• Advertisement

Дата и час: 24 Март 2017, 08:08:12

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Допълнителна работа!

Ако искате да се занимавате с нещо приятно, да купувате козметика и аксесоари с до 25% отстъпка и да припечелвате допълнително може да поговорим.
Още : Допълнителна работа! | Преглеждания : 5918 | Отговори : 6

Пенсиониране и адвокати Пенсиониране и адвокати

...не си правете илюзии -работила съм в ГЪЦИЯ 10 ГОДИНИ ЗАКОННО но ве4е 1 чакам от ИКА да птовардят стажа ми В НОИ зада се пенсионирам -то не беше адвокати ,нои,посолства .....сега бавят заради това 4е 100 на6и се пенсионирали с 1 год. там стаж ..дори водим дело от 5 години в страсбург сре6ту тях .щото бях женена и насила ме накараха да се подпиша 4е се отказвам от вдовишките ми права,имотни и т.н.съпруга ми ...
Още : Пенсиониране и адвокати | Преглеждания : 3428 | Отговори : 0

Връщане на такси от Гърция

Здравейте,не можах да намеря нищо във форума за връщане на такси след като си работил в Гърция. Работих там 8 години,вече съм в България и ме интересува къде и как мога да си взема таксите които съм плащал. Ако знаете къде и какви документи се подават за това,моля ви дайте ми някаква информация.

Благодаря предварително!
Още : Връщане на такси от Гърция | Преглеждания : 3751 | Отговори : 1

Как да открия магазин в Гърция?

Как да открия магазин в Гърция? Има ли по-специални изисквания или са както тези в България? Ако някой се е сблъсквал ще съм му благодарна да сподели или поне да ме насочи къде мога да получа повече информация.
Още : Как да открия магазин в Гърция? | Преглеждания : 6973 | Отговори : 1

работа в Гърция

slance 83, живея и работя в Гърция осем години, на добра работа съм но ти казвам- НА ВСЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ОСВЕН ТУК. Расизъм и пренебрежение на всяка крачка, да не говорим за лицемерие - византийци, ако помниш нещо от историята.....
Още : работа в Гърция | Преглеждания : 12822 | Отговори : 9

Препоръки и видове начини за намиране на работа!

Искам да си намеря работа в Гърция но незнам по какъв начин да го направя!Бихте ли ми дали съвет в кои сайт да вляза!
Още : Препоръки и видове начини за намиране на работа! | Преглеждания : 9311 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176995 • Общо теми 18010 • Общо членове 38324

• Advertisement