• Advertisement

Дата и час: 21 Февруари 2018, 21:18:17

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

телевизия на български

Привет!Моля за мнения и помощ как да гледам българска телевизия на телевизор в Германия!Който желае да сподели ще съм му много благодарна за помощта!
Още : телевизия на български | Преглеждания : 214 | Отговори : 2 | Форум : Общ форум

Търся млада жена за почистване

Търся млада жена за почистване на яхти в близост до Берлин. заплащане 10€ на час. уреден транспорт. Подробности на тел. 0176 57946392
Още : Търся млада жена за почистване | Преглеждания : 203 | Отговори : 0 | Форум : Предлагам работа

Спално бельо от 100% памук или Ранфорс или Памаучен сатен?

Здравейте, форумници! Днес имам едно въпросче към Вас относно предпочитанията Ви за качествено българско спално бельо. Харесала съм си един сайт Nikita, има доста голямо разнообразие но нямам идея кое ще бъде по-добре.. ранфорс, 100% памук или памучен сатен? Какво поръчвате Вие най-често? :-k :flower:
Още : Спално бельо от 100% памук или Ранфорс или Памаучен сатен? | Преглеждания : 206 | Отговори : 1 | Форум : Семейство

Свободни квартири Свободни квартири

Ако търсите квартира в България, разгледайте националния портал за безплатни обяви - http://www.svobodni-kvartiri.com.
Най-големият портал за наеми в България! Намерете своята квартира, нощувка, къща за гости или офис под наем.
Успех!
Още : Свободни квартири | Преглеждания : 211 | Отговори : 0 | Форум : Новобранец

Морето по-евтино в All inclusive хотели

Морето по-евтино в All inclusive хотели
В последно време, най – търсените хотели за почивка са хотелите с всичко включено в цената или All inclusive хотели.
Какво представлява системата All inclusive
В цената обикновено е всичко включено, като започнем: нощувка, плажът, храната, напитките, СПА услуги, детска анимация и др.
Така всеки от Вас може да планира бюджета си предварително , че като почива в хотела е всички включено в цената и няма за какво да ...
Още : Морето по-евтино в All inclusive хотели | Преглеждания : 207 | Отговори : 4 | Форум : Пътуване

Аполония - Созопол

По западното крайбрежие се разполага колония, която в VІІ век пр.

Хр. била позната като Аполония. Днес на това място се извисява морският курорт Созопол. Ясно е, че още в миналото тези земи привлекли своите заселници с уникалността и богатата природа, а топографската характеристика само допринесла това да стане още по-осезаемо. Стратегическото разположение на Аполония му дава възможност за улеснен достъп към полиметални руди и дървен материал по цялото Странджанско крайбрежие. Тук се намират плодородни ...
Още : Аполония - Созопол | Преглеждания : 160 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Несебър - романтика и история

Археологически музей "Старинен Несебър" Несебърският полуостров със своята акватория през изминалите четири десетилетия разкриват богати колекции от значими паметници на култура, които щриховат историята на някогашна Месамбрия и Несебър от Средновековието.

Една голяма част от експонатите е прехвърлена в Археологически музей „Старинен Несебър“. Сградата помества четири големи зали и свързващо ги антре. В най-общи линии тази национална ценност на България съхранена по земите около морския град е разпределена, каккто следва: Къщата на Москояни, която представлява ...
Още : Несебър - романтика и история | Преглеждания : 121 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Връщане на данъци от сезонна работа

Здравейте,
от декември 2016 до края на март 2017 работих в Австрия на сезонна рбота, напълно легално със всички необходими документи .
Въпроса ми е мога ли да си върна удържаните данъци ?
Също и E9-Bescheinigung от кого и какво трябва да се попълни в него ?
Благодаря ви предварително .
Още : Връщане на данъци от сезонна работа | Преглеждания : 398 | Отговори : 3 | Форум : Работа, данъци и осигуровки

Споделено пътуване България - Германия 2 или 3.03

Здравейте, пътувам за Франкфурт на 2 или 3 март с лек автомобил комби и мога да взема до 3 човека . Маршрута ми е София - Франкфурт (през Сърбия или Видин зависи от трафика) . Може да се отклоня до някой друг град по трасето. Ако иска някой да пътува или да прати нещо да се обади на 015733617498 , 0886435766
Още : Споделено пътуване България - Германия 2 или 3.03 | Преглеждания : 244 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Re: Морето по-евтино в All inclusive хотели

Аз Ви вЕрвам, кат на бате Бойко-Еднокнижника!

На нашето мутроморие, няма да стъпна в близките 100 години, а и съм разубеждавал много мои немски приятели, да го правят със семействата си....

Яжте и се къпете сами, във фекалиите си мутренски! Няма да ви пълним джобовете, че и много данъци плащате в последните 20 години, нали?! :tongue: :director: ...
Още : Re: Морето по-евтино в All inclusive хотели | Преглеждания : 385 | Отговори : 2 | Форум : Пътуване

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 182475 • Общо теми 18252 • Общо членове 38863

• Advertisement