• Advertisement

Дата и час: 25 Ноември 2017, 11:40:01

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Продавам самолетен билет

Здравейте, продавам самолетен билет:
Карлсруе - София (Ryanair)
22.12.2017, час16:10
Цена 170 евро.
Билета съм го купил преди няколко месеца за 120 евро, но не мога да го използвам и затова го продавам. В цената съм включил и таксата за смяна на името (110 евро).
Още : Продавам самолетен билет | Преглеждания : 83 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Анкета: Съфорумник 2017

Ако съм пропуснала някого, се извинявам. Редът е произволен! :flower:
Още : Анкета: Съфорумник 2017 | Преглеждания : 1231 | Отговори : 42 | Форум : Приказвалник

Анкета: Форумна тема 2017

До края на декември може да дадете своя глас за някоя от темите, които са се отличили през изминалите месеци с голяма форумна активност. :mrgreen: ;-)
Още : Анкета: Форумна тема 2017 | Преглеждания : 253 | Отговори : 3 | Форум : Приказвалник

Транспортни услуги

Притежаваме товарни микробуси от 5 до 15 куб. метра с товароносимост до 2,000 кг. Всички автомобили са снабдени с GPS навигация и отговарят на изискванията за международни превози и транспорт.
Без значение какъв товар и до коя дестинация, едно нещо винаги е от значение, и това е доброто обслужване!
Транспорт с платформа на автомобили до всички населени места в България.
Ежедневно от адрес до адрес.
Превоз на автомобили и техника до 2,5 тона:
• Леки ...
Още : Транспортни услуги | Преглеждания : 234 | Отговори : 2 | Форум : Пътуване

Франкфурт - България 18.11

Здрвейте, пътувам сличен автомобил от Франкфурт за България утре. Ако иска някой да пътува тип споделено пътуване или да прати нещо може да се обади на 0157 33 617 498. След това се връщам със самолет (за да не ме питате кога се връщам)
Още : Франкфурт - България 18.11 | Преглеждания : 116 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Некоректни наематели

Здравейте,отдавам апартамент под наем в Берлин.Наемателите са некоректни в заплащането на месечните вноски.По договор при две последователно неплатени наема,се счита за предизвестие за освобождаване на жилището.Използвайки това,периодично не заплащат по един.Моля Ви за съвет за справяне с проблема,благодаря Ви предварително!
Още : Некоректни наематели | Преглеждания : 511 | Отговори : 17 | Форум : Приказвалник

мъжки, женски и 3-ти пол

Какво видях тая сутрин в един немски вестник.. Интересно, Германия откога съществува,
https://de.wikipedia.org/wiki/Deutschland
от 45-та досега са минали 72 години - а някой едва сега се е сетил, че освен мъжа и жената - имало още нещо..

Щото и в библията, не е споменато. Но, може и тя да се пренапише - Адам, Ева, и третия пол-)

Ето ги и задачите на тоя съд.
Aufgaben
Das Bundesverfassungsgericht ...
Още : мъжки, женски и 3-ти пол | Преглеждания : 978 | Отговори : 30 | Форум : Общ форум

СОФИЯ-МЮНХЕН СОФИЯ-МЮНХЕН

Здравейте!

На 12.11.2017г. пътува лека кола от България(София) до Германия(Мюнхен). Има 3 свободни места, както и място за багаж.
За повече информания, моля звъннете на телефон 089 673 3072
Още : СОФИЯ-МЮНХЕН | Преглеждания : 235 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Продажба и регистрация на кола в България Продажба и регистрация на кола в България

Здравейте група,

Ако искам да продам колата си в България, какви документи трябват за регистрацията в КАТ? Колата ще бъде прехвърлена с договор тук в Германия и регистрирана на името на новият собственик с временни номера.

Въпрос: При регистрацията в България, МВР ще изискат ли изричното съгласие на жена ми (както когато собствеността се прехвърля при нотариус в България)? Или ще бъдат достатъчни временните номера, застраховка и сключеният договор.

Благодаря предварително за информацията.

Поздрави
Никола

наемодатели

Много собственици предпочитат да затворят жилищата си, тъй като се страхуват от некоректни наематели. Относно това аз бих искала да знам колко от тях биха се свързали с фирма за управление на жилище, дадено под наем. Ако фирмата има необходимата счетоводна и юридическа компетенция дали собствениците ще си заключват апартаментите или ще се възползват от дивидентите, които даден недвижим имот би им предложил, чрез правилното му управление ? Въпросът ми не е риторичен, а директно ...
Още : наемодатели | Преглеждания : 257 | Отговори : 2 | Форум : Кофата

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 180365 • Общо теми 18199 • Общо членове 38764

• Advertisement