• Advertisement

Дата и час: 20 Февруари 2017, 01:19:28

Последно от форума Последно от Търся квартира

Преглед на Търся квартира » Форум : Търся квартира

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся спешно квартира - Франкфурт на Майн!

Търся спешно квартира във или около Франкфурт ам Майн.
скайп: bambina09
тел: +491799348719
Още : Търся спешно квартира - Франкфурт на Майн! | Преглеждания : 258 | Отговори : 0

Търся квартира в Аахен.

Здравейте, търся квартира в Аахен или оконите градчета за дъгосрочно наемане. Ако някой може да предложи нещо телефонът ми е 0163 9488260 или мейл chavdar007@gmail.com Чавдар.
Още : Търся квартира в Аахен. | Преглеждания : 280 | Отговори : 0

Търся квартира в Хамбург

Търся стая с обзаведена кухня в Хамбург. Работя и ми трябва за дългосрочно ползване.Ако имате нещо в предвид, пишете ми на zhivkomihalev65@gmail.com
Още : Търся квартира в Хамбург | Преглеждания : 342 | Отговори : 2

квартира в Берлин

Търся едностаен апартамент или самостоятелна стая в Берлин, за 1 човек
телефон 0888228384
Още : квартира в Берлин | Преглеждания : 629 | Отговори : 0

Търся адресна регистрация в Майнц и региона

Здравейте,
Търся място където да се регистрирам с дете на 2 годинки. Живеем в Майнц, но само съпругата ми има адресна регистрация, тъй като жилището е малко. Нуждая се от адресна регистрация за да започна работа и аз докато сменим жишището. Ако някой има желание и условия да помогне, ще е хубаво и да почерпя. Имейлът ми е my_boxbg@yahoo.com . Благодаря предварително и приемам идеи за решаване на проблема ...
Още : Търся адресна регистрация в Майнц и региона | Преглеждания : 2595 | Отговори : 1

Търся квартира за дългосрочно ползване

Здравейте, търся квартира за 3-членно семейство в Нюрнберг или района. Мъжът ми работи на трудов договор, но не можем да запишем детето на училище заради липсата на адресна регистрация. Моля, споделете.
Имейл за връзка: silype@abv.bg
Още : Търся квартира за дългосрочно ползване | Преглеждания : 2500 | Отговори : 3

Спешно търся квартира в Манхайм Спешно търся квартира в Манхайм

Здравейте,

Моля ако някой може да съдейства за квартира в Манхайм. Пиша от името на баба ми, която е там и спешно се нуждае. Само за нея ще е, като цената, която може да си позволи е около 300 евро. Работи на трудов договор!

Има ли агенции в града, които се занимават с намирането на квартири както в България? Ако да, моля да ми предоставите контакти и малко повече информация, няма да бъде излишна.

Ще ...
Още : Спешно търся квартира в Манхайм | Преглеждания : 2178 | Отговори : 0

търся квартира в FRANKFURT

ЗДРАВЕЙТЕ РАГИСТРИРАХ СЕ В САЙТА ЗА ДА ПОТЪРСЯ ПОМОЩ И ДАНО НЯКОЙ ДА ПРОЧЕТЕ И ДА МИ ОТГОВОРИ.
Живея 5 г в Англия възнамерявам да се преместя с семейството си в Германия .По време на престоя си тук успяхме да спестим нещо ,но за мен обстановката тук ще се промени и за това реших да се преместя в Германия.
Искам да попитам как да потърся жилище към агенция за недвижими имоти ли да се насоча ...
Още : търся квартира в FRANKFURT | Преглеждания : 2042 | Отговори : 2

Търся квартира в Офенбах от 1.10.16г

ТЪРСЯ КВАРТИРА В ФРАНКФУРТ ИЛИ ОФЕНБАХ ЗА ЕДИН ЧОВЕК ОТ КРАЯ НА СЕМПТЕМВРИ. gm75@abv.bg
Още : Търся квартира в Офенбах от 1.10.16г | Преглеждания : 2227 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 176367 • Общо теми 17955 • Общо членове 38207

• Advertisement