• Advertisement

Дата и час: 16 Декември 2017, 05:32:35

Последно от форума Последно от Новобранец

Преглед на Новобранец » Форум : Новобранец

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Питанка Питанка

Здравейте,
имам желание да се реализирам като магистър-фармацевт в Норвегия или Швеция(все още се лутам от едната страна към другата). Искам да попитам какви са ви впечатленията от аптеките в Норвегия,било то и най-повърхностни.
Интересува ме също дали хората като цяло във всички сфери ценят баланса между работа и свободно време,както и размера на заплащането и разходите съответно.
И да- наясно съм с условията за перфектен норвежки и английски ...
Още : Питанка | Преглеждания : 6118 | Отговори : 1

Безплатни уроци! Норвежки език! От /norskkurs.so-easy.us!

Българо норвежки самоучител и речник !

За всички които се интересуват и желаят, мога да предоставя всички уроци заедно с аудиото към тях.
Не е необходимо да се регистрирате и да гласувате, да губите време, за да получавате уроците на малки порции.
Аз го направих.
Пишете ми, който желае.
Още : Безплатни уроци! Норвежки език! От /norskkurs.so-easy.us! | Преглеждания : 39987 | Отговори : 25

Информация за Норвегия

ето тук в тази тема:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=225200.0

си пишат няколко БГ момичета, живеещи в Норвегия

предполагам, че биха откликнали с инфо на някой в нужда
Още : Информация за Норвегия | Преглеждания : 8852 | Отговори : 3

Регистрация на фирма във Норвегия

Здравейте приятели.Искам да ви попитам как става регистрацията на фирма във Норвегия и по точно фирма занимаваща се със Стройтелно ремонтни работи ? И разбира се колко струва? Трябва ли първо да си извадя на себе си документи за работа или не? :) :) :)
Още : Регистрация на фирма във Норвегия | Преглеждания : 7714 | Отговори : 3

Пристигане и регистрации по служби

Българските граждани имат право на 3 месечен престой, без никакви въпроси от страна на полиция и служби, ако има къде да отседнат или докажат налични пари за издръжка.При подаване на апликация в полицията че смятате да си търсите работа срока се удължава на 6 месеца.
При намиране на работа, трябва да се регистрирате в службата за чуждестранни работници, където едновременно може да заявите регистрация на постоянен адрес, регистрация на трудов договор с цел издаване на ...
Още : Пристигане и регистрации по служби | Преглеждания : 8047 | Отговори : 4

Най-изгоден престой в Норвегия

Летни решения -
От средата на април до средата на август.
Анкер е организация, която стопанисва студентски общежития и съответно човек може да се уреди с такова за период поне един месец в посочения времеви диапазон. Цената която оферират е от 4000 крони на месец плюс още толкова за депозит.Трябва да си носиш спално бельо от вкъщи, иначе собствена баня и кухня. Местото е почти в центъра, сградата е нова, до хотел.
телефон 47 ...
Още : Най-изгоден престой в Норвегия | Преглеждания : 10509 | Отговори : 11

Проблеми В Норвегия

Дойде време да поискам съвет от вас -синът ми живее в Норвегия от 1 година. Лятото на 2008 г. се ожени и взе съпругата си при него.
На 08.12.2008 г. им се роди син. В момента синът ми е безработен и имат проблеми с узаконяването на детето. При тръгването от България снаха ми не си е взела европейската здравна карта - всички други документи са и в изправност. реди да бъде освободен от работа, синът ...
Още : Проблеми В Норвегия | Преглеждания : 15303 | Отговори : 17

Eжедневие в Норвегия

Не зная дали е удачно но предлагам тази тема. В нея да разказваме /и питаме/ за онези - дребните/големи ежедневни проблеми. Наеми, транспорт, покупки, битови разплащателни сметки /службите/ и всичко онова, което е свързано със полезна информация за ежедневието в тази страна.
Още : Eжедневие в Норвегия | Преглеждания : 25847 | Отговори : 33

Скандинавия - някои общи въпроси

Здравейте. Случайно открих този форум докато браузвах Google и ми стана много приятно, че съществува такова местенце в българското интернет пространство. Поздрави, за което!

Да започна темата си оттам, че доскоро бях изключително върл противник на емиграцията, но напоследък цървулската действителност в милата ни родина взе да ми идва в повече и започнах да си променям възгледите. Та в тази връзка все по-често започвам да се замислям за преместване по посока Скандинавието. Да кажем, че ...
Още : Скандинавия - някои общи въпроси | Преглеждания : 28570 | Отговори : 29

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 180837 • Общо теми 18214 • Общо членове 38786

• Advertisement