• Advertisement

Дата и час: 25 Юни 2018, 12:17:50

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

пътуване до България с Aufenthaltskarte

позната има Aufenthaltskarte издадена в Германия.
с нея може ли да пътува до България без виза?
Още : пътуване до България с Aufenthaltskarte | Преглеждания : 195 | Отговори : 6 | Форум : Документи

Търся човек за онлайн радио

Здравейте,

Стартирах онлайн радио преди 6 месеца с едно предаване на живо всяка събота по 6 часа (на български се говори в радиото).
Търся човек, с който да го развием и работим. Занимаваме се в свободното време (предимно събота и неделя).
Музиката е "тежка" и алтернативна. Изисква се много желание, всичко отстанало се учи.
За начало мога да подпомагам финансово и почасово, но най-важното остава удоволствието от музиката и да сте меломани.

При интерес пишете ...
Още : Търся човек за онлайн радио | Преглеждания : 157 | Отговори : 0 | Форум : Търся/Предлагам - Други

търся си работа в Ница

здравейте,търся си работа в Ница и живея там.не говоря френски но разбирам добре.за домашна помощница или за чистене.Ако някой може да помогне предварително благодаря!
Още : търся си работа в Ница | Преглеждания : 127 | Отговори : 0 | Форум : Работа, данъци и осигуровки

Работа в Англия през агенция?

Здравейте.
Скоро попаднах на обява за работа в Англия от тази агенция: https://www.jobconsult.bg, та въпросът ми е дали някой е ползвал услугите и, и какви са отзивите за нея? За първи път ми е да ползвам агенция и не съм много сигурна.
Още : Работа в Англия през агенция? | Преглеждания : 195 | Отговори : 1 | Форум : Общ форум

Квартира в Тилбург Квартира в Тилбург

Здравейте, от средата на август се местя в Тилбург, Холандия, за да уча в местния университет. В тази връзка си търся квартира, която да споделя с някой сънародник :-) Интересува ме мястото да е относително близо до университета и евентулно до супермаркет.
За контакт
мейл: kalina.r.1999@gmail.com
тел: 0876 911 300
Калина Райчева
Още : Квартира в Тилбург | Преглеждания : 169 | Отговори : 0 | Форум : Новобранец

Политика за поверителност

Настоящата Политика за поверителност има за цел да ви осведоми за това как ЗАЕДНО третира вашите лични данни като администратор, а също и за това как бихте могли да контролирате своите предпочитания и настройки във връзка с това третиране. Основна мисия на нашия екип е да ви предоставяме изчерпателна и обективна информация относно новини, актуални събития и други теми в и от обществен интерес.

Какво регламентират тези Правила за поверителност и на какво законово основание ...
Още : Политика за поверителност | Преглеждания : 357 | Отговори : 0 | Форум : Първа спирка за всеки потребител

самолетен билет София Меминген на 15.06.2018

Здравейте,
имам билет който се оказва че няма да ползувам поради промяна на плановете.
София - Memmingen 15.06.2018

Цена. 50 Евро за смяна на името + 25 за билет = 75 Евро общо.
Още : самолетен билет София Меминген на 15.06.2018 | Преглеждания : 256 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Трудова борса

Здравейте , ще ви попитам нещо което предполагам доста хора са ви питали , и се извинявам ако вече има съществуваща такава тема , но не успях да намеря информацията от която се нуждая. Искам мнението на хора който са преминали през това и ако могат да ми споделят малко информация. От няколко години съм в Германия по точно 3 , и от 3 години работя в немска фирма и от 2 години вече съм ...
Още : Трудова борса | Преглеждания : 410 | Отговори : 1 | Форум : Работа, данъци и осигуровки

Въпрос относно Arbeitslosengeld и кратък престой в чужбина

Здравейте, на всички! Имам доста странен казус, надявам се някой да може да ме посъветва.

Ситуацията е следната. От 01.02.2018 имам право на ALG I в продължение на 1 година. Имах Sperrzeit до 25.04.2018 който вече е изтекъл. На 16.03.2018 се отписах от Бюрото по труда в Германия и се прибрах в България. Където се опитах да завъртя една схема с фиктивно назначаване в бг фирма, да си платя сам осигуровките и да може да ...

Какво следва след решението на ЕС за еднополовите бракове?

В името на една от най-вишите ценности на съюза и по-точно свободното придвижване на гражданите, Европейският съд реши, че всички страни членки трябва да признаят еднополовите бракове. Четете повече в статията ако ви е интересна темата.

*** Европейският съд реши: Всички страни членки на ЕС да признаят еднополовите бракове! ***

Съдът на ЕС реши всички държави-членки на ЕС, включително тези, които имат конституционна защита на брака като съюз на един мъж и една жена, да ...

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 184158 • Общо теми 18314 • Общо членове 39036

• Advertisement