези които са се запътили насам! :mrgreen:
Много здраве, късмет и търпение в адаптирането към живота и стандарта тук! :thumbleft:
Весело изкарване на празниците \:D/
Още : Честита Коледа | Преглеждания : 4131 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177789 • Общо теми 18071 • Общо членове 38473

• Advertisement