• Advertisement

Работа във фарма фирма

Форумът, който касае всеки!

Re: Работа във фарма фирма

Мнениеот olga » 27 Август 2015, 20:28:21

A сега кажи и за коя България говориш, в която "евентуално в бъдеще всичко ще се сгромоляса", че нещо не разбирам.
Т.е., все още не се е сгромолясало.
И с кои западноевропейски градове го сравняваш тоя Бургас, че пак нещо не разбирам.

А другите странности, дето си ги написала по-горе за БГ няма да ги коментирам.
Аватар
olga
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Благодарил: 204 пъти
Благодарено: 160 пъти

Мнениеот bknf » 27 Август 2015, 20:39:39

А аз бих отишъл - един път се живее ;-)
И не за парите става дума, а за новия опит + смяната на обстановката.
Да се живее цял живот само на едно място, определено е скучно ;-)
Бургас е хубав град - също и в Лондон е интересно (нали е близо до..)
bknf
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 186 пъти
Благодарено: 331 пъти

Мнениеот zona_zamfirova » 27 Август 2015, 22:01:59

@ olga, ти си (предполагам) на около 20, аз съм на почти 40. Имаме различни ценности и нямам нищо против да не ти харесва Бургас. Аз живея тук и се чувствам добре. Хубавото е, че срещам доста усмихнати хора по улиците тук. Сигурно и те се чувстват добре. Ако стане зле - бягам :mrgreen: но като гледам скоро няма да стане, градът си расте и хубавее.
Относно въпроса ти кои европейски градове съм обиколила: почти всички столици в Европа( без Берлин, Скандинавски и Лондон), почти цяла Италия, южна Франция, Португалия, Словения и Хърватия, Турция - европейската част. Надявам се тази година да посетя Испания, Гибралтар и Мароко(знам, че не е в Европа :) ) Имам идея долу горе как изглежда света извън България и имам база за сравнение :) Единственото, което може да се сгромоляса е Европейският съюз. А ти колко време си пребивавала в Бургас, за да си създадеш мнение? (Не бих искала да разводнявам темата си)

@bknf, да ще отидем, но при по-подходяща оферта, която да ни устройва, а целта ще е осигуряване на по-добра пенсия :bigsmurf:
Аватар
zona_zamfirova
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот olga » 27 Август 2015, 22:31:45

zona_zamfirova написа:@ olga, ти си (предполагам) на около 20, аз съм на почти 40. Имаме различни ценности и нямам нищо против да не ти харесва Бургас. Аз живея тук и се чувствам добре. Хубавото е, че срещам доста усмихнати хора по улиците тук. Сигурно и те се чувстват добре. Ако стане зле - бягам :mrgreen: но като гледам скоро няма да стане, градът си расте и хубавее.
Относно въпроса ти кои европейски градове съм обиколила: почти всички столици в Европа( без Берлин, Скандинавски и Лондон), почти цяла Италия, южна Франция, Португалия, Словения и Хърватия, Турция - европейската част. Надявам се тази година да посетя Испания, Гибралтар и Мароко(знам, че не е в Европа :) ) Имам идея долу горе как изглежда света извън България и имам база за сравнение :) Единственото, което може да се сгромоляса е Европейският съюз. А ти колко време си пребивавала в Бургас, за да си създадеш мнение? (Не бих искала да разводнявам темата си)

@bknf, да ще отидем, но при по-подходяща оферта, която да ни устройва, а целта ще е осигуряване на по-добра пенсия :bigsmurf:

По-стара съм от теб !, и определено ценностите ни се разминават.

Дори и само като прочетох това, че с добро образование в България може да се просперира и е достатъчно условие да се живее добре (и с добра заплата) според теб ми стига, за да го разбера.

А че родният ми град е Варна е достатъчно условие да не харесвам Бургас :-).

Виж ако харесваш чалга и държиш на т.нар. нощен живот, те разбирам.

Кои са многобройните университети в Бургас, че не се сещам.
Аватар
olga
Златен писач
Златен писач

Мнениеот zona_zamfirova » 27 Август 2015, 22:41:39

@ olga, лека нощ, мила! :-({|= Аз си зададох конкретен въпрос и евентуално намерих някакви отговори.Другото не ме вълнува.
п.п.Досега не съм чула някой бургазлия да мрази Варна, но варненци като чуят за Бургас и веднага се накокошинват(харесва ми тази дума). За мен България е една. Между другото откъде произходжа името ти? Намирам нещо руско...
Аватар
zona_zamfirova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот olga » 27 Август 2015, 22:43:36

zona_zamfirova написа:@ olga, лека нощ, мила! :-({|= Аз си зададох конкретен въпрос и евентуално намерих някакви отговори.Другото не ме вълнува.
п.п.Досега не съм чула някой бургазлия да мрази Варна, но варненци като чуят за Бургас и веднага се накокошинват(харесва ми тази дума). За мен България е една. Между другото откъде произходжа името ти? Намирам нещо руско...

Темата далеч не е за Бургас и Варна, а за България през 2015 год. ! И за в какъв сапунен мехур живееш.
Аватар
olga
Златен писач
Златен писач

Мнениеот zona_zamfirova » 27 Август 2015, 22:49:03

Просто приеми, че и тук може да се живее добре.
Аватар
zona_zamfirova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот olga » 27 Август 2015, 22:50:59

zona_zamfirova написа:Просто приеми, че и тук може да се живее добре.

Дефинирай "Живея добре в България" и мъжът ми не е шеф на Нефтохим.

Потребители благодарили на автора olga за мнението:
rusenec
Рейтинг: 4%

Аватар
olga
Златен писач
Златен писач

Мнениеот boyko123 » 27 Август 2015, 23:33:03

Малко взе да се отплесва тази тема в посока живота в България, че и кой колко е живял на тоя свят и т.н., ама за това си има други теми. Тук обратно на оригиналния въпрос, ако все още някой има какво да каже по него :mrgreen: .
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Статии: 2
Благодарил: 740 пъти
Благодарено: 681 пъти

Мнениеот bknf » 27 Август 2015, 23:47:12

Колко им трябва на две хубави жени да се сдърпат? ;-)
Огън и пламък))

Не знам, как е пенсионната система на GB - може би е по години, платени в системата?
А иначе много се радвам, че има хора, доволни и живеещи в България.

Що се отнася до чакането за по-добро предложение..
Вие от морето сигурно сте обикаляли и из планините. Та, ако си стигнал на определена височина, то много по-лесно се виждат по- нататъшните височини. И тръгнеш ли на път, много по-удобно е да ги достигнеш ;-)
bknf
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 186 пъти
Благодарено: 331 пъти

Мнениеот zona_zamfirova » 28 Август 2015, 09:56:17

@bknf , благодаря за съвета :thumbleft:
Аватар
zona_zamfirova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот olga » 28 Август 2015, 11:17:45

boyko123 написа:Малко взе да се отплесва тази тема в посока живота в България, че и кой колко е живял на тоя свят и т.н., ама за това си има други теми. Тук обратно на оригиналния въпрос, ако все още някой има какво да каже по него :mrgreen: .

Бойко, въпросите са резонни и произтичат от факта в първия пост на госпожата, че отхвърля заплата от 38 000 брит.лири , както и 800 лв./мес. в БГ. (сума, с която живеят 99 % от българите, че и по-малко). Трябва да разберем какви са очакванията на госпожата.
Аватар
olga
Златен писач
Златен писач

Предишна

Назад към Работа, данъци и осигуровки