• Advertisement

Дата и час: 21 Февруари 2018, 04:59:28

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Истанбулската Конвенция - акт за защита на жените и уязвимите или опит за диктат на едно патологично малцинство ?

И така в Народното Събрание на Република България дойде и важният момент - да бъде ли ратифицирана Истанбулската Конвенция. В усилията всичко да мине гладко, даже и Мути намери време, въпреки измъчения си вид :mrgreen: и натоварената си програма по опазването на кокала в Берлин, да кацне за няколко часа в София и да просъска тихичко на ухото на Баце, че " било препоръчително Истанбулската Конвенция ...

Ски зони в Пирин

Здравейте приятели и съседи. Като потомствен банскалия зачеквам темата. Кажете с, какво мислите по въпроса, да проведем една цивилизована дискусия тук. Моля без мнения, състоящи се от един или повече линкове, интересува ме вашето мнение.
Още : Ски зони в Пирин | Преглеждания : 1368 | Отговори : 26

България поема председателството на ЕС България поема председателството на ЕС

Дами и Господа, Другарки и Другари, да е хаирлия Новата Илядо ... Сори Две Иляди и осемнадесета година !!! :mrgreen:

България поема ротационното председателство на ЕС

България официално поема ротационното председателство на Съвета на ЕС от 1 януари 2018 г. под мотото "Съединението прави силата". Девизът е свързан с българската история, но отразява и идеята за обединена и солидарна Европа.Българското председателство ще работи за "сигурна, стабилна ...
Още : България поема председателството на ЕС | Преглеждания : 1825 | Отговори : 29

Управление и охрана на имоти в България

Ще бъда благодарен, ако някой може да ме осведоми по следните въпроси :

1. Съществуват ли в България реномирани фирми, които след сключване на договор и срещу заплащане да предлагат услугата по управление (наглеждане) на празни недвижими имоти - апаратаменти и къщи, включваща физически посещения,постоянен контакт с домоуправителя, контрол и следене за плащането на комуналните сметки,периодична проверка и препращане на пощата на собственика в чужбина итн ?

2. Имате ли личен опит с читава СОТ-аджийска ...
Още : Управление и охрана на имоти в България | Преглеждания : 2900 | Отговори : 7

Реализация в САЩ Реализация в САЩ

Здравейте! O:) Аз съм тийнейджърка и е нормално като такава, да се замислям за своето бъдеще. Имам няколко въпроса, на които ще се радвам да получа отговор. Всички ми казват, че съм момиче с много големи възможности, контактна съм, хубава съм и мога да постигна всичко, което поискам. Съветват ме да не оставам в България.
Аз нямам нищо против на живея в чужбина, но със сигурност искам ...
Още : Реализация в САЩ | Преглеждания : 3582 | Отговори : 7

Смятаме ли да се върнем в България?

Интересно ми е мнението на младите българи пръснати навсякаде в чужбина (за женените с чужденци е ясно). Ако ''да''- защо и кога ? Ако ''не''-защо?
Още : Смятаме ли да се върнем в България? | Преглеждания : 17319 | Отговори : 169

Нещо позитивно

Ето нещо позитивно с което да се гордеем, че сме българи! Браво на децата!

''Български математици обраха наградите на световно състезание.

Учениците от Софийската математическа гимназия „Паисий Хилендарски” и столичното 125 СОУ „Боян Пенев” обраха медалите на Седмото международно състезание по математика WMTC в Южна Корея. Момчетата и момичетата от двете училища взеха общо 4 златни и 10 сребърни медала, а единият от отборите ни взе първо място в общото и отборното класирания, предаде bTV. ...
Още : Нещо позитивно | Преглеждания : 4638 | Отговори : 9

Търся свестен застраховател

Трябва скоро да пътувам до Индия за около месец и търся свестен застраховател. Моля някой по-навътре в нещата и с опит да сподели.
Още : Търся свестен застраховател | Преглеждания : 5264 | Отговори : 3

Срокове за влизане в сила на запор (пенсия)

Добър ден,

извинявам се ако пиша в неправилния форум.

Искам да попитам. На близък роднина е постъпило писмо с заплаха от за налагане на запор на пенсията му, в случай че не се покрият съдебни разноски по дело. Срокът за погасяване на тези задължения е изтекъл преди една седмица. В какъв срок ще стане активен запора? Има ли възможност да се напише през адвокат възражение? В съобщенията /3 на брой/ не се упоменава срок. Роднината ...
Още : Срокове за влизане в сила на запор (пенсия) | Преглеждания : 6114 | Отговори : 10

Пребитият на пътя в София френски фотограф разказа за ужаса

Явно 30-годишният бияч го е налагал с тръба или от рода. Чудя се какво трябва да стане, за да почнат такива насилници да ги държат за постоянно. Той реално може да повтори рецидива си. Гаранцията му е 500 лева.

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 182475 • Общо теми 18252 • Общо членове 38862

• Advertisement