• Advertisement

Дата и час: 22 Септември 2017, 10:17:11

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Деца във Финландия

Здравейте интересува ме ако си родя детето във Финладия какви са помощите и колко време е майчинството?
Още : Деца във Финландия | Преглеждания : 6042 | Отговори : 1

Фабрика за риба във Финландия Фабрика за риба във Финландия

Здравейте,някой ходил ли е да работи във фабрика за риба във Финландия,ако може да каже нека да каже нещо повече.аз намерих една фирма,която предлага такава позиция http://zele.bg/view.php?id=259791 Не съм сигурна дали фирмата не е фалшива и дали наистина ще ми уредят работата.Нека ако някой знае нещо да каже.
Благодаря.
Още : Фабрика за риба във Финландия | Преглеждания : 7062 | Отговори : 2

Зъботехници във Финландия

Здравеите,съвсем слу4айно попаднах ж този форум тарсейки колеги работещи в Хелзинки или някъде в Финландия..Извинете за грешките,но ми е трудно на кирилица.
Още : Зъботехници във Финландия | Преглеждания : 5919 | Отговори : 3

Въпрос за престоя във Финландия Въпрос за престоя във Финландия

Здравейте .
След като България е член на европейския съюз и аз искам да отида при роднина във Финландия ..... колко е максималния разрешен престой там? 8-[ 8-[
Още : Въпрос за престоя във Финландия | Преглеждания : 7321 | Отговори : 6

Бригада във Финландия

Здравейте на всички. Търся някоя фирма ако знаете която да предлага бригади или работа до Финландия. Търсих из интернет но не успях да намеря нищо.А и обикалях из агенциите тук но те не предлагат нищо подобно. Ако някой знае някоя фирма и/или е бил на бригада там или е работил там ще се радвам да пише .
Още : Бригада във Финландия | Преглеждания : 5040 | Отговори : 0

Работа с английски

ок дотук добре изчетох всичките теми за работа в финландия и вече ми изтекоха очите , но все още немога да разбера - аз ще съм студент в раахе , не е ли възможно да си хвана работа с английски от типа на чистач , фаст фууд или да пазя някой музей ... просто не ми го побира мозъка как може да няма никаква работа за английско говорящите... за 2 месеца едва ли ще науча ...
Още : Работа с английски | Преглеждания : 7016 | Отговори : 12

Работа в Швеция или Финландия

Здравейте. Попаднах на този сайт, търсейки работа в гореспоменатите държави. Търсачката на форума не откри инфо, и за това се обръщам към вас, с молба за помощ.
Положението, в което се намирам аз и моето семейство, е много тежко в България. Аз не мога да работя, т.к. съм с дете, а и обстоятелствата ме принуждават да живея в провинцията, далеч от семейството. Мъжът ми, който работи в Сф, се опитва да "спаси" фирмата, работейки без ...
Още : Работа в Швеция или Финландия | Преглеждания : 20674 | Отговори : 16

Au Pair

Здравейте! :hello2:
:roll: можете ли да ми помогнете с информация,за сериозна агенция или сайт с които да имам шанс да замина като AU PAIR във Финландия??????????????
СПЕШНО!!!
А ако някой е бил там или знае нещо моля ще съм му безкрайно благодарна за ИНформацията!
Още : Au Pair | Преглеждания : 5976 | Отговори : 3

Заплати във Финландия

Здравейте, знаете ли какво е заплащането на българите във Финландия?
Още : Заплати във Финландия | Преглеждания : 17545 | Отговори : 13

Работа във Финландия или Норвегия

Интересува ме мога ли да кандидатствам за работа в някоя от тези държави.Имам голямо желание да изкарам 1 да 2 години в някоя от тях.
Ползвам английски немски и руски.
Още : Работа във Финландия или Норвегия | Преглеждания : 12958 | Отговори : 4

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179652 • Общо теми 18162 • Общо членове 38679

• Advertisement