• Advertisement

Дата и час: 29 Април 2017, 11:16:55

Последно от форума Последно от Търся работа

Преглед на Търся работа » Форум : Търся работа

Мястото за Вашите безплатни обяви

Придружавам при термин в Дж.Център и други Админ.

Здравейте!
Аз съм студент 5семестър в Берлин.
Помагам при подаване на документи за Harz IV, Anmeldung и други административно правни въпроси.
Владея Немски и Англииски език (С1). Специалността ми е Soziale Arbeit и по тази причина имам добро понятие от материята . Цените ми са "студентски" :-)
Още : Придружавам при термин в Дж.Център и други Админ. | Преглеждания : 620 | Отговори : 2

Работа

Здравейте! Казвам се Радо и съм от гр.Русе.Аз и един мой колега търсим работа която да е добре платена да има осигуровки и квартира ако е възможно.От 2000г.се занимаваме с Вата ,гипсокартон,шпакловки и боядисване.Също външни изолации със стериопор и фибран и външни мазилки.Може да ми пишете на пощата kadraviq44@abv.bg или на телефон -0897953754.Сериозни сме и работим много добре.
Още : Работа | Преглеждания : 625 | Отговори : 0

Търся работа в Бремен

Здравейте.
В момента живея в Делменхорст и работя от вкъщи като Data Analyst.
Търся си работа в Бремен за същата позиция или подобна в която е възможно преобучаване съответно и преквалифициране.
Английския ми е на работно ниво.
Немски уча в момента.
Още : Търся работа в Бремен | Преглеждания : 974 | Отговори : 0

работа в Берлин

Търся работа в Берлин,в сферата на куриерски услуги или доставчик на пици.Говоря свободно немски и руски език.
телефон : 0888228384
Още : работа в Берлин | Преглеждания : 1378 | Отговори : 2

шофьор на автобус-търся работа

Търся работа като шофьор на автобус в Германия. имам стаж над 10 години градски транспорт, междуградски и международен. Живял съм 4 години в Германия ,но беше много отдавна, позабравих немския, но все още се оправям горе долу. в момента съм в България.
Още : шофьор на автобус-търся работа | Преглеждания : 1204 | Отговори : 0

Търся работа в района на Франкфурт

Здравейте !
Търся работа дългосрочно като асистент за възрастни хора или нещо подходящо за сериозна , отговорна жена( помощник кухня, студена кухня, старчески дом, складова дейност, детегледачка в българско семейство (евентуално до като свикна с езика !)
Живяла съм преди години в Германия но липсата на практика забравих езика!
В момента уча немски език , ще бъда подготвена до м. 02. 2017- край на курса :)
Говоря ...
Още : Търся работа в района на Франкфурт | Преглеждания : 1712 | Отговори : 0

Работа в района на Reutlingen, Pliezhausen

Здравейте,
От скоро съм тук и с приятеля ми живеем в Плицхаузен.
Търся работа в района на Плицхаузен или Ройтлинген.Не знам немски и е трудно намирането на работа за мен.
Работила съм като касиер и мърчъндайзер в БГ .
Мога да се грижа за котки и домакинство .
Ако някой може да помогне ,ще бъда Благодарна.
Още : Работа в района на Reutlingen, Pliezhausen | Преглеждания : 1982 | Отговори : 0

Търся работа в района на Wiesabden,Mainz,

Здравейте търся работа в района на Виесбаден и Маинц.Аз съм мъж на 39 г.,заедно с цялото ми семейство сме тук.Имам шофьорска книжка Категория B,владея немски Б1 но не перфектен.(декември приключва,вечерен курс)
От дълго време съм тук имам всички видове документи които се изискват.
Търся работа с договор,понеже попадаме на много търсещи да работим на черно.

Това са дейностите които мога да извършвам:

1- Разнасяне на пакети
2- Строителство(тапети ,боя,шпакловка,ламинат,външна изолация)
3- Монтьор
4- Шлосер
5- ...
Още : Търся работа в района на Wiesabden,Mainz, | Преглеждания : 2112 | Отговори : 0

търся работа

Здравейте,търся работа в района на Frankfurt am Main. Разполагам със собствен автомобил.
Установил съм се тук със семейството. Жена ми започна работа, но аз засега нямам този късмет.
В България работих като кранист, но не държа на това, търся каквато и да е работа.
Още : търся работа | Преглеждания : 2221 | Отговори : 1

Здравейте, търся работа в строителството

Здравейте на всички българи,търся си работа в Кьолн в строителството .Някой ако реши да помогне нека пише на лични или на тел 0049 152 145 198 54
Още : Здравейте, търся работа в строителството | Преглеждания : 3400 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 177349 • Общо теми 18039 • Общо членове 38422

• Advertisement