• Advertisement

Дата и час: 23 Юни 2017, 03:53:37

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Link: Българо-гръцки аудио разговорник

Българо-гръцки аудио разговорник:

- първа част: Ελληνικά - 1

- втора част: Ελληνικά - 2
Още : Link: Българо-гръцки аудио разговорник | Преглеждания : 12827 | Отговори : 3

Правата на българските студенти в Гърция! Правата на българските студенти в Гърция!

Здравейте!
Няма да се опитвам да съм кратка, понеже прекарах доста часове в търсене на информация по въпроса и почти нищо не открих.
Аз съм студенка, втора година, в техническия университет на остров Крит, специалност компютърни системи. Когато кандидатствах лудницата беше пълна и единственото, което "изкопчих", така да се каже, като информация от министерството на образованието в Гърция (където си подавах документите) беше, че съм спечелила стипендия за безплатно обучение тук (заради високия ми успех ...
Още : Правата на българските студенти в Гърция! | Преглеждания : 6906 | Отговори : 2

Магистратура в Гърция /Волос, Лариса или Солун/

Здравейте! Искам да попитам дали има някой, който е учил в България бакалавърска степен в икономически университет и след това е записал магистратура в Гърция...Защото аз сега съм 4ти курс в УНСС с Икономика на транспорта и се колебая още за магистратурата. И как става това с магистратурата в чужлина? Какви са изискванията? За кои университети? Каква е цената? и всичко, което би могло да ме ориентира по този въпрос... И разбира се обучението да ...
Още : Магистратура в Гърция /Волос, Лариса или Солун/ | Преглеждания : 7798 | Отговори : 1

Как да кандидатстваме в гръцки университети

С приемането на България в европейското семейство се откриха нови възможности за образование във висшите учебни заведения в страните от Европейския съюз. Тук ще се спрем на възможностите за кандидатстване и спецификите в институциите от гръцката образователна система.

Преди 1 януари 2007 г., потенциалните български студенти влизаха в специална графа, отнасяща се до страните от Балканския полуостров, които не са в рамките на ЕС. Въпреки този факт, документите, които се изискват за кандидатстване в гръцките ...
Още : Как да кандидатстваме в гръцки университети | Преглеждания : 6422 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 178244 • Общо теми 18090 • Общо членове 38533

• Advertisement