• Advertisement

Дата и час: 28 Април 2017, 00:38:55

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Работа за музиканти

Здравейте!Аз съм певица,с музикално образование съм...Бих искала да се свържа директно с импресарски агенции в Норвегия:)
Още : Работа за музиканти | Преглеждания : 5009 | Отговори : 0

Данъци в Норвегия и право на работа

Здравейте,
Имам въпрос, който е свързан с връщането на данъци в Норвегия. Работих там 6 месеца - 3 месеца през 2011 и 3 през 2012.
Искам да попитам ако кандидатствам за връщане на данъците тъй като съм била по-малко от 186 дни в страната, мога ли да си загубя правото на работа и ако да, докога. Ходих в данъчните там, единия път ми казаха че има такава вероятност, а втория път дори не знаеха за ...
Още : Данъци в Норвегия и право на работа | Преглеждания : 4421 | Отговори : 0

Банки и такси

Здравейте, събирам всякаква информация свързана с отварянето на сметка в Норвегия касаеща банките и таксите. Търся банка която да дава банкова сметка, електронно банкиране. Картата зебитна или кредитна е в плюс.
Още : Банки и такси | Преглеждания : 4048 | Отговори : 0

Работа в обработка на риба

Здравейте
Предлагат ми работа в обработката на риба като заплащането е 13 евро на час в Берген.Работи се 8 часа .Четох в един форум че работата е била една от най-трудната.Понеже нямам опит в тази сфера на работа ,ще съм благодарен за малко повече инфо.
Още : Работа в обработка на риба | Преглеждания : 36116 | Отговори : 101

Най-търсена/добре платена работа?

Интересувам се с каква работа се изкарват най-много пари в Норвегия и хора във какви сфери (медицина, инженери etc.) се търсят най-много? :) Опитах се да намеря нещо като топ 10 в интернет, но безуспешно. Ще се радвам много, ако отговорите на въпроса ми :)
Още : Най-търсена/добре платена работа? | Преглеждания : 6190 | Отговори : 1

webmaster за ving.no

Ving Norge søker webmaster som skal kvalitetssikre og oppdatere innhold på ving.no
Vi ser helst at du er nyutdannet, men hvis du har litt jobberfaring ved siden av studiene er det bare et pluss. Stillingen vil gi deg mange lærerike utfordringer, og er en utmerket plattform for en karriere i Ving.

Du må være sulten, lærevillig og arbeidsom. Er du "IT-nerd" er det helt topp, og skulle du i tillegg være sosialt anlagt er du ...
Още : webmaster за ving.no | Преглеждания : 4094 | Отговори : 0

Работа за водолази.

Интересувам се намира ли се такава работа в Норвегия.
Още : Работа за водолази. | Преглеждания : 7880 | Отговори : 7

Връщане на данъци от Норвегия

Здравейте,
чудя се дали някой от вас е запознат с връщане на данъци от Норвегия? Става въпрос за хора , който са работили там сезонна работа.
Още : Връщане на данъци от Норвегия | Преглеждания : 9921 | Отговори : 7

Сайт за работа

Здравейте.

Интересувам се кой е най-известният сайт за търсене на работа.

Предполагам има някакъв официален сайт и след това всички останали.

Мен ме интересува официалния :)
Още : Сайт за работа | Преглеждания : 5268 | Отговори : 2

Работа в Норвегия

Работа в Норвегия-имам предложение за работа в Норвегия като шофьор на камион за боклук.Заплатата е 23000крони-първоначално.След данъци,осигуровки ,квартира и храна ме уверяват,че ще ми остават около 1300-1200 евро.Мислите ли че това е възможно и нормално.Ако някой може да ми помогне с информация моля да ми отговори.
Още : Работа в Норвегия | Преглеждания : 93641 | Отговори : 107

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177327 • Общо теми 18037 • Общо членове 38419

• Advertisement