• Advertisement

Дата и час: 22 Октомври 2017, 01:11:42

Последно от форума Последно от Новобранец

Преглед на Новобранец » Форум : Новобранец

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Условия за отглеждане на деца в Холандия

Ние сме 4 членно семейство от България,което планира да се премести в Хага. Имаме 2 деца, които при пристигането ни ще са на 7 и 15 години. Силно се интересуваме от някаква информация, ако имате такава относно изискванията на властите за отглеждането на тези деца.По-конкретно- дали всяко от децата трябва да има собствена стая или могат да споделят една? Дали на големия ни син, може да се оставя под надзор по-малката ни дъщеря през деня ...
Още : Условия за отглеждане на деца в Холандия | Преглеждания : 2369 | Отговори : 7

Трансфер на пари

Здравейте, бих искал да попитам какъв би бил най-евтиния начин да се прехвърлят пари в холандска карта? Или българска карта която има най-ниски такси за теглене/плащане? Благодаря ви предварително!
Още : Трансфер на пари | Преглеждания : 2543 | Отговори : 8

Адресна регистрация

Здравейте,

Със съпругът ми който не е европейски гражданин искаме да се преместим да живеем и работим в Холандия, но не сме наясно какви точно документи ще ни бъдат необходими за адрестна регистрация. Информацията която намирам в интернет не ми е достатъчна, затова се надявам тук да намеря по добра.
Още : Адресна регистрация | Преглеждания : 3012 | Отговори : 11

Счетоводител за фирма

Здравете, и благодаря за приема. Надявам се да намеря нови познанства тук. Прочетох доста теми, но не намерих информация за това което ме интересува. Искам да попитам дали някой има регистрирана фирма в Холандия и да ползава услугите на счетоводител(българин или холандец) ? Търся човек за водене на счетоводство на холандсак фирма. Весели празници на всички .Поздрави Калоян.
Още : Счетоводител за фирма | Преглеждания : 2815 | Отговори : 4

Относно социалните помощи

Здравейте на всички.Интересува ме един въпрос, ако може да ми отговори някой запознат.Отсокоро съм в Холандия и мисля да докарам и семейството си работя в оранжерия и заплатата ми е около 1500 евро, тъй като жена ми няма да може да работи, защото ще е ангажирана с гледането на малките ни деца ще имали право на някаква помощ, изобщо на какво ще имаме право..Предварително ви благодаря за отговорите!!!
Още : Относно социалните помощи | Преглеждания : 3554 | Отговори : 6

начало

Здравейте на всички.Прочетох мненията Ви във форума,особено за начинаещи като мен и благодаря на всички че споделяте ценен опит.С пожелания за успехи :cheers:
Още : начало | Преглеждания : 4638 | Отговори : 0

Малко инфо за Венло и времето в Холандия?

Здравейте :)
След няколко дни заминавам за Венло на работа. Интересува ме климата,времето (лятото) и какво ми е най-необходимо за престой в Холандия. И колко горе долу пари ще са ми необходими за първия месец до заплата (не пия,не пуша). Интересува ме също откриването на банкова сметка (коя банка и коя карта са най-добре - било за теглене от АТМ,пазаруване онлайн евентуално, плащане в магазини и т.н. ...
Още : Малко инфо за Венло и времето в Холандия? | Преглеждания : 10420 | Отговори : 12

Има ли някой в района на Zwolle?

Здравей те има ли някой в района на Zwolle?
Още : Има ли някой в района на Zwolle? | Преглеждания : 9797 | Отговори : 15

как се намира къща под наем??

Въпросът е прост,но не и отговорът.Проблемът е,че всичко което излиза като обяви в интернет вече е дадено,отиваш в офиса на някоя агенция(makelaar)-искат куп документи и такса-а дали въообще ще намерят???Много от сайтовете за търсене също са платени,но дали си заслужава да се плати......Получава се омагьосан кръг......Някъкви съвети???Става въпрос за Ротердам...
Благодаря предварително :)
Още : как се намира къща под наем?? | Преглеждания : 5192 | Отговори : 1

Старт в Холандия ?

Здравейте,
Реших да пусна темата тук,тъй като другите подфоруми са по-конкретно категоризирани,та да започна с това което ме интересува и дано да има повече мнения ...
Наскоро реших да започна живот в Холандия и най-накрая да се махна от Бг,имам познати в чужбина,но са или в Германия или Англия,т.е нямам много информация за Холандия,а определено предпочитам нея като държава.
От познат на познат и от четене в интернет разбрах.че най-голям е проблема с намирането на ...
Още : Старт в Холандия ? | Преглеждания : 23807 | Отговори : 29

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179958 • Общо теми 18180 • Общо членове 38723

• Advertisement