• Advertisement

Търсим работа и един нов живот в Швейцария :)

Мястото за Вашите безплатни обяви

Re: Търсим работа и един нов живот в Швейцария :)

Мнениеот bgeorgiev_ » 16 Юни 2016, 21:34:33

[quote="bgeorgiev_"]Здравейте, с приятелката ми сме на 24г и 27г търсим работа в Швейцария, защото.. да го кажа цензурирано- писна ни от милата родина, всички знаем защо.
Приятелката ми говори испански и малко английски. Работи в логистиката на транспортна фирма като спедитор и отговаря за връзките им с Испания. Работила е и продавачка в магазини като Адидас.
Аз сега работя в Кока Кола като търговски представител вече 2 год. Работил съм доста лета по морето ни като помощник готвач и сервитьор.
Работливи сме, искаме да работим, но съответно да имаш шанс за един по-хубав живот. А не някакви вечно гладни политици да ни крадат и баламосват цял живот...
Сега ще почваме уроци по немски тук в Силистра, за да ни е по-лесно като дойдем..живот и здраве, и късмет най-вече. Нямаме никакви познати в Швейцария и леееко ни е страх, но страшно много искаме да заживеем на едно по-приятно и развито местенце. Знаем, че в началото ще е адски трудно. Ще работим вероятно за минимални заплащания, не толкова престижна работа, но сме съгласни, понеже сме сигурни, че ще се трудим за нещо повече и ще се докажем и успеем.

Та към въпроса.. Мислите ли, че имаме шанс за да успеем ? Кой каквото мисли, да сподели моля... пък дори да иска някой да съдейства не бихме се разсърдили :)
bgeorgiev_
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 13 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот bgeorgiev_ » 16 Юни 2016, 21:36:34

Благодаря на всички отзовали се, в България съм си и работя, вече не търся работа в Швейцария.
bgeorgiev_
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 13 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот rikiking » 17 Юни 2016, 07:37:00

Моля , до следващия път като ти писне от родината.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Благодарил: 136 пъти
Благодарено: 248 пъти

Предишна

Назад към Търся/Предлагам