• Advertisement

Няма дъно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Няма дъно

Мнениеот itzo » 16 Юли 2018, 07:06:42

Мдааа...

Торта за рождения ден на български народен представител от управляващата партия. Думите са излишни, мисля :mrgreen:
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 217 пъти

Мнениеот zlateto » 25 Октомври 2018, 13:54:31

Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението:
onufriy
Рейтинг: 4%

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1174 пъти

Мнениеот ivo75 » 25 Октомври 2018, 14:41:00

Аз имам едно предложение за шефче на комитета за превъзпитание и интеграция на малцинствата, но първо трябва да питам кандидата ми, дали е съгласен...Надявам се да го убедя с естеството на работа и с това, че позицията не налага напускане на пределите на България(за патриоти 1-ви клас).

Далавери е овакантил позицията по предложение на Бате ви Бойко:

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/10/ ... osi.391614

П.П. Членство в рокерски клуб се счита за предимство.
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 190 пъти

Мнениеот onufriy » 26 Октомври 2018, 09:29:41

ivo75 написа:Аз имам едно предложение за шефче на комитета за превъзпитание и интеграция на малцинствата, но първо трябва да питам кандидата ми, дали е съгласен...Надявам се да го убедя с естеството на работа и с това, че позицията не налага напускане на пределите на България(за патриоти 1-ви клас).

Moже, може. Като сте вече авери, ше моеш ли да го помолиш да не ми налита повече на бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нали съм от македонското малцинство... ъъ, исках да кажа севереизточното македонско малСинство :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 162 пъти
Благодарено: 266 пъти

Мнениеот ivo75 » 26 Октомври 2018, 13:25:44

onufriy написа:
ivo75 написа:Аз имам едно предложение за шефче на комитета за превъзпитание и интеграция на малцинствата, но първо трябва да питам кандидата ми, дали е съгласен...Надявам се да го убедя с естеството на работа и с това, че позицията не налага напускане на пределите на България(за патриоти 1-ви клас).

Moже, може. Като сте вече авери, ше моеш ли да го помолиш да не ми налита повече на бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нали съм от македонското малцинство... ъъ, исках да кажа севереизточното македонско малСинство :mrgreen:

Да бе, как ли пък не, за да вземе да ме избоксира мен ли? Пък и вие от ВМРО-то без друго сте си мнозинство във форума....
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот baconsutan » 28 Октомври 2018, 21:44:51

onufriy написа:

Иво75 ще го затворя в една стая със Северинчо и с оня тъмнозелен човеколюбец, дето е кълцал стареца с тесла по главата за да му вземе мизерните пари. Целта на интеграционната мярка е Иво Немското да превъзпита братята сигани с думи сладки и либерални уйдурми. Ще им обясни, че в България двамцата са с нарушени граждански, човешки и сексуални права, понеже побойници - рокери и български патриоти не им разрешават да изнасилват и да убиват безнаказано жени, старци, деца и други беззащитни хора. Мярката логично ще завърши със сърдечна покана от Либерало към двамата циганьори да му гостуват за Коледа в Немско. Може и с цялата рода, че да е по - весело и запомнящо се.
Онуфри за цялата си кариера на спиртсмен, не е осъзнал разликата между бой и боксово състезание. Освен, ако срещата не е между Пулев и Кличко. Иначе македонците са хубави хора, макар и немного добри боксьори.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 122 пъти
Благодарено: 120 пъти

Мнениеот ivo75 » 29 Октомври 2018, 00:25:39

baconsutan написа:
onufriy написа:

Иво75 ще го затворя в една стая със Северинчо и с оня тъмнозелен човеколюбец, дето е кълцал стареца с тесла по главата за да му вземе мизерните пари. Целта на интеграционната мярка е Иво Немското да превъзпита братята сигани с думи сладки и либерални уйдурми. Ще им обясни, че в България двамцата са с нарушени граждански, човешки и сексуални права, понеже побойници - рокери и български патриоти не им разрешават да изнасилват и да убиват безнаказано жени, старци, деца и други беззащитни хора. Мярката логично ще завърши със сърдечна покана от Либерало към двамата циганьори да му гостуват за Коледа в Немско. Може и с цялата рода, че да е по - весело и запомнящо се.
Онуфри за цялата си кариера на спиртсмен, не е осъзнал разликата между бой и боксово състезание. Освен, ако срещата не е между Пулев и Кличко. Иначе македонците са хубави хора, макар и немного добри боксьори.

Е, колко не им разрешават четем всеки ката ден....."Българските патреоте" освен да квичат във виртуалното пространство друго не правят. Виновни са луната, звездите и Иво Немското, а да не се самоизтъквам и спиртсмена onufriy. Едно време бяхме повече, сега гледам кръгът на врага се е стеснил. Още малко остана само аз да съм виновен за всеобщата българска незаинтересованост, липсата на желание за промяна, всичкото съчетано с голямата злоба на роба.
или обратното....
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Общ форум