• Advertisement

Дата и час: 1 Май 2017, 06:28:10

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Реализация в САЩ Реализация в САЩ

Здравейте! O:) Аз съм тийнейджърка и е нормално като такава, да се замислям за своето бъдеще. Имам няколко въпроса, на които ще се радвам да получа отговор. Всички ми казват, че съм момиче с много големи възможности, контактна съм, хубава съм и мога да постигна всичко, което поискам. Съветват ме да не оставам в България.
Аз нямам нищо против на живея в чужбина, но със сигурност искам ...
Още : Реализация в САЩ | Преглеждания : 776 | Отговори : 7

Смятаме ли да се върнем в България?

Интересно ми е мнението на младите българи пръснати навсякаде в чужбина (за женените с чужденци е ясно). Ако ''да''- защо и кога ? Ако ''не''-защо?
Още : Смятаме ли да се върнем в България? | Преглеждания : 9848 | Отговори : 169

Нещо позитивно

Ето нещо позитивно с което да се гордеем, че сме българи! Браво на децата!

''Български математици обраха наградите на световно състезание.

Учениците от Софийската математическа гимназия „Паисий Хилендарски” и столичното 125 СОУ „Боян Пенев” обраха медалите на Седмото международно състезание по математика WMTC в Южна Корея. Момчетата и момичетата от двете училища взеха общо 4 златни и 10 сребърни медала, а единият от отборите ни взе първо място в общото и отборното класирания, предаде bTV. ...
Още : Нещо позитивно | Преглеждания : 2050 | Отговори : 9

Търся свестен застраховател

Трябва скоро да пътувам до Индия за около месец и търся свестен застраховател. Моля някой по-навътре в нещата и с опит да сподели.
Още : Търся свестен застраховател | Преглеждания : 2660 | Отговори : 3

Срокове за влизане в сила на запор (пенсия)

Добър ден,

извинявам се ако пиша в неправилния форум.

Искам да попитам. На близък роднина е постъпило писмо с заплаха от за налагане на запор на пенсията му, в случай че не се покрият съдебни разноски по дело. Срокът за погасяване на тези задължения е изтекъл преди една седмица. В какъв срок ще стане активен запора? Има ли възможност да се напише през адвокат възражение? В съобщенията /3 на брой/ не се упоменава срок. Роднината ...
Още : Срокове за влизане в сила на запор (пенсия) | Преглеждания : 3084 | Отговори : 10

Пребитият на пътя в София френски фотограф разказа за ужаса

Явно 30-годишният бияч го е налагал с тръба или от рода. Чудя се какво трябва да стане, за да почнат такива насилници да ги държат за постоянно. Той реално може да повтори рецидива си. Гаранцията му е 500 лева.

Разстрелът на фонда за лечение на деца Разстрелът на фонда за лечение на деца

Който е чул за проблема, знае за какво става въпрос.

Приятели,
Във връзка с показната акция във Фонда за лечение на деца написахме Отворено писмо с въпроси до премиера, главния прокурор и вътрешния министър, което ви призоваваме да подкрепите и вие.
Направихме това основно по две причини:

Първата е, че вече шести ден след арестите във Фонда, никой от отговорните за показната акция не намира за необходимо да даде каквото и да било аргументирано обяснение ...
Още : Разстрелът на фонда за лечение на деца | Преглеждания : 3339 | Отговори : 5

Чалга

Музиката на Блаканите. Оплювана, презирана, но по-популярна от който и да било друг стил. Всеки, тръгнал да бяга от България, дава като поне от един от мотивите си чалгата, а чалгата се чува навсякъде около българите в чужбина. Единственият стил, промотиран на професионално ниво в България.

Кажете си мненията, наблюденията и впечатленията. vl, твойто го знаем, комунистите са виновни, но бих се радвал, ако някой има да каже нещо смислено.
Още : Чалга | Преглеждания : 7974 | Отговори : 25

Имоти в България на безценица

Ако може да се вярва на обявите имотите по селата от години къртят дъното. За 5000€ сега можеш да купиш къща с огромен двор. За едно 100 000 € може спокойно да се изкупи цяло опустяло село. А щом е опустяло и цигани няма да има.

Струва ли си? Какво бихте правили с такива имоти?
Още : Имоти в България на безценица | Преглеждания : 9935 | Отговори : 16

Търся настоящ или бивш спортист по вдигане на щанги.

Търся настояш или бивш спортист по вдигане на щанги, за да ме научи на едно упражнение срещу заплащане. Благодаря.
Още : Търся настоящ или бивш спортист по вдигане на щанги. | Преглеждания : 3784 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177380 • Общо теми 18042 • Общо членове 38425

• Advertisement