• Advertisement

Дата и час: 22 Август 2017, 01:53:21

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

плащане на визи когато си омъжена

здравейте имам проблем наскоро склуцих брак с турски гражданин. тук се затруднявам при посещение при лекари защото ЕГН то ми е с по малко цифри а още не са ми издали ново ЕГН казват че най-рано след 6 месеца. освен това дочух че в продължение на 3 години трабва да плащаме визи за престоя ми тук. и това което най-много ме тревожи е че за да имам всички права тук трабва да се откажа от ...
Още : плащане на визи когато си омъжена | Преглеждания : 7910 | Отговори : 6

Признаване на Aile Cuzdan/брачно свидетелство в BG

Здравейте!
Имам следний проблем:

Аз, българска гражданка, омъжена за турски гражданин, живея в Германия. Германските служби признават брачното ни свидетелство както си е издадено в Турция( Aile Cuzdan, червен документ , в който пише на френски, че е интернационално валиден документ за брак). В БГ обаче не го признават и не мога да си сменя личните документи. Трябвало да има апостил от турското външно министерство!!! Абе международен дипломатически проблем. Някой имал ли е такив проблем ...
Още : Признаване на Aile Cuzdan/брачно свидетелство в BG | Преглеждания : 4627 | Отговори : 0

Пътуване с лаптоп

Здравейте,имам един въпрос,който много ме вълнува.През месец май догодина ми предстои пътуване до Турция за шест дена с абитуриенти.Имам намерение да взема лаптоп с мен,но ме интересува дали трябва да нося някакви документи за него,има ли възможност да не ме пуснат с него в страната и ред други подобни неща
Още : Пътуване с лаптоп | Преглеждания : 4835 | Отговори : 1

Български посолства в Турция

Посолство на Република България в Анкара
Бул. "Ататюрк" № 124; Turkiye, Ankara, Atatürk Bulvarı № 124, Kavaklıdere;
Тел.: 0090-312 / 467 20 71, 427-51-42
Факс: 0090-312 / 467 25 74
Извънреден и пълномощен посланик на Република България: Бранимир Младенов.

Генерално консулство на Република България в Истанбул
Истанбул, кв. Улус-Левент, Бул. "Ахмет Сайгун" № 44
Ahmet Adnan Saygun caddesi № 34
Ulus/Levent – 2
İstanbul
Тел.: 0090-212 / 281 01 14/ 15/ 16
Факс: 0090-212 /265-10-11; ...
Още : Български посолства в Турция | Преглеждания : 8269 | Отговори : 0

Разрешително за престой в Турция

Здравейте.Някой има ли информация как мога да си извадя разрешително за престой в Турция?Престоят ми не е с цел работа,нямам работна виза,но искам да остана повече от 3 месеца като частно посещение?Благодаря!!!!
Още : Разрешително за престой в Турция | Преглеждания : 9186 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179098 • Общо теми 18133 • Общо членове 38619

• Advertisement