• Advertisement

Дата и час: 19 Януари 2018, 01:24:17

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Стая под наем

Давам стая под наем в Хамбург Бергедорф - 380 евро варм.
Още : Стая под наем | Преглеждания : 48 | Отговори : 0 | Форум : Предлагам квартира

Работа за студент/ка, превод, петък (19.01.2018), около обяд - 30 минути - 50 евро

Здравейте! Прощавайте ако нарушавам някакви правила на форума.
Пиша защото в Петък ще сключваме брак с приятелката ми и ще имаме двама свидетели, които също живеят в Германия.
Те са българи и ще имат нужда от преводач, който не трябва да е професионален преводач, а просто трябва да говори и разбира немски.
Затова търсим студент/ка който да ни придружи и да преведе просто нещата на нашите свидетели. Церемонията ще продължи 30 минути а за услугата ...

Ски зони в Пирин

Здравейте приятели и съседи. Като потомствен банскалия зачеквам темата. Кажете с, какво мислите по въпроса, да проведем една цивилизована дискусия тук. Моля без мнения, състоящи се от един или повече линкове, интересува ме вашето мнение.
Още : Ски зони в Пирин | Преглеждания : 494 | Отговори : 22 | Форум : Общ форум

Право на kindergeld

Здравейте,

Дъщеря ми е с немско гражданство, родена в Хамбург. Още когато беше на 6 месеца си дойдох в България
4 години по -късно се разведохме с баща и.
В момента тя е на 12 години. Никога не съм взимала детски.
В момента баща и има втори брак и 2 деца от него и живее в Германия.

Моето дете, което е присъдено на мен и живее с мен в България, дали има право на детски, ...
Още : Право на kindergeld | Преглеждания : 209 | Отговори : 1 | Форум : Общ форум

Фамилно име на новородено - българско и холандско, възможност?

Здравейте!

Със съпруга ми (холандец) очакваме първа рожба (момиче), и се чудим за фамилното име - бихме искали да има и българското (Ковачев/а), и холандското. Това възможно ли е? В случай, че един ден имаме и момче и момиче, възможно ли е всяко дете да запази фамилното си име в съответния пол - ...(в) или ...(ва) + холандското фамилно име?

Два въпроса само за очилати Два въпроса само за очилати

Достигайки на попрището жизнено средата /че и малко след нея/, ми се наложи да прекрача за първи път в живота си прага на оптиката...На всичкото отгоре почти нямам роднини и приятели с очила, тези които се нуждаят от корекции носят контактни лещи, така че съм пълен дилетант в тази област и ще се радвам, ако някой може да ме просветли по следните въпроси:

Първи въпрос - някакви впечатления от тъй наречените комбинирани Gleitsichtbrille ? Собственикът ...
Още : Два въпроса само за очилати | Преглеждания : 317 | Отговори : 9 | Форум : Здраве

Прекфалификация или допълнителна кфалификация в IT сектора

Добър ден,

реших да сондирам възможности за прекфалификация (след като семейното ми планиране остана само планиране). Имам малко капацитет да се занивам наред с работата си и с образование.
Може ли някой от специалистите тук да ме насочи към някакви курсове - вечерни или съботно-неделни.,

Благодаря
Още : Прекфалификация или допълнителна кфалификация в IT сектора | Преглеждания : 471 | Отговори : 18 | Форум : Рурпот

Куриерска поща

Искам да пратя един лист хартия до България без да пътува 2 месеца с 20% вероятност да пристигне...
Та намерих ТNT economy през packlink.de за 21.61€, пишат за 4 дни. Искат получателят да е фирма, но това не е проблем.
Някой сеща ли се за по-добър / евтин вариант?
Още : Куриерска поща | Преглеждания : 168 | Отговори : 1 | Форум : Общ форум

ИЗМАМА OKAY Taxi GmbH Switzerland базирана в Цюрих,Швейцария

Здравейте,искам да предупредя /от Първо лице/ интересуващите се за фирма OKAY Taxi GmbH Switzerland базирана в Цюрих,Швейцария.
Ръководената от Даниел Христов от Ямбол и жена му Рени от Добрич фирма са некоректни работодатели.
Некоректни е меко казано,тези хора са изпечени мошеници и експлоататори.
Обявата им е публикувана в Jobs.bg и набира доста гледания и няма как да е след като са написали НЕРЕАЛНАТА заплата от 6000лв.
Започва се още с пристигането ви,като любезно и с ...

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 181865 • Общо теми 18238 • Общо членове 38823

• Advertisement