• Advertisement

Нова Зеландия

Добре дошъл във форумите на всички страни, които не са включени по-горе. Тук можеш да зададеш всички въпроси, които те вълнуват.

Нова Зеландия

Мнениеот Aleksandra66 » 12 Февруари 2013, 08:57:13

Здравейте.Пиша ви от една прекрасна,чиста и уредена държава с ниска престъпност и висок стандарт на здравеопазване и образование.Имам възможност да помогна на българи желаещи да емигрират тук като им съдействам за намиране на работа,статут, устройване,започване на собствен бизнес,записване в училище,намиране на квартира.Ако искате да живеете на едно от най-добрите места в света можете да ми пишете на e-mail: aleksandra66@abv.bg
Aleksandra66
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Нова Зеландия

Мнениеот neliya » 29 Юни 2014, 15:09:54

Aleksandra66 написа:Здравейте.Пиша ви от една прекрасна,чиста и уредена държава с ниска престъпност и висок стандарт на здравеопазване и образование.Имам възможност да помогна на българи желаещи да емигрират тук като им съдействам за намиране на работа,статут, устройване,започване на собствен бизнес,записване в училище,намиране на квартира.Ако искате да живеете на едно от най-добрите места в света можете да ми пишете на e-mail-aleksandra66@abv.bg

Здравейте Александра, взех мейла ви от сайт на българите зад граница в ,който сте регистрирана съответно. Исках да ви попитам с какво се занимавате там? Написала сте ,че можете да помагате за намиране на работа ,статут,устройване или започване на собствен бизнес!Бихте ли ми помогнали с информация?
Аватар
neliya
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот daisymm » 17 Септември 2014, 23:12:16

Aleksandra66 написа:Здравейте.Пиша ви от една прекрасна,чиста и уредена държава с ниска престъпност и висок стандарт на здравеопазване и образование.Имам възможност да помогна на българи желаещи да емигрират тук като им съдействам за намиране на работа,статут, устройване,започване на собствен бизнес,записване в училище,намиране на квартира.Ако искате да живеете на едно от най-добрите места в света можете да ми пишете на e-mail-aleksandra66@abv.bg

Здравейте Aleksandra66,

моля ви да дадете малко повече детайли по отношение на предлаганата от вас помощ за бъдещите мигранти:
  • предполагам, че предлаганата от вас помощ не е безплатна. Цената на услугата индивидуално ли ще бъде договаряна и от какво зависи
  • как по-точно подпомагате емигрирането на българите. Без да съм запознат в детайли ми е известно, че това е една сравнително сложна последователност от проверки, състояща се от Expression of Interest (EOI) ---> Invitation to apply (ITA) ---> Approval и чак тогава се стига до Residence Visa / Work to Residence Visa. Къде е вашето място в тази верига?

Ще приветствам какъвто и да е отговор от ваша страна! До скоро ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1393 пъти
Благодарено: 580 пъти

Мнениеот naselo » 18 Септември 2014, 10:38:08

Колко плащат там за неотговорна средноквалифицирана работа и прясно преместил се? По колко часа се работи седмично? aleksandra66@abv.bg
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот ScheissMann » 18 Септември 2014, 10:57:29

Спокоен живот и кенгуру тук http://www.enz.org/new-zealand-salaries.html
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот max » 18 Септември 2014, 11:03:12

Не ми допада там, типично по американски населените места са много разпростряни, без кола си за никъде. Гледах гугъл стрийт вю на Нова Зеландия. Много километри и само отделни къщи и то едноетажни и няма нищо. Следователно няма център, няма културни мероприятия, самотен живот. Много е различно от Европа. ](*,)
А и времето е почти толкова лошо, мрачно и хладно като в Германия.
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот ScheissMann » 18 Септември 2014, 18:14:59

:hilej:
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

Мнениеот pentscho » 24 Януари 2016, 12:45:17

Кенгуруто и аборигените са в Австралия, а кивито и маорите - в Нова Зеландия, не беше ли така?.. Но както и да е, имам първа братовчедка там с мъжа си и сина си. Над десет години са в Нова Зеландия, явно им харесва. Не че препоръчвам и на други - прекалено е далеч от България... :naslynce:
Подпис: не се чете
Аватар
pentscho
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 8 пъти

Назад към Други страни