• Advertisement

Дата и час: 20 Октомври 2017, 16:14:42

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Предлагам работа в Норвегия

Водеща компания в производството на морски продукти в Норвегия търси момичета за предстоящият сезон.
Работата се състои в чистенето и пакетирането на рапани.
Изисквания от компанията:
- Висока хигиена ( Понеже се изнася готова за консумация продукция)
- Сръчност и бързина ( В процеса на работа в зависимост от вашата отдаденост са възможности и бонуси върху заплащането)
- Позитивно отношение и работа в екип.
Ние предлагаме:
Квартира и транспорт ще бъдат осигурени от компанията като ...
Още : Предлагам работа в Норвегия | Преглеждания : 6740 | Отговори : 1

Търся работа в Норвегия срещу заплащане!

В момента съм в Осло и не мога да намеря работа - може ли някой да ми помогне разбира се срещу необходимото заплащане за услугата.
Моля за контакти на ЛС.
Още : Търся работа в Норвегия срещу заплащане! | Преглеждания : 8063 | Отговори : 3

Търся работа в Норвегия

Търся работа в норвегия, в момента съм снеккер в Флеккефйорд но търся всякакъв вид работа с осигорена квартира. на 23 години съм казвам се Тодор имам шофйорска книжка Б категория, по образование сам дърводелец мебелно производство и горско стопанство също. до 15 декември съм в норвегия след това ще се прибирам за празниците ако нямам оферти за работа и на 14 януари ще съм отново в норвегия - флекефьорд
Още : Търся работа в Норвегия | Преглеждания : 5678 | Отговори : 0

Търся работа в Норвегия

Здравейте, от 10 дена съм във Фредрикстад (на 110км. от Осло) като трябваше в средата на месеца да започна курс по норвежки който за съжаление се отложи за началото на януари и в момента съм в 'небрано лозе'. Моля ако някой може да помогне за започване на работа или да даде съвет. Няма значение къде в Норвегия ще работя :thumbleft:
Още : Търся работа в Норвегия | Преглеждания : 5271 | Отговори : 0

Търся стая или квартира

Търся стая за 1 човек или квартира в Осло или в друг град. За периода след 15 октомври.
Е-маил: geomail@abv.bg
Georgi
Още : Търся стая или квартира | Преглеждания : 6037 | Отговори : 0

Предлагаме почасова работа със скандинавски език

Здравейте,
Във фирмата, където работя търсим хора, които знаят да четат и пишат на някой от скандинавските езици. Става дума за почасова работа на граждански договор - обслужване на участници в онлайн маркетингови изследвания. Който е заинтересован, моля да ми се обади.
Още : Предлагаме почасова работа със скандинавски език | Преглеждания : 9248 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179923 • Общо теми 18180 • Общо членове 38720

• Advertisement