• Advertisement

Моля за помощ - съвет от лекар!

Кой каза "Наздраве"? :-)

Моля за помощ - съвет от лекар!

Мнениеот voislav » 19 Ноември 2015, 23:34:31

Здравейте! Обърщам се с молба към лекарите,които са във форума! За съжаление в момента не мога да си позволя да отида на лекар ,защото започнах работа преди 2 седмици и още нямам внесени здравни осигуровки. От два дни съм с болки от дясно под ребрата на мястото ,където някога беше жлъчката ми.Премахнаха ми я лапароскопски през 2009. Нямам повръщане,разстройство,констипация или други симптоми! Започнах да приемам бусколизин 3 пъти по 1 и преминах на белтъчно въглехидратна диета ,но болката не минава! До сега не ми е ставало така и съм малко уплашена! Моля,ако някой може да ми помогне със съвет! Предварително ви благодаря!
Последна промяна boyko123 на 19 Ноември 2015, 23:50:53, променена общо 1 път
Причина: Заглавие
voislav
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Моля за помощ - съвет от лекар!

Мнениеот boyko123 » 20 Ноември 2015, 00:46:43

@voislav, нито съм лекар, нито съм в Швеция, но откровено казано силно се съмнявам някой да успее да ти постави диагноза през форума :-s. Не знам дали имаш европейска здравноосигурителна карта (ЕЗОК) от България, с нея би трябвало да те прегледат - болките са неотложен случай. А и толкова ли е скъп един преглед, че не можеш да си го позволиш дори и ако трябва да го платиш ти? Някой от шведските колеги да сподели инфо как се ходи на лекар?
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 745 пъти
Благодарено: 682 пъти

Мнениеот bromma » 20 Ноември 2015, 19:14:09

Ако имаш перс. номер, отивай споко на лекар - в най близкия вордцентрал. Тук никога не става въпрос за *внесени* осигур. - това е бг патент. Единствено ще платиш пациентска такса - и то ако търсиш точно лекаря. За сестрата не се плаща.
А т.н. бг здравни карти не струват пукната пара никъде.

Потребители благодарили на автора bromma за мнението:
boyko123
Рейтинг: 4%

Аватар
bromma
Златен писач
Златен писач

Снимки: 270
Благодарил: 148 пъти
Благодарено: 251 пъти

Мнениеот voislav » 21 Ноември 2015, 23:47:16

Много благодаря на всички за отговорите и за последният отговор най-вече!!! Ще последвам съветите! Желая на всички прекрасна вечер!
voislav
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Здраве