• Advertisement

Изпращане на документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Изпращане на документи

Мнениеот DAVE » 24 Януари 2015, 12:13:59

Искам да пратя документи до SAK от Варна. Възникна проблем понеже две международни куриерски фирми (DHL; EMS Bulpost) ми отказаха да ги оратят до пощенския адрес (SAK's postal adress is: P.O. Box 8053 Dep; NO-0031 Oslo, Norway). Можели да ги пратят до (Street adress: Calmeyers gate 1, Oslo), който е действителния адрес. Но аз незнам дали някой би ги приел на този адрес. Бих те ли ми дали съвет кой е най - удачния начин да пратя документи от България аз Норвежките институций?
DAVE
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Изпращане на документи

Мнениеот Stojan » 25 Януари 2015, 22:08:17

Виждам, че никой не ти отговаря. Ако това е дирекцията на полицията в Осло - тя е на този адрес, можеш спокойно да пратиш на уличния адрес. Там винаги има кой да получи пратката. А и не знам защо документите трябва да бъдат с DHL - не става ли с обикновено писмо. Ако нещо се губи в България, то това става към България, а не от България. От България навън - никога не ми се е губило нищо.
Stojan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 110 пъти
Благодарено: 232 пъти

Re: Изпращане на документи

Мнениеот DAVE » 1 Февруари 2015, 14:36:32

Здравейте мерси за отговорите. Отговарям чак сега, защото реших, че никой няма да отговори и спрях да проверявам. Всъщност от "SAK" ми казаха, че не е проблем да ги пратя до физическия адрес всеки делничен ден м/у 08-15 часа. Но реших да не рискувам и ги пратих на един приятел в Норвегия и той ще ги пусне лично.
DAVE
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Документи