• Advertisement

Как да рекламирам в zaedno.eu

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Как да рекламирам в zaedno.eu

Мнениеот PhArLJ » 11 Декември 2014, 18:40:46

Здравейте,

Имам желание да рекламирам в този сайт, но не намирам никъде информация отностно условията за рекламиране.Ще Ви бъда благодарен ако ме запознаете по-подробно с рекламната Ви политика - срокове на обявлението, в кои категории може да се публикува, максимално колко символа може да се използват, може ли и колко снимки да се прикачват и т.н. И разбира се цени, начини за разплащане и изпращане на фактури.

Благодаря, предварително! :)
Пенчев
Л. Пенчев

Потребители благодарили на автора PhArLJ за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Как да рекламирам в zaedno.eu

Мнениеот boyko123 » 11 Декември 2014, 19:10:49

Здравейте, г-н Пенчев,

Тук има информация за рекламата в Заедно и също връзка за контакт с администратора на сайта, на когото можете да зададете по-конкретни въпроси за рекламата, както и да си поръчате реклама.

Успех!
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)

Потребители благодарили на автора boyko123 за мнението:
PhArLJ

boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 746 пъти
Благодарено: 682 пъти

Мнениеот PhArLJ » 11 Декември 2014, 19:18:16

Здравеите boyko123,
Линка, който сте предостевили не е активен, а опитите ми да се свържа с администраторите остават безуспешени!
Поздрав Л.П.
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот PhArLJ » 11 Декември 2014, 19:46:11

Явно администратори в този сайт няма...
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот boyko123 » 11 Декември 2014, 20:31:55

Хм, странно, ето връзките в "прав текст". При мен работят:

http://zaedno.eu/advertisement-conditions.html

http://zaedno.eu/contact

Администраторите четат когато могат...
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)

Потребители благодарили на автора boyko123 за мнението:
PhArLJ

boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот PhArLJ » 11 Декември 2014, 20:51:39

Вече се опитах да се свържа с последният линк.. изпратих запитване там. Както и лични съобщения до цитирам - velingrad и admin. Съобщението ми до admin, беше изтрито от личната ми кореспонденция, във връзка с което искам да съобщя следното заявление:
C настоящото обявление заявявам, че всички мои лични данни, снимки, рисунки, текстове, кореспонденция и така нататък, представляват обекти на моето авторско право.Премахването, подправянето и копирането,както и използването за противозаконни и противоправни действия на моята кореспондеция и лични данни е строго забранено! За комерсиално използване на всички упоменати по-горе обекти на авторското право във всеки конкретен случай е необходимо моето писмено разрешение.
На всички ползватели на дадената социална мрежа се препоръчва да известят администрторите за защита на правата им!
Това комюнике известява zaedno.eu за това, че разгласяването, копирането, разпространението на моята лична информация или каквито и да са други противоправни действия, посочени по-горе, по отношение на моя профил в социалната мрежа са строго забранени!
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот daisymm » 11 Декември 2014, 21:46:25

PhArLJ написа:Вече се опитах да се свържа с последният линк.. изпратих запитване там. Както и лични съобщения до цитирам - velingrad и admin. Съобщението ми до admin, беше изтрито от личната ми кореспонденция, във връзка с което искам да съобщя следното заявление:
C настоящото обявление заявявам, че всички мои лични данни, снимки, рисунки, текстове, кореспонденция и така нататък, представляват обекти на моето авторско право.Премахването, подправянето и копирането,както и използването за противозаконни и противоправни действия на моята кореспондеция и лични данни е строго забранено! За комерсиално използване на всички упоменати по-горе обекти на авторското право във всеки конкретен случай е необходимо моето писмено разрешение.
На всички ползватели на дадената социална мрежа се препоръчва да известят администрторите за защита на правата им!
Това комюнике известява zaedno.eu за това, че разгласяването, копирането, разпространението на моята лична информация или каквито и да са други противоправни действия, посочени по-горе, по отношение на моя профил в социалната мрежа са строго забранени!

Здравейте г-н Пенчев,

зачетох се в мненията Ви и ми стана интересно как за по-малко от 2 часа успяхте да изживеете такъв катарзис. И защо си мислите, че използвайки клишета като "комюнике", "противоправни действия", "авторско право" ще ни представите 100% спам като нещо, имащо правна тежест!

Преди всичко фактът, че пишете нещо в този форум съвсем не означава, че то има някаква реална юридическа стойност, дори и да съдържа цитираните от мен по-горе тежки клишета. Със същата сила бихте могли да напишете “Това комюнике известява потребителите, че от днес аз съм новия директор на дирекция Авторско право и сродни права".

Публикуването на уведомлението Вие ме кара да мисля, че нямате идея как работи закона за авторското право, че използвайки сложни словесни конструкции искате да придадете тежест на написаното от вас и че когато се регистрирахте в в zaedno.eu вероятно не сте прочели всички условия за ползване.

Помислете върху последното, написано то мен, г-н Пенчев!

До скоро ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1393 пъти
Благодарено: 580 пъти

Мнениеот PhArLJ » 11 Декември 2014, 22:20:27

Здравейте ******,

Най-накрая някой да ми обърне внимание! :)

Не съм се регистрирал тук, за да се заяждам или да се карам с някой и най-малко да правя спам!
Съвсем добронамерено попитах и все още питам, как може да се рекламира тук и какви са условията!
Никъде в сяйта не намирам условията за реклама, освен, че е заплатена! И в продължение на 24 часа, въпреки моите запитвания и усилия да се свържа с някой администратор, не мога да получа информация-как, с кого и къде да разговарям!
Единсвеното, което мога да допълня е, че интереса ми за реклама тук започна да намалява... за съжаление!
Поздрав!
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот PhArLJ » 11 Декември 2014, 22:22:19

И благодаря, все пак, за отделеното време! :)
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот daisymm » 11 Декември 2014, 22:33:05

PhArLJ написа:Вече се опитах да се свържа с последният линк.. изпратих запитване там. Както и лични съобщения до цитирам - velingrad и admin. Съобщението ми до admin, беше изтрито от личната ми кореспонденция, във връзка с което искам да съобщя следното заявление ...

Здравейте отново,

чудесно е, че имате желание да използвате възможностите за реклама в zaedno.eu по един коректен начин =D> . Предполагам, че сте направили запитване, като сте използвали формата за контакт от предпоследния, а не от последния линк, макар че това би трябвало да е без значение. Необходимо е време на администраторите на форума да погледнат заявката, но по мое мнение е нереалистично да очаквате обратен отговор в рамките на 24 ч. - възможно е да се случи, но не е правило. Действително ли е необходимо да направите толкова бързо договор за реклама?!

По отношение на изтритото Ви лично съобщение - ами такова просто няма как да сте изпратили и съответно нищо не е изтрито, защото все още нямате 10 мнения във форума и съответно нямате право да изпращате лични съобщения.

Хубава вечер!
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)

Потребители благодарили на автора daisymm за мнението:
PhArLJ

Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1393 пъти
Благодарено: 580 пъти

Мнениеот rula » 11 Декември 2014, 23:51:54

PhArLJ написа: Най-накрая някой да ми обърне внимание!

Единсвеното, което мога да допълня е, че интереса ми за реклама тук започна да намалява... за съжаление!

Направи си сайт и си рекламирай каквото щеш на цена и условия, каквито сам договориш със себеси. [-o<
Успех,

Потребители благодарили на автора rula за мнението:
PhArLJ

rula
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 34 пъти
Благодарено: 9 пъти

Мнениеот PhArLJ » 12 Декември 2014, 00:06:13

Здравей rula,
благодаря за съвета! :)
И на теб успех и поздрави!
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот boyko123 » 12 Декември 2014, 00:14:41

Тя тази дискусия малко взе да се отклонява от въпроса... Г-н Пенчев, предлагам да изчакате отговор от администратора - сигурен съм, че ще има. Колкото до изчезналото съобщение, допускам, че може да е недоразумение - съобщенията след като бъдат прочетени се преместват от папка "Изходящи" в папка "Изпратени" - дали това може да е Вашия случай? Ако има и число след името на папката, то показва непрочетените съобщения, така че ще намалее когато съобщението е прочетено.
boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот PhArLJ » 12 Декември 2014, 00:36:33

Здравейте Г-н boyko123,
благодаря, че ми обърнахте внимание!
За отговора на моето запитване... надявам се, че ще има отговор в най-скоро време!И все пак да не се отклоняваме повече от темата, пишете на лични!
Идва Коледа ....!
Поздрави на всички!
Л. Пенчев
PhArLJ
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Mr.Bombastic » 12 Декември 2014, 09:27:02

Като отвориш главната страница на сайта, най-долу си пише за реклмата в сайта. Има и форма за контакт. Защо ще пишеш на Администратора като всичко това се прави през официалните канали в сайта? Всеки си има дневни задължения, не е длъжен скорострелно да отговаря на лични съобщения. Те за това са лични. Така че използвай формата и първо прочети какво е написано вече там преди да пускаш запитване, може да не те устройват знае ли човек.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 30
Благодарил: 385 пъти
Благодарено: 279 пъти

Следваща

Назад към За страницата и форумите