• Advertisement

Дата и час: 23 Юни 2018, 02:38:49

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Търся човек за онлайн радио

Здравейте,

Стартирах онлайн радио преди 6 месеца с едно предаване на живо всяка събота по 6 часа (на български се говори в радиото).
Търся човек, с който да го развием и работим. Занимаваме се в свободното време (предимно събота и неделя).
Музиката е "тежка" и алтернативна. Изисква се много желание, всичко отстанало се учи.
За начало мога да подпомагам финансово и почасово, но най-важното остава удоволствието от музиката и да сте меломани.

При интерес пишете ...
Още : Търся човек за онлайн радио | Преглеждания : 113 | Отговори : 0 | Форум : Търся/Предлагам - Други

търся си работа в Ница

здравейте,търся си работа в Ница и живея там.не говоря френски но разбирам добре.за домашна помощница или за чистене.Ако някой може да помогне предварително благодаря!
Още : търся си работа в Ница | Преглеждания : 83 | Отговори : 0 | Форум : Работа, данъци и осигуровки

Работа в Англия през агенция?

Здравейте.
Скоро попаднах на обява за работа в Англия от тази агенция: https://www.jobconsult.bg, та въпросът ми е дали някой е ползвал услугите и, и какви са отзивите за нея? За първи път ми е да ползвам агенция и не съм много сигурна.
Още : Работа в Англия през агенция? | Преглеждания : 141 | Отговори : 0 | Форум : Общ форум

Квартира в Тилбург Квартира в Тилбург

Здравейте, от средата на август се местя в Тилбург, Холандия, за да уча в местния университет. В тази връзка си търся квартира, която да споделя с някой сънародник :-) Интересува ме мястото да е относително близо до университета и евентулно до супермаркет.
За контакт
мейл: kalina.r.1999@gmail.com
тел: 0876 911 300
Калина Райчева
Още : Квартира в Тилбург | Преглеждания : 129 | Отговори : 0 | Форум : Новобранец

Политика за поверителност

Настоящата Политика за поверителност има за цел да ви осведоми за това как ЗАЕДНО третира вашите лични данни като администратор, а също и за това как бихте могли да контролирате своите предпочитания и настройки във връзка с това третиране. Основна мисия на нашия екип е да ви предоставяме изчерпателна и обективна информация относно новини, актуални събития и други теми в и от обществен интерес.

Какво регламентират тези Правила за поверителност и на какво законово основание ...
Още : Политика за поверителност | Преглеждания : 313 | Отговори : 0 | Форум : Първа спирка за всеки потребител

самолетен билет София Меминген на 15.06.2018

Здравейте,
имам билет който се оказва че няма да ползувам поради промяна на плановете.
София - Memmingen 15.06.2018

Цена. 50 Евро за смяна на името + 25 за билет = 75 Евро общо.
Още : самолетен билет София Меминген на 15.06.2018 | Преглеждания : 220 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Трудова борса

Здравейте , ще ви попитам нещо което предполагам доста хора са ви питали , и се извинявам ако вече има съществуваща такава тема , но не успях да намеря информацията от която се нуждая. Искам мнението на хора който са преминали през това и ако могат да ми споделят малко информация. От няколко години съм в Германия по точно 3 , и от 3 години работя в немска фирма и от 2 години вече съм ...
Още : Трудова борса | Преглеждания : 374 | Отговори : 1 | Форум : Работа, данъци и осигуровки

Въпрос относно Arbeitslosengeld и кратък престой в чужбина

Здравейте, на всички! Имам доста странен казус, надявам се някой да може да ме посъветва.

Ситуацията е следната. От 01.02.2018 имам право на ALG I в продължение на 1 година. Имах Sperrzeit до 25.04.2018 който вече е изтекъл. На 16.03.2018 се отписах от Бюрото по труда в Германия и се прибрах в България. Където се опитах да завъртя една схема с фиктивно назначаване в бг фирма, да си платя сам осигуровките и да може да ...

Какво следва след решението на ЕС за еднополовите бракове?

В името на една от най-вишите ценности на съюза и по-точно свободното придвижване на гражданите, Европейският съд реши, че всички страни членки трябва да признаят еднополовите бракове. Четете повече в статията ако ви е интересна темата.

*** Европейският съд реши: Всички страни членки на ЕС да признаят еднополовите бракове! ***

Съдът на ЕС реши всички държави-членки на ЕС, включително тези, които имат конституционна защита на брака като съюз на един мъж и една жена, да ...

ЩЕ ЗАМИНАВАМЕ ЩЕ ЗАМИНАВАМЕ

Здравейте, форумци!
Пише ви една жена от гр. Русе, която е решила да излезе със семейството си извън България. Спряла съм се на Австрия, по впечатления от коментарите на хора, които са били там.
Имаме си вкъщи едногодишно момченце, което също искаме да вземем със себе си. Положението в БГ започва да придобива вече груб селски характер и затова бих искала час по-скоро да напусна.
За нас: Със съпруга ми имаме хубави професии. И двамата ...
Още : ЩЕ ЗАМИНАВАМЕ | Преглеждания : 492 | Отговори : 4 | Форум : Документи

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 184140 • Общо теми 18313 • Общо членове 39033

• Advertisement