• Advertisement

Дата и час: 20 Ноември 2017, 19:06:42

Последно от форума Важни

Преглед на zaedno.eu » Форум : zaedno.eu

Заедно - Българското общество на Стария континент

Защо форум "Европейски съоз"

Този форум е за теми, които касаят (Западна) Европа, но не се ограничават до една държава - например сравнения между отделните държави. Като начало премествам тук някои теми, които "надраснаха" държавите си. Пишете и вие :)
Още : Защо форум "Европейски съоз" | Преглеждания : 5860 | Отговори : 0 | Форум : Европейски съюз

Пътеводители за мигранти - първоначална информация за важни теми от ежедневието

В този тема предлагам да се публикуват препратки към източници на официална информация на български език, засягаща различни важни теми от ежедневието. Целта е да подкрепим всички онези, на които предстои да се заселят в Германия.

Ако информацията се отнася за конкретен проблем (напр. здравно осигуряване, интеграционни курсове и т.н.), моля да бъде прикачена към подходяща тема в съответния подфорум. Желанието ми е темата да има изцяло информативен характер, така че ви моля да ограничите ...

Правила за предлагащи в "Пътуване"

За предлагащите споделено пътуване във форума "Пътуване" важат допълнителни правила, за да не се задръства форума с комерсиални обяви.
Още : Правила за предлагащи в "Пътуване" | Преглеждания : 6384 | Отговори : 0 | Форум : Кофата

Правила за реклама в Заедно

За рекламата в Заедно важат определени правила и условия. Рекламни постове - явни или прикрити - които не отговарят на условията, биват изтривани. Повече за условията за рекламиране и за поръчване на реклама - тук.
Още : Правила за реклама в Заедно | Преглеждания : 6913 | Отговори : 1 | Форум : Кофата

Споделяй и ти за да...

...за хиляден път:

Ако само питате и не споделяте (нищо),
при нужда няма кой да ви сподели (правилно или не) решение,
което си е разбира се ваш проблем, дали ще споделяте (нещо от преживяното)
или ще остане с "майната им на останалите", което си е скучно, егоестично и неприятно,
но в повечето очи нормално, въпреки, че всеки иска поне мъъъъничко помощ, без да дава нищо от себе си :thumbleft: ...
Още : Споделяй и ти за да... | Преглеждания : 19316 | Отговори : 28 | Форум : За страницата и форумите

Мнения и препоръки за Форум Испания Мнения и препоръки за Форум Испания

Тук приемаме всякакви мнения, съвети и препоръки. Това е темата и за благодарности и целувки.
Какво Ви харесва и какво не? Какво бихте искали да се промени, добави, допълни...?
Още : Мнения и препоръки за Форум Испания | Преглеждания : 7297 | Отговори : 3 | Форум : Общ форум

Консулство Валенсия

Да ни е честито.
Имаме си консулство във Валенсия =D> =D> . Обхваща автономните области Валенсия, Мурсия, Кастиля ла Манча и Балеарските острови.

Адрес и телефони:
C/ Antonio Suarez 48, Valencia
тел. 963 690 921
консул 963 691 788
факс 963 891 357
Още : Консулство Валенсия | Преглеждания : 8024 | Отговори : 1 | Форум : Общ форум

Kinderbetreuung -почасово/ с преспиване и не само

Здравейте,
днес попаднах на тази страница - това е детска ясла, която обаче предлага и възможността да оставите детето си за един следобед или пък с преспиване и то на доста добри цени. На мен ми се струва доста добра възможност за всички с малки деца, които нямат баба и дядо тук, където могат да оставят детето и да си свършат работата или един път да излязат двамата родители заедно ...
Още : Kinderbetreuung -почасово/ с преспиване и не само | Преглеждания : 9900 | Отговори : 6 | Форум : Мюнхен

Обещетение при бременност, раждане и гледане на дете

Здравейте!

От 2 години живея в Германия. До преди това имам 10- годишен трудов стаж в България, като през това време съм била социално и здравно осигурена от работодателя ми. В Германия нямам трудов стаж. Работи само съпругът ми. Здравно осигурена съм към частна застрахователна компания. Интересува ме дали ми се полагат от България и Германия обещетения за бременност, раждане и отглеждане на дете и ако Да - какви. Благодаря предварително за насочващата информация!
Още : Обещетение при бременност, раждане и гледане на дете | Преглеждания : 44855 | Отговори : 52 | Форум : Семейство

Работа във Финландия/Швеция 3

tsetso, браво
аз явно съм била доста уморена снощи
предлагах, уж щях да я пускам новата тема
и аз срам забравих

хайде наслука на всички

аз се сетих днес рано-рано за пенсионната система
подобна е на тази в БГ
за всеки има държавна пенсия, отделно работодателят прави вноски в някакви пенсионни фондове
четох, че човек може сам да си управлява фондовета и така печели повече парички към пенсията, ама като на един проЗт инженер тази ...
Още : Работа във Финландия/Швеция 3 | Преглеждания : 82496 | Отговори : 156 | Форум : Общ форум

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 180320 • Общо теми 18203 • Общо членове 38760

• Advertisement