• Advertisement

Дата и час: 19 Септември 2018, 21:21:49

Последно от форума Последно от zaedno.eu

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Търсим преводач в Грайфсвалд

Търсим преводач за преглед на 10 годишно момченце от Пловдив при очен лекар в

университетската клиника в Грайвсвалд

на 21.10.18.

Благодарим сърдечно за препоръки и напътствия.

за контакт
E-Mail: cecodj@abv.bg

Tel. BG 088 835 88 77
Още : Търсим преводач в Грайфсвалд | Преглеждания : 35 | Отговори : 2 | Форум : Предлагам работа

Паркинг за дълъг престой до летище Паркинг за дълъг престой до летище

Здравейте.
Имам следния проблем: налага ни се да пътуваме със самолет,вероятно от Берлин или Хамбург. Ще отсъстваме около седмица. До летището ще отидем със собствената си кола и трябва някъде да я оставим за този период от време (вариантите за пътуване до летището с обществения транспорт отпадат).Чувал съм, че има платени паркинги близо до тях, на които дори те превозват "до" и после "от" летището.
Някой има ли опит с такава ситуация и бихте ли ...
Още : Паркинг за дълъг престой до летище | Преглеждания : 55 | Отговори : 2 | Форум : Общ форум

фрайбург

здравейте.имали българи в фрайбург или льорах.бад секинген.валдсхут тинген
Още : фрайбург | Преглеждания : 43 | Отговори : 0 | Форум : Други градове

Изкупувам повредени Lcd телевизори

Изкупувам повредени Lcd и Led телевизори на цена от 25 до 50 евро за брой,
в зависимост от марката,модела и състоянието на телевизора!
Марките могат да бъдат Lg,Samsung,Philips,Vestel,Grundig,Neo,
Beko,Panasonic,Crown,Finlux и др!
Условието е телевизорите да са със здрави матрици-екрани,
да не са счупени,да бъдат със стойки и да имат добър търговски вид!
Размери от 22 инча до 43инча!
По възможност от някоя южна немска провинция или
Австрия или Швейцария!
За цената се договаряме според вида ...
Още : Изкупувам повредени Lcd телевизори | Преглеждания : 94 | Отговори : 1 | Форум : Мюнхен

Прекратяване договор за наем на апартамент

Здравейте,въпроса ми е относно прекратяване на договор за наем на апартамент.Понеже не говоря добре немски и се притеснявам дали ще си получа обратно гаранцията която е три месечни наема.Собственика е предупреден от мен с три месечно предизвестие с препорьчано писмо.Уговорили сме и час на предаване на ключовете.Трябва ли той да подпише някакьв предавателен протокол в които се казва че по апартамента няма дефекти след ползването му?Парите за гаранцията съм платил в брой и имам само ...
Още : Прекратяване договор за наем на апартамент | Преглеждания : 118 | Отговори : 4 | Форум : Документи

Новодошла в Хамбург - търся контакти

Здравейте,

преди няколко месеца се преместих в Хамбург за да започна първата си работа и все още не съм срещала българи,а и не познавам почти никого. Ще се радвам да се запозная със сънародници защото си е криво да си сам на ново място :)

Има ме и във фейсбук (http://www.facebook.com/anna.nikolova.56)
И скайп (zelena_svetlina)

Поздрави,
Анна ...
Още : Новодошла в Хамбург - търся контакти | Преглеждания : 180 | Отговори : 3 | Форум : Хамбург

Предлагам певоз с платформа

Здравейте предлагам превоз на кола или багаж,с бус съм и платформа, от Севлиево тъгва на 19.09 до Франкфурт.Тел.004915788688408 Николаи
Още : Предлагам певоз с платформа | Преглеждания : 132 | Отговори : 0 | Форум : Франкфурт

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЗА ДЕЦА в Трир

Набираме деца за курс по български език, който ще се води от професионален учител по български език и литература. Заниманията са с продължителност 1 ч. през уикенда в района на Трир.
За повече информация и записване: 017690728091 или на mariamitova@yahoo.com
Още : БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЗА ДЕЦА в Трир | Преглеждания : 146 | Отговори : 0 | Форум : Образование

Румъния Унгария Словакия Полша

Предстои пътуване - Румъния ,Унгария,Словакия,Полша(Лодз). Тръгване 11.09 от 00-04 сутринта. Автомобила е Субару Форестър или Ауди А2 Валентин Недев 0888761778/0898576440
Още : Румъния Унгария Словакия Полша | Преглеждания : 163 | Отговори : 0 | Форум : Пътуване

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 185605 • Общо теми 18359 • Общо членове 39124

• Advertisement