• Advertisement

Дата и час: 19 Август 2018, 11:29:53

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Рок/Алтърнатив радио

Хора, ако се кефите на яка рок/алтърнатив музика, заповядайте да пием по бира на dtownradio.com
В момента сме на живо и може да поздравите любим човек.
Излъчваме от Германия.

dtownradio.com

Чакаме Ви. :)))
Още : Рок/Алтърнатив радио | Преглеждания : 41 | Отговори : 0 | Форум : Парти

Verkehrsrecht

Някой запознат ли е с Verkehrsrecht, wenn man als Fußgänger in einem Verkehrsunfall verwickelt wurde ?

Благодаря.
Още : Verkehrsrecht | Преглеждания : 145 | Отговори : 5 | Форум : Общ форум

Щутгарт - Велико Търново 17-18.08

Здравейте, на 17-18.08 ще пътувам от Щутгарт за България ( През Мюнхен, Виена, Будапеща, Белград, София за Велико търново) с личен автомобил , удобен за дълго пътуване. Бих се радвал на добра компания за едно споделено пътуване през дългия път. За Информация и уговорки на: +49 151 717 233 18
Още : Щутгарт - Велико Търново 17-18.08 | Преглеждания : 263 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Споделено пътуване Майнц (Мюнхен) - Пловдив на 7 или 8.8.2018 през Франкфурт - Ашафенбург - Вюрцбург - Нюрнберг

Здравейте,
на 7 или на 8.08.2018 (датата на тръгване зависи от Вас) ще пътувам от Майнц (или евентуално от Мюнхен) за Пловдив. Минавам през Франкфурт, Ашафенбург, Вюрцбург, Нюрнберг, (евентуално Мюнхен), Виена, Будапеща, Белград и София. Който има желание да пътува с мен, да ми звънне (017624063007) или да ми пише. Мога да Ви взема от някой от горепосочените градове. Относно точен ден и час на тръгване ще се доуточним.
Владо

превоз на микробус мерцедес спринтер от Германия до София

Здравейте,търся някой с платформа да транспортира бус Мерцедес Спринтер,средна база,от Германия п.к 98547 до София.Буса не е ударен,пали и се движи.За контакт 0887498274
Още : превоз на микробус мерцедес спринтер от Германия до София | Преглеждания : 273 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Връщане на здравните застраховки ?!

Здравейте.
Работя от около 6 месеца в Холандия и си плащам всяка седмица здравната застраховка на цена около 22 евро и нещо. Съвсем случайно разбрах ,че на някои служители им връщат парите платени за здравна застраховка през определени интервали от време по банков път. Това се било случвало в случай ,че не са ползвали болнични или мед. Услуги. Допитах се до офиса на фирмата за човешки ресурси към която работя , но там не ми ...
Още : Връщане на здравните застраховки ?! | Преглеждания : 400 | Отговори : 2 | Форум : Здраве

жега по Германистан

има ли жега по Германистан ? :mrgreen: 3a сега напълно унищожени са селското стопанство и животновдъството и края му не се вижда....или поне началото на края :mrgreen:
Още : жега по Германистан | Преглеждания : 3087 | Отговори : 113 | Форум : Общ форум

Работа в Германия

VIRTUS Personal GmbH e фирма за подбор на персонал, оперираща на територията на Германия. Осигуряваме отлични условия на труд, настаняване и всички други формалности при пристигането Ви в Германия.
Предлагаме ви:
• Заетост при немски работодатели по трудов договор в съответствие с немското законодателство, включително: социално осигуряване, фиксирана заплата при немски условия, стабилна заетост;
• Атрактивно възнаграждение + добавки;
• Възможност за професионално развитие;

В момента набираме персонал за следните позиции:
- Бояджия
- Автобояджия ...
Още : Работа в Германия | Преглеждания : 431 | Отговори : 1 | Форум : Предлагам работа

С Български номера на колата

Здравейте,
Прочетох мненията по темата, но моят случай е различен и моля за съвет.
Израснал съм и съм живял в България. Имам немско гражданство. Нямам българско.
Сега отивам да работя в германия, но с български автомобил. Колко време мога да го ползвам там?
Мерси
Още : С Български номера на колата | Преглеждания : 566 | Отговори : 11 | Форум : Новобранец

Дерегистрация и закриване на банкова сметка

Здравейте,

Миналия месец дъщеря ми замина за Германия с цел езиков курс и работа. Направи адресна регистрация, откри банкова сметка и телефонен номер. След това се върна в България и реши да остане си остане тук. Може ли да се направи дерегистрация и закриване на банковата сметка и телефония номер от друго лице в Германия и как? Имаме близък човек, който живее там. Необходимо ли е да пътува до Германия? Благодаря!
Още : Дерегистрация и закриване на банкова сметка | Преглеждания : 482 | Отговори : 7 | Форум : Документи

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 184760 • Общо теми 18340 • Общо членове 39082

• Advertisement