• Advertisement

Има ли ТУНИНГ в Кипър

Добре дошъл във форумите на всички страни, които не са включени по-горе. Тук можеш да зададеш всички въпроси, които те вълнуват.

Има ли ТУНИНГ в Кипър

Мнениеот sikei_men » 5 Февруари 2012, 10:12:18

Здравейте на всички. Чудя се дали понятието ТУНИНГ съществува в Кипър и търси ли се? И не само тунинг де, премахване на едри и дребни драскотини, удари, ръжда и т.н. а, и също така рисувам по коли.

Мисля си, че щом има коли - те се блъскат, щом се блъскат - трябва някой да ги ремонтира, значи би имало нужда от такива като мен \:D/
Не мога да кажа, че съм спец в тази област, но се справям и възнамерявам да си пробвам късмета е гръдската част на Кипър :) Владея английски и малко гръдски.

Някъкви съвети или мнения?

гръдски???

vel... is back...
sikei_men
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Има ли ТУНИНГ в Кипър

Мнениеот naselo » 5 Февруари 2012, 15:14:45

Има, но е истински тунинг, не само рисуване. Английската школа, с работа от механици.
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот sikei_men » 5 Февруари 2012, 18:20:46

Благодаря за отговора, но можете ли да ми дадете повече информация? Тук съм качил някои мои творби/

http://www.album.bg/petqsvetlio/albums/180017
sikei_men
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот naselo » 6 Февруари 2012, 01:08:18

Като гледам трябва да издириш работещите в областта и да се представиш пред тях.
Твоите неща предполагам, че са чисто работа върху форма и цвят, нищо общо с функционалността (здравина, технически въпроси)? И такива хора трябват, но повече и преди това се търсят техници. "Тунинг" все пак означава настройка - което е друга тема. Как в Бг сме копирали само въшността и на думата, и на понятието без да стигаме до смисъла. Критичен съм днес, не се притеснявай - не е към теб. Щом ти се работи и правиш нещо, ще се намери заинтересуван.
Не мога да помогна с друго по въпроса ти.
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот sikei_men » 6 Февруари 2012, 21:25:04

Да, аз не разбирам от ходова част или двигатели или чип тунинг. Мога ти махна ръдите от четирите калници и праговете в рамките на деня, и ще ти взема за работата, матерялите, боята и всичко= 90 лв.
Цялостен тунинг на Опел Омега съм си го направил пред блока, за 1 месец и ми струва 250 лв.
Пребоядисването и рисуването на Сеата става за 2 дни, и ми струча 35 лв.

Имам какво да науча, но в икономията и в изобретателността съм цар :) Леле че сложна дума #-o
Последна промяна sikei_men на 6 Февруари 2012, 21:33:19, променена общо 1 път
sikei_men
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот sikei_men » 6 Февруари 2012, 21:30:43

Забравих да попитам как или къде да тъся такива сервизи в Кипър, или поне как се казва на гръдси или нещо такова :)
sikei_men
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Други страни