• Advertisement

Дата и час: 26 Юли 2017, 02:40:36

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търсим човек за продажба на ръчно плетиво Търсим човек за продажба на ръчно плетиво

Изработваме ръчно плетиво на две игли и на една кука. Търсим някой, който да поеме реализацията на продукцията в Германия и друга държава.
Желаещите да помогнат за това,нека ми пишат.
Целта е изграждане изгодно сътрудничество.
Още : Търсим човек за продажба на ръчно плетиво | Преглеждания : 10287 | Отговори : 1

Търся спешно всякаква работа Хелзинки/Вантаа

Към почистване,строителство,автосервиз,общ работник,складова и др. Владея английски и руски език. Тел: 040/2408364.
37 години, мъж.
Още : Търся спешно всякаква работа Хелзинки/Вантаа | Преглеждания : 5100 | Отговори : 0

Търся работа

Лекар-стоматолог.Желая да работя като такъв във Финландия.Моля някой който е запознат да ме насочи за изисквания относно език,дипломи,документи и всичко свързано с това.Много моля за доброжелателство.Благодаря предварително
Още : Търся работа | Преглеждания : 4510 | Отговори : 0

Възможност за професионална реализация на хора с фински език

Здравейте!
Казвам се Ивелина и работя в агенция за подбор на кадри - Булуърк.

Спешно търся хора, които владеят фински език на мн добро ниво; имат добър английски език и образование или трудов опит в Счетоводство/Финанси. Американска компания иска да отвори представителство в гр.София и за там търсим такива специалисти.
Компанията предлага обучение и много добри работни условия.

При интерес от ваша страна и въпроси може да ми пишете на skype: bulwork_19 ; e-mail: ...

Спешно търся работа

Здравейте ние сме младо семейство от България и от МЕСЕЦ сме във Финландия град Пори област Satakunta. Много ни харесва страната искаме да се установим за постоянно и да си намерим постоянна работа и след време да си вземем и детето което е в Бг,но в момента нямаме такава СПЕШНО търсим всякаква работа каквато и да е заначало може само за един от нас. В Бг съм работил като военнен,но умея доста неща имам професионална ...
Още : Спешно търся работа | Преглеждания : 8390 | Отговори : 7

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 178727 • Общо теми 18118 • Общо членове 38581

• Advertisement