• Advertisement

Дата и час: 18 Октомври 2017, 07:45:28

Последно от форума Последно от Образование

Преглед на Образование » Форум : Образование

Напред, науката е слънце!

Първа частна английска гимназия кърти...мивки

Малко е старо видеото, но е пък забавно. :mrgreen: Не бях сигурен дали е за този форум, но нека малко да го съживим, а и има връзка с образованието в България.

https://www.facebook.com/BulgariaNaSely ... 862558832/
Още : Първа частна английска гимназия кърти...мивки | Преглеждания : 4480 | Отговори : 0

Признаване на учебната година

Здравейте,
вече втора година живея в Германия и посещавам училище в 12 клас (в България би трябвало да съм 11 клас). Налага ми се да се върна в България и да завърша основното си образование там. Въпросът ми е,ще ми се признаят ли тези две учебни години,през които съм била тук в Германия или ще ме върнат в класа, който последно съм завършила в България,т.е да ме върнат в 10 клас,понеже като заминах за Германия ...
Още : Признаване на учебната година | Преглеждания : 4446 | Отговори : 1

Стипендии за отличници без родители

Те са 30 бъдещи лекари, 10 бъдещи юристи, 6 бъдещи програмисти, 4 кандидат- учители, 19 икономисти, 4 бъдещи учени, един специалист по роботика, един бъдещ режисьор, пианист, художник и археолог... Това са само част от кандидатите за стипендианската програма „Готови за успех” за тази учебна година – общо 180 момичета и момчета. Това е десетата година на програмата, която осигурява стипендии за отличници, изгубили единия или и двамата си родители.
Средствата са изцяло от дарения ...
Още : Стипендии за отличници без родители | Преглеждания : 5575 | Отговори : 0

Курсове по нидерландски език

Здравейте!

Миналото лято имах щастието да посетя Холандия за първи път. Казвам "щастието", защото наистина останах доволна от предстоя си там, макар и всеки ден да бях мокра до кости и зъзнеща :)
В момента съм студент (бакалавърска степен) и имам възможността да замина по програмата Еразъм в Грьонинген. Планирам да кандидатствам скоро, но преди това ми се иска да започна да уча езика. Не защото ще ...
Още : Курсове по нидерландски език | Преглеждания : 8087 | Отговори : 8

Медицина?

Здравейте, догодина съм се ориентирала да кандидатствам когнитивни или невронауки и психология в чужбина, специалности, насочени по-скоро към research work.Но в последно време, нещо отново ме гложди отвътре и сериозно обмислям варианта дали да не следвам медицина и в последствие да стана психиатър, тъй като винаги съм се виждала как работя с пациенти предимно, а през останалото време се занимавам с research work.Затова имам следният въпрос:Възможно ли е да се подготвя за една година за ...
Още : Медицина? | Преглеждания : 4698 | Отговори : 0

Записване в българско училище

Здравейте!
Живеем в Германия и синът ми учи тук в момента в 7 клас.
Налага се да се върнем в България. Въпросът ми е как става записването в бг училище...
Ще повтаря ли 7 клас, приравнителни изпити ли ще държи и кой клас ще го приемат?
Сложно е понеже няма да има завършена учебна година, затова изобщо не ми е ясно как да процедирам.
Моля за вашите мнения. Благодаря!
Още : Записване в българско училище | Преглеждания : 5840 | Отговори : 8

Изпит DSDII, Асоциограми Изпит DSDII, Асоциограми

Тук може да споделяте информация за асоциограмите, които са ви се паднали на устния изпит за DSD II ;-)

>>>>>>>

red: vel...
Още : Изпит DSDII, Асоциограми | Преглеждания : 4778 | Отговори : 0

GFS Realschule

Здравейте,
На 15 съм и миналата година бях в така наречен "vorbereitungsklasse " За пояснение клас за деца, който не знаят немски .. там учат немският в рамки до 2 години. Да обаче аз влязох в въпросният клас май месец и дори, че беше за 2-3 месеца се води като една учебна години .. другата цялата бях там и нямам право да оставам още .. а с немският .. горе-долу, обаче тази година с една ...
Още : GFS Realschule | Преглеждания : 6207 | Отговори : 8

DSD II папка

Здравейте! :)
Продавам папка за DSD II на ниво С1, напълно разработена на цена 160лв. Който се интересува от подробности по офертата може на ме намери на 0884078668.
Още : DSD II папка | Преглеждания : 4872 | Отговори : 0

Онлайн проучване на управлението на фирми в Германия и България

Здравейте на всички!
Аз съм студент в Университет за приложни науки в Германия и в момента пиша дипломна работа на тема "Емпирично изследване на междукултурното сравнение в ръководството на фирми от Германия и България". За целта съм разработил онлайн анкета и Ви помоля да я попълните. Всеки, който вече има опит в работата в Германия или България може да участва. Участието е безплатно, анонимно и ще Ви отнеме само около 6 минути. Очаквам с нетърпение ...

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179901 • Общо теми 18179 • Общо членове 38716

• Advertisement