• Advertisement

Дата и час: 20 Февруари 2017, 03:36:20

Последно от форума Последно от Здраве

Преглед на Здраве » Форум : Здраве

Кой каза "Наздраве"? :-)

Молба за кръводаряване в България

@iitt, благодаря ти, че се отзова, но за съжаление кръводаряването в България е наистина силно локално.
Майка ми живее в Русе и в случая няма да можеш да помогнеш, въпреки желанието.
Отправям молба към всички съфорумци и четящи във форума, които живеят в Русе, Разград и околностите и имат желание да дарят кръв, да се обадят тук във форума, на лични или нерегистрираните могат да ми пишат на адрес: Mony60@web.de ...
Още : Молба за кръводаряване в България | Преглеждания : 4081 | Отговори : 5

Тибетска гъба - нещо което не вреди а може да помогне

Здравейте,

Имам тибетска гъба за която се говори че е доста полезна. Казват че помага за много неща, но о подробно може да прочетете в интернет. Гъбата се размножава и аз вече имам в повече, ако някой желае нека се поинтересува и ще му дам. От опит глава не боли. Намирам се в София.

Поздрави,
Иван Петков
Още : Тибетска гъба - нещо което не вреди а може да помогне | Преглеждания : 3038 | Отговори : 2

Тренирате ли активно и сещате ли се да пиете вода?

Наскоро попаднах на страницата във Facebook на Трапезна вода Party Айсберг. Там има апликация "воден калкулатор", който мери колко вода трябва да пиеш в зависимост от колко време си тренирал и температурата навън.
Въпреки че калкулаторът не е перфектен, мисля, че е доста полезен. Опитайте го и дайте мнение:
red; vel...
Още : Тренирате ли активно и сещате ли се да пиете вода? | Преглеждания : 4094 | Отговори : 8

Моля за помощ

Здравейте не знам дали тук би трябвало да пиша,но имам нужда от помощ наистина съм много отчаяна.Преди два месец загубих много близък за мен човек и не мога да се справя с болката.Започнах да получавам силни панически атаки и не мога дори да изляза от вкъщи, не мога и да спя нормално.Имам нужда от преспивателни!Преди 4 дена намерих кутийкка дизепам бяха останали две хапчета и като ги изпих много ми помогнаха.Молбата ми към всички които ...
Още : Моля за помощ | Преглеждания : 2985 | Отговори : 1

За мастектомията

...или това, което разбуни духовете след днешният ден.
Анджелина Джоли се е подложила на мастектомия (не знаех думата до днес), за да се предпази от евентуален рак на гърдата. Няма какво да допълня, освен:
- мили ми Дами, бъдете отговорни към себе си и се изследвайте колкото повече, толкова повече.
Здраве на всички Ви!
Още : За мастектомията | Преглеждания : 3170 | Отговори : 5

ММС капки

Наречете го "способност", наречете го "умение", но явно мене (си) е дадено, да откривам подобни неща- поне за тук, в Заедно.
ММС капки, ми бяха горещо препоръчани, от човек, на когото имам доверие. И тези капки, били препоръчани (нему) от лекар! Да, от действащ, дипломиран лекар.
Не е важно, защо и как се стигна до разговор по въпроса. По-интересно е, че и тях (ММС) ги има в България.

Някой, който ги е опитвал?

Път ...
Още : ММС капки | Преглеждания : 18454 | Отговори : 18

рехабилитатор за чужбина

Здрашейте несъм много сигурен, че пиша на правилното място, извинявам се предварително за това.Имам едно питане изучавам специалността "рехабилитатор" в Медицински колеж "И.Филаретова"-София.Като завърша получавам клалификация професионален-бакалавър.Ако може някой да ми даде инфо дали може да се работи в чужбина с тази клалификация.Те по-принцип от колежа казват, че можело ама те кво друго да кажат де...Иначе колежа е акредитиран.Благодаря предварително!
Още : рехабилитатор за чужбина | Преглеждания : 3261 | Отговори : 0

Помогнете - търся лекарството АНТИМАЛИГНОЦИД, за лечение на

Здравейте всички,

Пиша ви с молба за помощ - става въпрос за болен от рак млад човек, на когото искам да помогна.

Търся лекарство АНТИМАЛИГНОЦИД - създадено от Христо Проданов за лечение на рак.

Лекарството за съжаление е спряно от производство. Ако някой има останало количество моля да ми изпрати съобщение или да напише контакта си в темата и ще се свържа с него.
Може и да се обаждате и на телефон: 089/ 7773331

Естествено, ...

Инжекция побеждава разширените вени?

Нов метод ли е това? Преди години ми отстраниха една вена по целия крак оперативно. След няколко години разбрах, че имало метод с инжекция, която запълва вената с някаква материя, мисля че беше на база йод, но не съм сигурен! Моля за вашите коментари, обмяна на опит и т.н.

Инжекция побеждава разширените вени
Още : Инжекция побеждава разширените вени? | Преглеждания : 7033 | Отговори : 4

Храни за по-здрави очи

Изображение

С годините зрението постепенно отслабва, най-вече заради промени в структурата на очите. Те създават риск за сериозни очни заболявания, като катаракта, глаукома и дегенерация на макулата.

Ефектът от тези промени може да бъде намален с консумирането на следващите няколко храни:

Зеле
Сготвеното зеле, спанакът, броколито и яйцата са богат източник на лутеин и зеаксантин – 2 мощни антиоксиданта, които предпазват от увреждания на ретината, появата на катаракта и възрастовата дегенерация на макулата.

Портокали
Плодовете ...
Още : Храни за по-здрави очи | Преглеждания : 4120 | Отговори : 3

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176368 • Общо теми 17955 • Общо членове 38207

• Advertisement