• Advertisement

Дата и час: 26 Февруари 2017, 00:42:09

Последно от форума Последно от Новобранец

Преглед на Новобранец » Форум : Новобранец

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Наемане на апартамент във Финландия

Извинявай за спама, но не намерих такава информация в нета - апартаментите в Оулу и района под наем обзаведени ли са - напълно, частично или не? Благодаря!
Още : Наемане на апартамент във Финландия | Преглеждания : 2446 | Отговори : 1

Сайтове за квартири

Може ли някой да ми напише финландски сайтове за квартири. Моля, ако знаете някакви пишете.
Още : Сайтове за квартири | Преглеждания : 3613 | Отговори : 1

Itv Partner Itv Partner

Здравейте извинявам се ако има вече пусната такава тема но имам следния проблем закупих си от Itv Partner оборудване,чинията е наша 90см. живея във Финландия Jalasjärvi ,но немога да хвана телевизия сигнал ниво се вдига до 102 ,но сигнал качество не мърда .Предварително благодаря ако може някой стъпка по стъпка да обясни какво трябва да се направи от самото начало за да се хване сигнал и Bg телевизия дали ще има нужда от специалист?!.
Още : Itv Partner | Преглеждания : 3311 | Отговори : 0

Искам да пътувам за Финландия

Здравейте , моля пишете ако някой влиза в този форум от Финландия. Искам да пътувам с цялото си семейство , но нямам никакви познати там.Моля пишете ми как да си намеря квартира , желая да остана за постоянно там и да работя и живея там.Ще ми бъде много приятно ако някой ми напише каквато информация знае.И ако се включат българи , които живеят там да мога да си чатам с тях. ...
Още : Искам да пътувам за Финландия | Преглеждания : 15316 | Отговори : 15

Швеция/Финландия?

Здравейте
Чудя се към коя от тези държави да се запътя.Струва ми се че шведите са по-контактни , с малко по-добър стандарт и там ще да е по-лесно за българин да си намери работа.Тука 4ета за инеграционни програми 3 години ама при тия цени ако няма6 работа как се издържа?Или ти дават помощи?А ако си във Финландия ,шведския език по -долу ли пада в смисъл нали за работа ти трябва или фински,или шведски .Финския много ...
Още : Швеция/Финландия? | Преглеждания : 6493 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176546 • Общо теми 17969 • Общо членове 38236

• Advertisement