• Advertisement

Дата и час: 21 Октомври 2018, 02:00:21

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

следващата беда

Обявявам следващата беда-бедата на бедите-ВОЙНА! :mrgreen:
Още : следващата беда | Преглеждания : 98 | Отговори : 2 | Форум : Кофата

пътуване с микробус Нюрнберг-Виена-Будапеща-Белград-София на 24 или 25.10

Тръгвам с пътнически микробус 9 местен от Нюрнберг-Виена-Будапеща-Белград-София на 24 или 25.10.Има място и за много багаж-цена народна.tel.0887498274

Gehaltsabrechnung und Gesundheitszeugnis

Имам два въпроса.
Първият е - Gehaltsabrechnung задължително ли трябва да го получа от работодателя или трябва да си го искам?
Вторият въпрос е Gesundheitszeugnis в Фрайбург някой правил ли е и ако да,какво представлява?(Аз съм правил веднъж преди години в Нидерзаксен и беше един филм с лекция,подписваме се и вземаме свидетелството.Но съм чувал,че някъде правят изпит и т.н.)

Благодаря предварително.
Още : Gehaltsabrechnung und Gesundheitszeugnis | Преглеждания : 139 | Отговори : 0 | Форум : Германия

Изкупувам повредени Lcd телевизори!

Търся сериозен човек да ми събира повредени Lcd телевизори!
Първоначално искам да поръчам 10-20 броя,с размери от 22 до 37 инча!
Цената която мога да платя за брой е 30 евро!
Изискването ми към телевизорите е да са със здрави матрици-да не са пукнати,
да имат стойки и добър търговски вид!
Ако телевизорът е работещ-цена по договаряне!
за контакти:
v.koichev@yahoo.com
tel.0878720123
Velichko Koychev
Още : Изкупувам повредени Lcd телевизори! | Преглеждания : 175 | Отговори : 1 | Форум : Търся/Предлагам

Реквием за един крал- Quo vadis, какви сме и защо?

Изображение

Възпоменание

40 дни без

Rikiking
Analfatal-off
Topalhasan-off

и нЕкои други

40 дни от очакваната и предизвестена смърт на виртуално-
дигиталния крал на заедно.де.

П(роп)аднал в борбата за бяло надмощие.

Без него нищо не е същото. Не се гаси, туй що не гори.

Завинаги в аналлите на заедно.

Поел заедно със заедно вечния път към небитието.
Дали ще пристигнат заедно?

Сбогом и до нови срещи там, където, когато, тогава....

Опелото тук и ...
Още : Реквием за един крал- Quo vadis, какви сме и защо? | Преглеждания : 677 | Отговори : 28 | Форум : Кофата

Хамбург/ Ралщед / Булстат ком

Хамбург/ Ралщед / Булстат ком

Здравейте

бих искала да попитам , дали някой от Хамбург Булстат ком ресивера има?

Нашият ресивер показва НЯМА СИГНАЛ , бихме искали да изпробваме друг ресивер , за да разберем на какво се дьлжу проблема ?

Благодаря на всички предварително!

Ако някой има два ресивера , ще е супер!

Поздрави
Още : Хамбург/ Ралщед / Булстат ком | Преглеждания : 195 | Отговори : 0 | Форум : Хамбург

Търся платформа

Търся платформа за джип с тегло 2200 кг от Landshut ( Бавария) до София.
Още : Търся платформа | Преглеждания : 254 | Отговори : 1 | Форум : Пътуване

Елате и си наберете сами био ябълки, червени и засмени Елате и си наберете сами био ябълки, червени и засмени

Скъпи приятели, заповядайте в нашата овощна градина близо до София, където ви предлагаме да си наберете изцяло биологични и чисти ябълки, които не са пръскани с химически разтвори. Ябълките са сорт Флорина, много сладки и сочни. Дръвчетата са ниски и достъпни, дори децата могат си берат ябълки сами. Няма ограничение в количеството набрани ябълки, на изхода ги мерим с кантарче и цената е 1лв. на кг. Ще останете доволни, ябълките наистина са много вкусни. Очакваме ...
Още : Елате и си наберете сами био ябълки, червени и засмени | Преглеждания : 179 | Отговори : 0 | Форум : Общ форум

БУРГАС-ГЕРМАНИЯ-Берлин

Здравейте,
На 10.10.2018г рано сутринта пътувам за Германия-Берлин 3 места цена €100.
С удобен и комфортен автомобил
Ако се интересувате на тел:0887809746
Още : БУРГАС-ГЕРМАНИЯ-Берлин | Преглеждания : 208 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Квартира - Айндховен

Здравейте.
Аз и приятелката ми смятаме да заминаваме към Айндховен, към началото на февруари. Нейният пастрок работи там.

Изчетох доста неща и доколкото разбрах, най-трудно е намирането на квартира и след това адресната регистрация. За сега се ровя във фейсбук групи, но там се предлагаг само студентски къщи/общежития, където има над 6 човека.
Интересувам се от апартамент, където можем да бъдем с моята приятелка и нейният пастрок.
Той живее в квартира, но е без адресна ...
Още : Квартира - Айндховен | Преглеждания : 360 | Отговори : 3 | Форум : Новобранец

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 185798 • Общо теми 18375 • Общо членове 39152

• Advertisement