• Advertisement

Дата и час: 25 Септември 2017, 17:18:07

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Rundfunkbeitrag

Здравейте.Получих писмо,че трябва да платя някакъв данък за това,че съм живял в Германия(Че съм имал жилище).За пръв път получавам такова писмо,а и преди съм работил в Германия. Обикновено работя по 3 месеца sommer job и може би за това преди не съм получавал писма(Мисля,че има някакви облекчения при данъците когато е сезонна работа.Или някак съм го избегнал надявам се.)В този случай имах целогодишен договор но понеже условията не бяха добри напуснах след третият месец.Доста ми ...
Още : Rundfunkbeitrag | Преглеждания : 108 | Отговори : 1 | Форум : Работа, данъци и осигуровки

Здраве

Здравейте!Хубаво е ,че Ви има успех! Търся да закупя на разумна цена портативен кислороден концентратор -5L/мин.втора употреба,който ползвам всекидневно поради Белодробна недостатъчност.Благодаря!!
Още : Здраве | Преглеждания : 33 | Отговори : 0 | Форум : Приказвалник

Квартира в Улм

Здравейте,дъщеря ми е приета тази година в Улм и търсим квартира.Ще съм много благодарна,ако някой помогне със съвет
Още : Квартира в Улм | Преглеждания : 33 | Отговори : 0 | Форум : Търся квартира

Квартира в Улм

Здравейте,дъщеря ми е приета тази година в Улм.Търсим квартира и ако някой може да помогне,ще сме много благодарни
Още : Квартира в Улм | Преглеждания : 25 | Отговори : 0 | Форум : Предлагам квартира

машина за вакуумно формоване на пластмасс

здравейте, спешно терся работница или майстор, който разполага с машина за вакуумно формоване на пластмаса за изработка на архитектурни макети за фирмата, в която работя. благодаря много
Още : машина за вакуумно формоване на пластмасс | Преглеждания : 44 | Отговори : 0 | Форум : Берлин

Концерт на Металика в Осло 02.Май.2018

Здравейте,
аз живея в Германия и преди няколко месеца закупих за моето семейство 4 билета за концерта на Металика в Осло през май догодина. Обаче за съжаление няма да можем да пътуваме.Обаче сега не мога да препродам билетите, които изобщо не са евтини. Закупени са от Тикетмастър, който не дава възможност за препродажба а и от там ми теглиха една майна. В най-разпространениете сайтове за препродажба на концертни билети, това събитие не се предлага. Единствено ...
Още : Концерт на Металика в Осло 02.Май.2018 | Преглеждания : 60 | Отговори : 3 | Форум : Общ форум

Подарявам книги на български език

Здравейте, захванах се да разчистя къщата и отсортирах някои книги на български език, които не са ми нужни и предлагам да ги подаря на който желае:

П. Г. Удхаус - Неволите на Сали
П. Г. Удхаус - Иконом за един ден
П. Г. Удхаус - Скрито-покрито
П. Г. Удхаус - Обслужване с усмивка
П. Г. Удхаус - Цяр за всичко
Росица Ташева - За дипломатите и хората
Луиз Хей - Силата е в теб
Луиз ...
Още : Подарявам книги на български език | Преглеждания : 71 | Отговори : 1 | Форум : Търся/Предлагам - Други

Bundestagswahl 2017: Коалиции (анкета)

Дайте гласа си за коалиционната формула с най-голям шанс Изображение
Още : Bundestagswahl 2017: Коалиции (анкета) | Преглеждания : 159 | Отговори : 3 | Форум : Общ форум

Диплома от професионална гимназия

Здравейте,
Тази година съм 12 клас и наскоро разбрах, че след като уча в професионална гимназия, то тогава мога да следвам в университета само срециалности, които са сходни на моята в училище.
Въпросът ми е дали е възможно да държа DSH в Германия и след това да кандидатствам( понеже ми казаха, че ако запиша нулева година ще мога да запиша каквото искам след DSH като специалност)?
Или по-разумно ще бъде да кандидатствам в Австрия, тъй ...
Още : Диплома от професионална гимназия | Преглеждания : 97 | Отговори : 0 | Форум : Германия

моля за съвет.

здравейте проблемът ми е следният.Миналата година ноември пристигнах в франция и започнах работа веднага на двумесечни договори не на постоянен работих до юни тази година или общо 8 месеца имам 1360 работни часа.след кто работата приключи реших да подам документи във тукашната борса така наречената поле емплоа по техният закон за да кандидатстваш за обезщетение трябва да имаш минимум 610 работни часа,след като подадох документите ми беше изпратено писмо че такова обезщетение за безработица ми ...
Още : моля за съвет. | Преглеждания : 113 | Отговори : 0 | Форум : Франция

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 179704 • Общо теми 18170 • Общо членове 38691

• Advertisement