• Advertisement

Дата и час: 23 Февруари 2017, 15:55:11

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Работа в завод за пилета

Някой да е работил или да заминава за Ултрех в завод за пилета ? Трябва ми информация как е положението там и как е работодателя.
Още : Работа в завод за пилета | Преглеждания : 1145 | Отговори : 3

Кандидатстване за социални помощи при болест

Здравейте,
Може ли да се получават някакви помощи , ако не си работил в Холандия , но се лекуваш там?
Леля ми е дошла тук в Недерландия, преди една година след като е била поканена от нейния приятел , пенсионер да живее старините си него.
Тoй и е направил адресна регистрация и здравна застраховка, получила е BSN и когато е отишла на преглед са установили че е болна и има рак на гърдата, начална форма ...
Още : Кандидатстване за социални помощи при болест | Преглеждания : 3147 | Отговори : 2

работа чрез uitzendbureau???

Напоследък разпитвам доста хора как се намира работа чрез т.н.uitzendbureau,всеизвестно е ,че повечето плащат от 8е нагоре(чух и за 7,50е в турско).Имам питане към някого с опит-заслужава ли си да се търси работа чрез uitzendbureau? в някои направо може да кандидатстваш в офис,дори без СV ,оставяш си данните.....в по-големите е чрез интернет....Но в нета срещнах и репортажи с изпатили си поляци с неизплатени пари (нищо ново).....
Така въпростите ми са:

Как минава цялата процедура с ...
Още : работа чрез uitzendbureau??? | Преглеждания : 3301 | Отговори : 4

знаете ли нещо за тази фирма lawlorassociates

Обадиха ни се с предложение за работа от фирма lawlorassociates. Работата е в Холандия за бране на гъби във ферма Monaghan Mushrooms. някой бил ли е има ли някакви впечетления?
Още : знаете ли нещо за тази фирма lawlorassociates | Преглеждания : 2608 | Отговори : 1

Фирми посредници

Здравейте на всички! Пиша ви, защото имам нужда от информация за фирмите посредници, които предлагат работа в Холандия. Ако се сещате това са онези работодатели, които предлагат работа, осигурена квартира, транспорт, т.н. и т.н. Има не малко хора, които са се опарили и са останали измамени, но това не означа, че всички такива агенции са един дол дренки. Въпросът е, че аз доста търсих в нета, намерих някакви имена, но това, което би ми било ...
Още : Фирми посредници | Преглеждания : 3083 | Отговори : 1

Leeuwarden

Здравейте получих оферта за работа в гр. Леуварден, аз съм семеен с две деца. Доста инфо изчетох, но ми се иска да попитам някой, който е бил там или има инфо от първа ръка. Как е обстановката, добре ли е за живеене въобще, какъв е животът в северните провинции?
Още : Leeuwarden | Преглеждания : 6546 | Отговори : 2

намаляване на застраховката на кола в Холандия

Като сключвах застраховка на колата ми(по интернет разбира се),по тела ми бе обясниха,че понеже досега съм нямала кола тук и нямам "досие" от застрахователна компания могат да ми предложат застраховка ,но за повече пари .....Приех разбира се...При питане от мен "С какъв документ от България мога да я намаля,защото винаги съм била изряден шофьор", ми обясниха,че може да поискам намаляване на вноската,ако представя документ от Застрахователно дружество в България на английски и напечатено върху хартия ...
Още : намаляване на застраховката на кола в Холандия | Преглеждания : 3523 | Отговори : 4

VCA сертификат

Пак да попитам какво значи: Geldig basisveiligheid VCA certificaat . Toва някакъв сертификат за безопасност, който всеки работник трябва да има ли? Как и къде се издава?
Още : VCA сертификат | Преглеждания : 3361 | Отговори : 5

Работник в оранжерия Холандия (NL)

Здравейте на всички. Видях обява в сайта на ало.Бг, че търсят мъже и жени за работа в оранжерии за Холандия. Става въпрос за Efficient at Work, Холандска сертифицирана компания във “Вестланд”, част от област в Холандия, търси дългсрочно работна ръка за големи оранжерии, около град Хага. "Всичко е организирано и се заплаща от работодателя, така, че 910 евро са парите които получавате всеки месец, при 40 часа работна седмица. Има възможност за допълнителна работа, която ...
Още : Работник в оранжерия Холандия (NL) | Преглеждания : 15510 | Отговори : 15

Отваряне на таттоо студио в Амстердам

Kristiyan.A написа:искам документи и за отварянето на таттоо студио.Идеята ми е да намеря човек който си има представа от документи, и да знае директно къде да отидем(учреждения)

Отворих тази тема за студиото за татуировки, тъй като може да е интересна тема и за други хора, а и се нарежда тук до други няколко теми за започване на малък бизнес в Холандия.

Kristiyan.A написа:Необходими документи от който се нуждая
Адресна регистрация
Фирма предполагам
и разрешително според изискванията ...
Още : Отваряне на таттоо студио в Амстердам | Преглеждания : 3315 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176470 • Общо теми 17963 • Общо членове 38230

• Advertisement